• Autobleidas veža… viską, kam tinka platformos ir tralai

  Įmonė iš Kauno AUTOBLEIDAS, UAB veža viską, kam tinka platformos ir tralai. Įmonė, daugiau žinoma, kaip SUNKIASVORIŲ IR NEGABARITINIŲ KROVINIŲ VEŽĖJA, siūlo savo paslaugas visoje Lietuvoje.

  Gabena nestandartinius krovinius, kam tinka atviros platformos, visą statybinę ir žemės ūkio techniką, karjerų ir miško techniką.

  Įmonė turi įvairių platformų – tralų ir traliukų, tame tarpe ir žemagrindžių – gali pervežti itin aukštus krovinius (vidinis lovys išsiilgina iki 12 m), taip pat ir didelius svorius – net iki 60 t. galios.

  AUTOBLEIDAS turi visus reikiamus dokumetus, draudimus ir leidimus.

  * pagal poreikį, turi mašinas palydai – PILOT – teikia visas kompleksines paslaugas, susijusias su negabaritinių krovinių gabenimu per LT,LV

  * Taip pat nori pristatyt įmonės mobilią programėlę AUTOBLEIDAS – norintiems sutaupyti transporto kaštus! Kiekvienas, kas ieško transporto, gali atsisiųsti į telefoną aplikaciją AUTOBLEIDAS

  ir visada matyti visas pakeleivingas įmonės mašinas ir jas užsisakyti tiesiogiai ir ženkliai pigiau. Užtenka tik pasirinkit nuorodą, priklausomai nuo Jūsų turimo telefono modelio:

  https://apps.apple.com/lt/app/autobleidas/id1477049086

  https://apkpure.com/developer/Autobleidas

  * NAUJAUSIA ĮMONĖS PASLAUGA – TRALIUKO DISLOKACIJA KĖDAINIUOSE – OPERATYVIOS TRANSPORTO PASLAUGOS!

  Užsakovų patogumui ir serviso gerinimui. Traliukas turi 6,2 m ilgio platformą, keliamoji galia max 6,5 t, turi užtraukėją ir kablį priekabai. Gali pervežti įvairią techniką, statybines medžiagas arba dirbti kaip evakuatorius.

  Įmonė visada ieško naujų kontaktų ir partnerių, su kuriais galėtų bendradarbiauti ir yra pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausimus bei pakonsultuoti apie negabaritinius ir sunkiasvorius krovinius ir jų tranpsortavimą.

Skip to content