• Božolė vyno šventė!

  Lapkričio mėn. 15 d. nuo 18 val. iki 21 val.

  Kas pasipuošęs berete, kas pamiršęs skėtį ir sušlapęs nuo rudeninio lietaus, kas skubėdamas po darbų ir kas netyčia užklydęs pro šalį, visi visi laukiami Beaujolais nouveau šventėje, skambant prancūziškai muzikai, gliaudint keptus kaštonus ir ragaujant jauną vyną pajusti prancūzišką dvasią…

  Renginio kaina – 25 Lt.

  Laukiame Jūsų VYNO NAMUOSE BROME !

  LAPKRIČIO MĖNESIO PASIŪLYMAI – 20 % nuolaida

  MoetChandon Brut Imperial (Prancūzija)

  Brut Imperial – atidžiai ir dėmesingai gamintas blyškios aukso spalvos vynas. Laimo ir vynmedžio žiedų aromatas, sodrus truputį obuolius primenantis skonis su dominuojančiu „Pinot Noir“ ir „Pinot Meunier“ charakteriu. Sudėtyje esama ir „Chardonnay“ derliaus. Derlius nuimtas tik rankomis, nes putojančiam vynui gaminti skirtos uogos privalo būti nepažeistos, kad sulčių nepaveiktų oras. Šis šampanas buvo brandinamas kontakte su nuosėdomis net 4 metus.

  PERKANTIEMS 6vnt. DOVANOSIME ŠALTKREPŠĮ! (dovanų skaičius ribotas)

  Įprasta kaina – 159,99 Lt, pasiūlymo kaina – 109 Lt.

  Feudi di San Marzano Sessantanni Old Vines Primitivo di Manduria D.O.C. (Italija)

  Šis vynas gamintas iš visame pasaulyje garsios Kalifornijos Zinfandel vynmedžių rūšies, Italijoje žinomos kaip Primitivo, derliaus. Tai tolygios granato spalvos vynas. Labai besikeičiantis: nuo kailio iki gėlių charakterio. Aromatui būdingi gausūs prieskonių, gervuogių ir aviečių džemo kvapai. Svaraus, bet nemasyvaus stoto, pasižymintis bruknių džemo skoniu ir ilgai išliekančiu poskoniu, kuriame dominuoja saldūs vaisiai ir prieskoniai. 9 mėnesius brandintas Prancūzijos ir Kaukazo kalnų miškų ąžuolo statinėse.

  Įprasta kaina – 108 Lt, pasiūlymo kaina – 89 Lt.

  Olivier Leflaive „Les Deux Rives“ Chablis A.C. (Prancūzija)

  Kiekvienas Chablis vynuogynų baltasis vynas gaminamas vien tik iš Chardonnay derliaus.Šviesios spalvos vynas maloniai kvepia žolės, mineralų ir sodo vaisių kvapu. Lengvo skonio vynas turi priimtiną rūgšties pojūtį, subalansuotą vaisių ir mineralų skonio.

  Įprasta kaina – 59 Lt pasiūlymo kaina – 49 Lt.

  Šis pasiūlymas galioja iki lapkričio mėn. 30 d.
  Maloniai laukiame Jūsų !

  Adresas: A.Mickevičiaus g. 23, Kaunas,
  Telefonas: 8 662 22664

  El. paštas: info@brome.lt

Skip to content