• El. parduotuvės integracija su verslo valdymo sistema

  „Jei pavasarį prasidėjus pirmajam karantinui ir verslo suvaržymams daugeliui įmonių, suskubusių diegti el. parduotuves, patarėme neskubėti ir gerai apgalvoti savo verslo perkėlimo į elektroninę erdvę strategiją, tai šiandien galime dar kartą patvirtinti: vasaros įvykiai su kaupu patvirtino mūsų rekomendacijas. Viena vertus – skaitmeniniai verslai šiandien klesti ir būtent su el. prekybos kanalais sieja savo tolesnio augimo planus, tačiau – nemažai pavasarį paskubomis įgyvendintų sprendimų šiandien nebenaudojami, o įmonės – planuoja papildomas investicijas naujiems, gerai apgalvotiems projektams“ – situaciją apžvelgia el.komercijos sprendimų kūrėjai Invertus.

  Auginti verslą itin konkurencingoje elektroninėje erdvėje el. parduotuvės nepakanka: reikia sprendimo leidžiančio sukurti unikalią ir personalizuotą kliento patirtį joje, kompetentingų profesionalų komandos ir integruotų bei tiksliai it šveicariškas laikrodis sustyguotų verslo procesų ir sistemų, užtikrinančių veiklos efektyvumą. Integracija tarp modernios, kokybiškai įdiegtos el. parduotuvės bei verslo valdymo sistemos – pirmasis brandaus verslo žingsnis atliepiantis anksčiau paminėtus iššūkius.

  Gruodžio 10d. 13val dalyvaukite Invertus ir Softera organizuojamame internetiniame seminare ir sužinokite kaip skaitmenizuoti verslą įsidiegiant ne tik el. prekybos platformą, bet ir integruojant ją su verslo valdymo sistema.
  REGISTRACIJA ČIA.

  ● Sužinokite apie vieningos klientų aptarnavimo patirties formavimą skirtinguose prekybos kanaluose.

  ● Susipažinkite su efektyviais skaitmeniniais sprendimais skirtais smulkioms ir vidutinėms įmonėms.

  ● Praktiškai pamatykite visą kliento aptarnavimo ciklą, nuo prekės įvedimo į verslo valdymo sistemą iki jos įsigijimo ir perdavimo klientui.

  ● Sužinokite apie valstybės paramą verslo skaitmenizavimui.

  Stebėkite internetinį seminarą bet kurioje Jums patogioje platformoje: LinkedIn, Youtube, Facebook.

  Užduokite klausimus tiesiogiai mūsų ekspertams arba registruokitės asmeninei konsultacijai.

Skip to content