-->
 • Atviras seminaras su verslo konsultantu Neo Ross „9 Žingsniai pritraukti pelningesnes galimybes versle“

  Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakultetas vasario 13 d. 18:00 KTU Santakos slėnyje organizuoja ir kviečia Jus į vienintelį šiais metais Lietuvoje organizuojamą susitikimą (atvirą seminarą) su tarptautinį pripažinimą pelniusiu, 12-oje šalių ir beveik 40-yje skirtingų industrijų patirtį sukaupusiu verslo konsultantu Neo Ross. Jis į pelningesnių galimybių paiešką Jums padės pažvelgti visiškai kitu kampu.

  Seminarą moderuos TV ir Radijo laidų vedėjas, prodiuseris ir visuomenės veikėjas Jonas Nainys. Renginys NEMOKAMAS, tačiau vietų skaičius RIBOTAS, tad būtina išankstinė registracija http://bit.ly/37DnUsc

   

  Jūsų 2020 m. tikslai – didesnis pelnas, stipresnė konkurencinė pozicija? Pasiekite juos ir dar daugiau pasinaudodami naujausiais neuromokslų atradimais.

  „Gal susiplanavote mėnesį / metus tinkamai, bet pasiekėte visiškai ne tai, ką planavote? Gal sukatės „įstrigę“ tame pačiame klientų, pelningumo ar verslo galimybių rate ir nežinote, kaip iš jo ištrūkti? O gal tiesiog jaučiate, jog galite pasiekti kur kas daugiau, tik nerandate pelningesnių galimybių? Atpažįstate šiose situacijose save? Žinokite, jog tai yra visiškai normalu. Gera žinia ta, jog egzistuoja gana paprasti sprendimai, galintys išvesti Jus iš šio užburto rato“, – sako Neo Ross.

  Seminaro metu Jūs:

  Susipažinsite su naujausiais fizikos ir neuromokslų atradimais žmogaus protinių galimybių srityje bei sužinosite, kaip juos pritaikyti sau ir pasiekti daug daugiau nei šiandien pajėgiate įsivaizduoti.
  Suprasite, kodėl kai kurie žmonės lengvai pritraukia pelningesnes galimybes, o kiti vis sukasi tame pačiame ribotų galimybių rate. Kokios yra didžiausios daromos klaidos, pasitaikančios kliūtys ir kaip jų išvengti?
  Gausite 9 žingsnių formulę, kuri ne tik padės Jums sukurti produktyvios dienos ritualą, bet ir padidinti Jūsų verslo pelną 2020 metais.

  Daugiau apie Neo Ross: https://www.neoross.com/
  Neo Ross @ LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/neoross/
  Interviu su Neo Ross lietuvių kalba http://bit.ly/37FUMAC

Skip to content