• „Baldgama“ investuoja į klientus

  „Baldgama“ investuoja į klientus

  UAB „Baldgama“ – Marijampolėje įsikūrusi nestandartinių baldų gamintoja, pagal individualius užsakymus projektuojanti ir gaminanti plataus asortimento baldus ir sistemas, liepos mėnesį pabaigė naują plėtros etapą. Kaip teigia įmonės direktorius Evaldas Burba, į naujas, vokiečių gamybos briaunų laminavimo stakles įmonė investavo daugiau nei ketvirtį milijono litų.

  „Esame nedidelė įmonė. Mūsų klientai – ne tik Marijampolės, bet ir kitų šalies regionų gyventojai, įmonės, biudžetinės organizacijos. Priimdami sprendimą dėl investicijų, galvojome, kaip nauja įranga pasitarnaus klientų poreikiams: kiek sutrumpins gamybos terminą, prailgins gaminio tarnavimo laiką. Investavome ne į įrangą, o į esamus ir būsimus klientus, siekdami dar geriau patenkinti jų lūkesčius“, – teigia įmonės vadovas.

  „Briaunų laminavimas – vienas iš svarbiausių baldų gamyboje kokybės rodiklių, lemiantis gaminio vaizdą ir ilgaamžiškumą. Nauja įranga suteikia galimybes iki 4 kartų didinti darbo našumą. Naujos staklės – pilnai automatizuotos, valdymas atliekamas kompiuteriu. Naujos įrangos dėka sumažėjo klaidų tikimybė, produkcija tapo dar kokybiškesnė. Nauja įranga, gamyboje naudojama vokiečių furnitūra leis patenkinti klientų, turinčių dar didesnius lūkesčius ir finansines galimybes, poreikius. O tuo pačiu padidins mūsų įmonės pranašumą prieš rinkoje veikiančius gamintojus“, – šypsosi įmonės direktorius. Tokio lygio įrenginius Lietuvoje turi vos keletas baldus gaminančių įmonių.

  „Nuolat dalyvaujame Milano, Turino ir kitose parodose, domimės naujovėmis, mums įdomu tai, ką darome. Galbūt dėl to klientai vertina mūsų patarimus, konsultacijas, vizualinius sprendimus. Matome, kad tai padeda jiems priimti sprendimus įsirengiant gyvenamąją vietą ar komercines patalpas. Nors ši investicija buvo atlikta mūsų įmonės lėšomis, matome galimybių dalyvauti 2014 – 2020 m. LR Ūkio ministerijos ir kitose programose nuosekliai diegiant novacijas gamybos linijoje ir klientams pateikiant individualius ir novatoriškus sprendimus“, – sako E. Burba.

  Daugiau informacijos:
  Salone, esančiame PC „Senukai“, Stoties g. 47, Marijampolė
  Mob. tel. (8 -656) 74047; el.p.: info@baldgama.lt
  ;
  www.baldgama.lt

Skip to content