• Didžiausia Konferencija Baltijos šalyse kviečia e-komercijos ekspertus ir entuziastus
 • Didžiausia Konferencija Baltijos šalyse kviečia e-komercijos ekspertus ir entuziastus

  Šių metų lapkričio 14 dieną šimtai lietuviškų verslų, elektroninės komercijos entuziastų bei profesionalų susirinks į antrąją e-komercijos konferenciją Kaune skirtą Baltijos šalių „PrestaShop“ bendruomenei. Ilgametę patirtį turintys marketingo, pardavimų ir e-komercijos specialistai atvyks į Kauną pasidalinti savo profesine patirtimi, sėkmės istorijomis bei aptarti e-komercijos aktualijas, kurios bus naudingos kiekvienam besidominčiam e-komercija ar valdantiems savo asmeninę e-parduotuvę.

  E-prekybos konsultacijos – nemokamai

  Augant internetinės prekybos rinkai, Lietuvoje sparčiai didėja elektroninių parduotuvių skaičius. Vis daugiau verslų keliantis į skaitmeninę erdvę, jaučiamas žinių ir informacijos stygius, todėl galimybė susitikti su e-komercijos profesionalais bei iš pirmų lūpų pasisemti žinių, užduoti klausimus ir padiskutuoti apie esamas problemas – puiki galimybė kiekvienam verslui.

  „Džiugu, kad turime galimybę edukuoti verslus apie e-komercijos galimybes ir organizuoti tarptautinius renginius Kaune. Kviečiame dalyvauti ir pasisemti naudingų žinių, išgirsti vertingų patarimų, ir pasinaudoti galimybe akis į akį pasikalbėti su konferencijos pranešėjais bei aptarti rūpimus, su e-prekyba susijusius, klausimus.“ – pasakoja konferenciją organizuojančios įmonės „Invertus“ direktorius Linas Gudonavičius.

  Visi e-komercijos platformos gigantai vienoje vietoje

  Atsižvelgus į praeitų metų renginį, šių metų konferencija siūlys konsultacijas, pranešimus ir kitas veiklas. „PrestaShop Connect Baltics 2019” renginyje didžiausias dėmesys bus skiriamas e-komercijos kokybės, našumo ir konversijos gerinimo temoms.

  Į konferenciją atvyksta žinomų įmonių atstovai iš Baltijos ir Vakarų Europos šalių. Pranešimus skaitys ilgametę patirtį turinčios e–komercijos platformos „PrestaShop“ pardavimų vadovas Cristophe Bouron ir vyresnysis programuotojas Matthew Fermoun. Savo asmeninėmis verslo patirtimis ir sėkmės istorijomis dalinsis „Good One“, „Ynot Media“, „MakeCommerce“ ir kitos įmonės, turinčios sėkmingų istorijų pavyzdžių, kurias galėsite pritaikyti savo verslui.

  Renginio metu išgirsite naudingų sprendimų, padėsiančių pagerinti savo e-parduotuvės veiklą, atrasite geriausius sprendimus Facebook, SEO ir kitais kanalais bei išgirsite naujausias „PrestaShop“ platformos tendencijas, apie kurias aktualu žinoti kiekvienai e-parduotuvei.

   „PrestaShop“ platforma – kokybiškam verslui

  „PrestaShop“ – 4-ąją vietą pasaulyje užimanti elektroninė platforma, jungianti daugiau nei 1 000 000 bendruomenės narių, 300 000 vartotojų visame pasaulyje ir 250 000 agentūrų, su kuriomis bendradarbiauja. Lietuvoje tokių prekinių ženklų kaip „Camelia” vaistinė, „Bitė” e-parduotuvės yra sukurtos „PrestaShop” platformos pagrindu.

  Naudojantys „PrestaShop“ galėtų patvirtinti, kad ši platforma pasižymi savo itin lengvu valdymu, dizainų ir modulių įvairove, itin ištobulintu funkcionalumu bei kokybe. Tiems, kurie dar nepasirinko „PrestaShop“ – ši konferencija bus puiki galimybė iš arčiau susipažinti su platformos galimybėmis. Konferencijoje laukiami ne tik aktyvūs šios e-platformos bendruomenės nariai, bet ir visi žmonės, besidomintys e-komercija bei savo e-prekybos sėkme.

  Ilgametę patirtį turinčių gerai žinomų įmonių vadovų ir atstovų pranešimai, asmeninės konsultacijos bei gausybė patarimų Jūsų verslui – visa tai nemokamai, jau lapkritį, Kaune vyksiančioje „PrestaShop“ elektroninės komercijos konferencijoje.

  VIETA:

  Putvinskio g. 53, Verslo Lyderių Centras (BLC), Kaunas

  LAIKAS:

  Lapkričio 14 diena, 9:30 – 17:00 val.

  REGISTRACIJA:

  Išankstinė nemokama registracija galite rasti čia.

Skip to content