• AŠ MATOMAS – AŠ SAUGUS
 • AŠ MATOMAS – AŠ SAUGUS

  AŠ MATOMAS - AŠ SAUGUS

  Daugiau nei 300 – tiek pirmų klasių moksleivių, dalyvavusių Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, UAB „Hegelmann Transporte“ bei „Cinamon“ kino centro organizuotame konkurse „Aš matomas – aš saugus“ pirmadienio rytmetį ne tik pramogavo kino centre, bet ir mokėsi saugaus elgesio kelyje. Vaikai turėjo progą išvysti policijos bičiulį Amsį, bet ir stebėti Kauno apskrities vyriausio policijos komisariato Patrulių rinktinės kinologo ir jo keturkojo kolegos – belgų aviganio Šako pasirodymą, žiūrėjo kino filmą „Lego Betmenas. Filmas“. Renginio pabaigoje visi renginyje dalyvavę pirmokai gavo „Hegelmann Transporte“ įsteigtas dovanas – šviesą atspindinčias liemenes ir saugaus eismo knygeles „Eismuolytės užduotėlės“, įsiamžino su policijos bičiuliu Amsiumi.

  „Mes, kaip transporto bendrovė, jaučiame atsakomybę inicijuoti ir palaikyti saugaus eismo keliuose idėją. Vaikai – mūsų ateitis, tad jaunųjų eismo dalyvių gebėjimai elgtis kelyje saugiai yra labai svarbūs. Renginio mintis gimė siekiant padėti vaikams tapti labiau matomiems ir saugesniems“, – apie idėją tapti vienais iš renginio organizatorių pasakoja UAB „Hegelmann Transporte“ direktorius Tomas Jurgelevičius.

  „Džiaugiamės, kad šimtai pirmokų šiandien susibūrė į vieną vietą ir ne tik pramogavo, bet ir išklausė mūsų pareigūnų pamokymus, kaip saugiai elgtis gatvėje, kaip tinkamai dėvėti atšvaitus. Didelio susidomėjimo ir susižavėjimo sulaukė ir keturkojis pareigūnas Šakas, tuoj švęsiantis 3 metų gimtadienį. Pirmokėliai uždavė ne vieną klausimą ir apie jo dresūrą kinologui Ramūnui. Išties smagu, kad pedagogams, padėjusiems šiems mažiesiems eismo dalyviams šiandien čia sudalyvauti, ir mūsų socialiniams partneriams, prisidėjusiems prie renginio organizavimo, rūpi jaunųjų eismo dalyvių švietimas ir saugumas kelyje. Vieni policijos pareigūnai gali daug, tačiau visi kartu galime dar daugiau. Tikrai tikiu, kad ir ateityje pakviesime į panašius renginius“, – džiaugėsi Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas, laikinai atliekantis viršininko funkcijas, Darius Pliavga.

  „Socialinė atsakomybė – ir viena mūsų krypčių. Ypač malonu, kuomet mūsų kino centro lankytojai išeina po edukacinių renginių. Šiuo metu rodomas filmas „Lego Betmenas“ puikiausiai tiko bendrame renginio apie saugumą keliuose kontekste. Belieka tikėtis, kad mažieji lankytojai ne tik prisimins smagias kino filmo akimirkas, bet ir pareigūnų išsakytus pamokymus apie tai, kaip reikia elgtis kelyje ir kaip visgi svarbu dėvėti atšvaitus“, – mintimis apie renginį dalijosi „Cinamon“ kino centro Prekės ženklo vystymo vadovė Eglė Stačiokienė.

  Dar sausio mėnesį pirmokai buvo pakviesti dalyvauti konkurse ir laimėti bilietą visai klasei į renginį. Jiems reikėjo nusifotografuoti kaip dėvi arba gamina atšvaitus ir nuotrauką atsiųsti elektroniniu paštu. Konkurse dalyvavo 34 pirmosios klasės, o burtų keliu paaiškėjo 12 klasių, kurios ir laimėjo kvietimus į vasario 27 d dalyvavusios renginyje „Aš matomas – aš saugus“.Skip to content