• Didžiausias pasaulyje laidavimų draudikas „Liberty Mutual Surety“ paslaugą Lietuvoje teiks per „Colemont“
 • Didžiausias pasaulyje laidavimų draudikas „Liberty Mutual Surety“ paslaugą Lietuvoje teiks per „Colemont“

  Draudimo brokerių įmonė „Colemont“ Lietuvos rinkai pristato naują pasaulinį draudimo vardą – „Liberty Mutual Surety“. Tai laidavimų draudikas Lietuvoje, turintis aukščiausią finansinio patikimumo reitingą (A pagal Standard&Poors).

  Geros žinios statybų sektoriui

  Nuostolių atlyginimą užsakovams garantuojantis laidavimo draudimas ypač populiarus statybų sektoriuje. Šis neretai susiduria su draudikų pajėgumų ir draudimo limitų trūkumu, todėl „Liberty Mutual Surety“ atėjimas į Lietuvos rinką padės statybų sektoriaus įmonėms atlaisvinti kapitalą ir taupyti bankines kredito linijas, kurios neretai yra naudojamos bankinėms garantijoms užtikrinti. Tokiu žingsniu siekiama skatinti statybos rangovus pagaliau imtis tiek užsakymų, kiek išties leidžia galimybės, o užsakovai gaus ne tik patikimą apsaugą, bet ir konkurencingesnius rangovų pasiūlymus.

  Aukščiausio patikimumo draudikas

  „Liberty Mutual Surety“ Lietuvos rinkai ketina teikti laidavimo draudimo paslaugą. Šio draudimo milžino turimas A finansinio patikimumo reitingas reiškia, kad užsakovų vykdomiems projektams bus užtikrinama maksimali apsauga. Rinkoje tai laukta galimybė.
  „Iki šiol neretas valstybinis užsakovas, siekdamas didesnio patikimumo lygio, priimdavo tik bankines garantijas, o draudikų laidavimo draudimo raštų nepripažindavo. Nuo šiol tokie užsakovai šalia bankų į vieną eilę galės statyti ir „Liberty Mutual Surety“ – A reitingą turintį naują laidavimų draudimo rinkos žaidėją“, sako UADBB „Colemont draudimo brokeris“ generalinis direktorius Giedrius Čiurinskas.

  Partnerystė su „Colemont“

  Dvidešimt penkerius metus veikiantis UADBB „Colemont draudimo brokeris“ į Lietuvos rinką „Liberty Mutual Surety“ atveda siekdamas klientams pasiūlyti didesnes galimybes. Bendrovės garantijų ir statybinių draudimo rizikų departamento direktorius Modestas Petrauskas atkreipia dėmesį, kad tokio milžino atėjimas taps naudingu ne tik verslui, bet ir pačiam draudimo sektoriui:
  „Pritraukti į nedidelės šalies rinką tokį žaidėją – labai didelis pasiekimas. Aukščiausio lygio JAV kapitalo verslo pritraukimas į Lietuvą, ypač finansų srityje, yra išskirtinis įvykis, tad didžiuojamės, kad mūsų sukaupta patirtis įvairiose draudimo srityse leido įrodyti – „Colemont“ yra patikimas partneris. Neabejojame, kad ši partnerystė bus laikoma laimėjimu visai draudimo rinkai, statybų užsakovams ir rangovams. Dabar galėsime suteikti klientams laisvę planuotis savo ateities veiklas bei projektus.“

  Nuo 1912 m. veikianti, Bostone (JAV) įsikūrusi bendrovė „Liberty Mutual“ yra penktas pagal dydį pasaulyje draudikas 2022 m. (pagal turto ir nelaimingų atsitikimų surenkamų įmokų dydį). „Liberty Mutual“ yra 86-tą didžiausių JAV korporacijų „Fortune 100“ sąraše. Praėjusių metų pabaigoje „Liberty Mutual“ turėjo 50 mlrd. JAV dolerių metinių konsoliduotų pajamų ir valdomo turto už 22,2 mlrd. JAV dolerių. Palyginimui – Lietuvos Ne gyvybės draudimo visos rinkos 2022 metų konsoliduotos pajamos (draudimo įmokos) siekė apie 1 mlrd. JAV dolerių.

  Apie „Colemont“

  UADBB „Colemont draudimo brokeris“ – nuo 1998 m. veikianti draudimo brokerių bendrovė, kuri specializuojasi išskirtinėse draudimo rizikose. 2014 m. „Colemont“ tapo įgaliotuoju „Lloyd‘s“ tarpininku ir yra vienintelė Lietuvos draudimo brokerių įmonė turinti „Lloyd‘s“ brokerio statusą.

  „Colemont“ įmonėms teikia platų draudimo paslaugų spektrą:

  • Laidavimo draudimas;
  • Statybų privalomasis draudimas (CAR+CA);
  • Vadovų civilinės atsakomybės draudimas;
  • Profesinės civilinės atsakomybės draudimas;
  • Medžiotojų draudimas;
  • Renginių, filmų draudimas;
  • Visos kitos draudimo rūšys.

  Sužinokite daugiau apie „Colemont“ https://colemont.lt/

   

  Šaltinis: „Verslo žinios“

Skip to content