• Asociacija “Šviesuva” kviečia į renginį
 • Asociacija “Šviesuva” kviečia į renginį

  ASOCIACIJA „Šviesuva“

  A.Astrausko firmoje „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje

  Kaunas, Raudondvario pl.150 (važiuoti 11,7 trol. iki sust. „Vyžuonos“, 44 marš.)

  Renginiai nemokami.

  2010-11- 4 ketvirtadienis, 16.00-17.30

  Rytis Gurkšnys SJ: „Paskaita su pratyba apie lyderystę, gyvenimo prasmę ir pašaukimą.“

  Kaip ugdyti lyderio mąstyseną ir charakterį? Kaip dar labiau išnaudoti savo asmeninį potencialą (talentus, sugebėjimus, laiką, jėgas, žinias, patirtį, įžvalgas, idėjas ir svajones), net ir neturint formalių vadovavimo pareigų? Kaip pagerinti savo gyvenimą visose srityse (sveikata, santykiai, dvasia, protas, karjera, finansai)? Paskaitos metu susipažinsite su jėzuitų lyderystės principais, gausite nuorodas apmąstymui ir idėjų asmeniniam tobulėjimui. Naujas įžvalgas pritaikysite savo gyvenime.

  Rytis Gurkšnys SJ – pirmasis Lietuvoje vadovų treneris (angl. executive coach) ir organizacinės elgsenos magistras (Benedictine University, JAV). Rytis jau keletą metų veda lyderystės seminarus įvairiose organizacijose ir asmeniškai treniruoja vadovus VšĮ Vadovų ugdymo centre: www.vuc.lt
  .

  Rytis pamokslauja ir eina rektoriaus pareigas Kauno jėzuitų bažnyčioje: www.kjb.lt
  . Jo mokymai griauna mitus apie lyderystę ir asmenines žmogaus galimybes, remiasi sėkmės principais, kuriais jau beveik 500 metų vadovaujasi viena iš seniausių ir įtakingiausių organizacijų – jėzuitų ordinas, padaręs teigiamą įtaką daugelio pasaulio valstybių ir organizacijų istorijoje. Visuose mokymuose Rytis stengiasi padėti žmonėms atskleisti tai, kas geriausia juose, ir panaudoti tai, siekiant ambicingų savo ir organizacijos tikslų.

  Meninė programa „Amabile“, kurioje dalyvauja Kauno jėzuitų bažnyčios bendruomenės muzikos grupė: Ieva Botyriūtė (choreografija, vokalas) Kristina Botyriūtė-Zdanienė (fortepijonas, sopranas), Laima Botyrienė (blockfleita, vokalas), Žaneta (altas). Programoje lengvosios muzikos kūriniai.

  Lyderystė yra apie tai, kaip įkvėpti žmones didesnei vizijai, pakylėti juos į aukštesnį veiklos lygmenį ir ugdyti asmenybes peržengiančias savo susikurtas ribas. /Peter Ferdinand Drucker, vadybos ekspertas/

  Kas yra lyderis? Ar tai sėkmingas direktorius? Sėkmingas verslininkas? Sėkmingas sportininkas? Tai dar daugiau. Lyderis – tai žmogus, kuris siekia išnaudoti savo asmeninį potencialą, kuris turi aiškią, tikslią ir paprastą viziją bei sugeba atskleisti tai, kas geriausia kituose.

  Šiame pasaulyje nėra jokių kitų ribų, tik tos, kurias mes sukuriame sau patys. Pasaulis ir mes sukurti pagal Visagalio ir mylinčio Dievo atvaizdą, kuriam neegzistuoja jokios ribos. Tai leidžia mums pasiekti neįtikėtinų dalykų mūsų ir kitų žmonių gyvenime. Kiekviename žmoguje slypi didžiulis neišnaudotas Dievo duotas potencialas (talentai, sugebėjimai, įgūdžiai, patirtis, energija, galia, išmintis, svajonės, tikslai …). Kiekvienas jau nuo vaikystės siekia išnaudoti šį potencialą. Visi problemų sprendimai slypi pačiame žmoguje. Vadovų ir lyderystės treneris (koučeris) neduoda jokių patarimų, bet klausimais padeda žmogui atskleisti ir išnaudoti tai, kas geriausia jame. Sėkmė veikloje nėra atsitiktinumas, bet nuoseklus ir atkaklus jos siekimas. Sėkmė –tai išugdytas sugebėjimas nuolat nugalėti visas kliūtis. Sėkmė – tai ištvermingas darbas, kartojant ir praktikuojant tam tikrus principus, kol pasiekiamas norimas tikslas ar rezultatas. Sėkmingiausi vadovai yra vidutinių gabumų, vidutinio išsilavinimo, iš vidutinių šeimų, vidutinių organizacijų, mažų pajamų žmonės. Tačiau jie mokėsi iš lyderių, tam tikrus principus nuosekliai ir ištvermingai taikė savo veikloje. Lyderystė nėra koks nors stebuklas ar atsitiktinumas. Tai tam tikra mąstysena ir elgsena, kuri anksčiau ar vėliau duoda konkrečius rezultatus.

Skip to content