• Asociacija “Šviesuva” informuoja
 • Asociacija “Šviesuva” informuoja

  ASOCIACIJA „Šviesuva“

  A.Astrausko firmoje „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje

  Kaunas, Raudondvario pl.150 (važiuoti 11,7 trol. iki sust. „Vyžuonos“, 44 marš.)

  Ketvirtadieniais. Renginiai nemokami.

  www.sviesuva.lt

  2010 m. spalio mėn.

  2010-10 – 7

  16.00-19.00 (ketvirtadienis)

  Trukmė – 3 val.

  SIMPOZIUMAS APIE ORGANIZMO UŽSITERŠIMĄ IR IŠVALYMĄ.

  Moderatorius – akad J. Brėdikis. Bus aptartos pagrindinės fizinės ir mentalinės (dvasinės) taršos išorinės ir vidinės priežastys bei išvalymo būdai. Dalyvaus T. Laucevičius, dr.doc. D.Sekmokienė, gyd. A.Davydavičienė, gyd. J.Tulčina, , teolog.lic.kun. A. Kazlauskas, žolininkė D. Kunčienė, dr.J. Skonsmanas, B.Gaučienė.

  2010-10-14

  (ketvirtadienis)

  16.00-18.30

  Dr. L. Anužienė, dr. P. Cepas: švietėjiškas renginys „Kaip auginami grožio meistrai?“ (studentai pasiūlys renginio dalyviams atlikti praktinių užduočių):

  Anotacija: O ką mes žinome apie grožio meistrų rengimą? Šiandien mes tikimės kokybiško ir modernaus aptarnavimo ir sunkiai įsivaizduojam kirpėją, turintį vos dvi darbo priemones – žirkles ir šukas arba siuvėją, kurios rankose tik siūlas, adata ir medžiagos skiautė.

  Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre dirba daugiau kaip 250 aukštos kvalifikacijos pedagogų, iš jų – 11 mokslo daktarų, 16 doktorantų, 62 magistrai. Renginio dalyviai galės patys išbandyti, ko mokosi būsimieji grožio darbuotojai. Pasiskirstę į grupes, svečiai rinksis kirpimo, kosmetologijos, sveikos gyvensenos, išvaizdos dizaino ar kitas paslaugas.

  2010-10-21

  16.00-18.00 (ketvirtadienis)

  Prof. habil. dr. L. Lukoševičius, ir doc. dr. D.Sekmokienė: „Gyvybės eliksyro beieškant. Netradicinis požiūris į mitybą“

  Šiandien daug dėmesio skiriama mitybai, t.y. atskirų maisto produktų mitybinei vertei ir jų pasirinkimui. Šiuolaikinė civilizacija visų ligų priežasčių ieško ekologijoje ar vitaminų, mineralinių medžiagų, atioksidantų derinyje. Tikimasi taip sutvarkyti ląstelėje vykstančius medžiagų apykaitos procesus ir kitas fiziologines funkcijas, kad taptume sveiki, darbingi ir žvalūs. Ar įmanoma maisto produktais pasiekti kūno ir sielos harmoniją, ar tai tik utopiškos stebuklingojo „gyvybės eleksyro“ paieškos?

  2010-10–28

  14.00-15.30 (ketvirtadienis)

  ŠVIESUVOS Vaikų universitetas, 2 lygio studijos:

  Gyd. Aurelija Davydavičienė: „Sveikatos išsaugojimo būdai„: populiariai apie tai, kaip vaikams elgtis, kad nesirgti, kaip elgtis susirgus.

  2010-10-28

  16.00-18.00 (ketvirtadienis)

  Prof. habil. dr. Vida Mildažiene: „Hipertermija – mažiausio šalutinio poveikio būdas vėžiui gydyti“. Vida Mildažiene – VDU Kauno Botanikos sodo direktorė, VDU Rektorato narė, gamtos mokslų daktarė, biomedicinos mokslų habilituota daktarė, Kauno mokslo festivalio „Pamatyk kitaip“ , daugelio švietėjiškų ir mokslo populiarinimo projektų pagrindinė organizatorė.

  Ką šiuolaikiniams mokslininkams pavyko atskleisti apie kaitinimo įtaką normaliems ir vėžiniams audiniams. Lietuvoje prof. V.Mildažienės vadovaujama VDU tyrėjų grupė vykdo Lietuvos mokslų tarybos remiamą projektą, kurio tikslas yra tirti molekulinius hipertermijos poveikio įvairioms ląstelėms mechanizmus.

  MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI !!!

Skip to content