• Asociacija “Šviesuva” kviečia

  Asociacija “Šviesuva” kviečia

  Asociacija „Šviesuva“
  UAB „Pirmas žingsnis“ konferencijų salėje
  Kaunas, Raudondvario pl. 150
  2015 m. balandžio 23 d , ketvirtadienis,
  16.00-17.30

  Generalinis rėmėjas – Algimantas Astrauskas

  NUOTAKA: NUO POPIERINIŲ IKI DEIMANTINIŲ VESTUVIŲ. Pramoginis informacinis renginys

  Vestuvės – vienas iš pagrindinių žmogaus gyvenimo virsmų. O per vestuves nuotakai skiriamas ypatingas dėmesys. Šis renginys apie tai, kad nuotaka jaustųsi gerai. Šiandien įvairių sričių specialistai jums patars, pademonstruos, kaip susikurti nepamirštamą ir gerą šventę.

  Apie vestuvių švenčių įdėjas, tradicijas: senovines ir naujas, pačių pirmųjų ir sidabrinių, auksinių jums papasakos ir renginį ves visiems gerai žinoma režisierė, aktorė, vestuvinių švenčių planuotoja ir renginių vedėja HANA ŠUMILAITĖ (PONIA HANA).

  Programoje dalyvaus:

  • VESTUVINIŲ RŪBŲ SALONAS „STELLA MEA“. Vestuvinė suknelė yra pagrindinis nuotakos ir net vestuvių šventės atributas. Mes esame naujokai lietuviškoje rinkoje,bet jau turime patirtį, kurią įgijome dirbdami kitoje šalyje. Mes esame aistringai įsimylėję savo misiją: padėti nuotakai įkūnyti savo svajonę ir būti nuostabiausiai, nepakartojamai gražiausioje gyvenimo šventėje. Salono kolekcijoje: nuo paprastų, minimalistinių iki puošnių ir ekstravagantiškų, nuo akinamai baltų iki spalvotų vestuvinių suknelių. Nuotakai – pagal charakterį, norus, svajones, bendrą vestuvinės šventės stilistiką. Kolekcijoje turime garsiausių pasaulinio masto dizainerių suknelių: IAN STUART, MAGGIE SOTTERO, COSMOBELLA IR KT. Galime pasiūlyti proginių suknelių, aksesuarų, batelių.

  • DIZAINERĖ EGLĖ MARTINKAITIENĖ. Ji papasakos apie naujausias vestuvinių rūbų madas, patars. Galima bus kreiptis individualiai.

  • DIANA VIRŠILIENĖ. Skrybėlaičių dizainerė.

  • ELENA BRAZDŽIŪNIENĖ. Dailininkė, papuošalų dizainerė .Galėsite pasižiūrėti dizainerės sukurtus papuošalus, užsisakyti tik jums vienai skirtą originalų papuošalą.

  • DONATA BERNOTAVIČIŪTĖ.Vestuvinės spaudos dizainerė.

  • AURELIJA DAVYDAVIČIENĖ. Gydytoja, knygos „Sveikatos pamokos“ autorė. Ji patars ką daryti, kad jūsų šventės nesugadintų nuovargis,bloga nuotaika.

  Jau susituokėte ir liko tik nuotraukos, mieli prisiminimai. Ir kas toliau? Nepasiduokite rutinai, šveskite vestuves kas metai, kas penki, 25…Taip vis atnaujinsite, sutvirtinsite savo jausmus, santykius, pasidžiaugsite vienas kitu, padėkosite už kartu nueitą kelią.

  Maloniai kviečiame

Skip to content