• Dr.Egidija Laumenskaitė: ,,GYVOJO “AŠ” STEBUKLAS. KINTANTI IR PASTOVIOJI TIKROVĖ“.

  Dr.Egidija Laumenskaitė:

  Asociacija „Šviesuva“

  UAB „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje

  Kaunas, Raudondvario pl. 150

  2013 m. gegužės 22 d. (trečiadienis), 16.00 – 17.30

  Dr.Egidija Laumenskaitė:

  ,,GYVOJO „AŠ“ STEBUKLAS. KINTANTI IR PASTOVIOJI TIKROVĖ“.

  ,,Mes įpratome daug galvoti, bet nebežinome kaip teisingai galvoti“, — sako dr. Egidija Laumenskaitė

  Dr. Egidija Laumenskaitė yra socialinių mokslų daktarė, keletos knygų apie ekonominės ir filosofinės minties istoriją autorė, parašiusi knygą apie Vladą Jurgutį-žymiausią tarpukario finansininką, lietuviškų pinigų ,, tėvą’’, filosofą ir kunigą. 1992-1993m. stažavosi Londono Ekonomikos ir politikos mokykloje, vėliau skaitė paskaitas Suomijos, Vokietijos aukštosiose mokyklose. 2007 metais apdovanota Lietuvos Mokslo Akademijos vardine A. Rimkos premija už mokslo darbus.

  Nuo 1993 m. yra Brahma Kumaris pasaulio dvasinio universiteto narė ir lektorė. Brahma Kumaris pasaulinis dvasinis universitetas (BKPDU) turi konsultanto statusą

  Jungtinių Tautų organizacijos Ekonominėje ir socialinėje taryboje, taip pat aktyviai dalyvauja UNESCO veikloje, turi savo centrus 105 pasaulio šalyse; Lietuvoje taip pat jau yra įkurtas ,,Dvasinio ugdymo ir meditacijos centras“, išversta ir išleista lietuvių kalba literatūra: “ 7 AHA ! Sielai nušvitus (Kaip išvaduoti save nuo visų streso formų)“, ,,Mintis kiekvienai dienai“, ,,Vidinis grožis“ ir kt.

  Egidija Laumenskaitė dažnai skaito viešas paskaitas visuomenei (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Rokiškyje, Pasvalyje), kaip išsiugdyti ir praktikuoti teigiamą kūrybinį požiūrį įvairiose situacijose; veda seminarus, kaip įvaldyti stresą, atsisakyti pykčio, kaip būti labdaringu sau ir pan. temomis.

Skip to content