• Apsilankykite interaktyviame stende ir išmokite naudotis el. parduotuve
 • Apsilankykite interaktyviame stende ir išmokite naudotis el. parduotuve

  Kviečiame sudalyvauti interaktyviame Invertus stende spalio 11-13 d. parodos “Rinkis prekę lietuvišką 2019” metu.

  Vis daugiau verslų keliasi į skaitmeninę erdvę. Matydami augantį rinkos poreikį el. parduotuvėms ir informacijos trūkumą Lietuvoje, norime parodyti kaip paprastai ir greitai savo verslą galima perkelti į el. parduotuvę. Invertus tikslas – edukuoti lietuvišką verslą apie PrestaShop platformos galimybes, džiaugiamės, kad “Ekspozicijų centras” palaikė mūsų idėją ir kartu įgyvendinome šį projektą. Parodos metu stende taip pat jūsų lauks Invertus komandos nariai dirbantys su turinio marketingu, PrestaShop programavimu ir pardavimais, todėl apsilankę geriau susipažinsite su el. parduotuvės valdymu ir el. komercijos subtilybėmis.
  Manome, kad mūsų stendą aplankyti verta, jeigu:
  • Domitės kaip galite pagerinti savo pardavimus
  • Jums įdomu išgirsti apie naujausias el. komercijos tendencijas
  • Norite sužinoti daugiau informacijos apie skirtingas el. komercijos priemones ir sprendimus
  Parodos dalyviai galės atnešti savo produktus į Invertus stendą, kuriame jų lauks profesionalus fotografas, turinio kūrėjas bei programuotojas. Realiu laiku bus galima gauti profesionalias nuotraukas, patalpinti jas internetinėje parduotuvėje ir pamatyti kaip lengva įkelti savo produktus ir administruoti internetinį tinklalapį. Tik trys žingsniai ir jūsų prekė jau internete!
  Ši galimybė yra visiškai nemokama ir užtruks tik porą minučių jūsų laiko, o gautas nuotraukas ir patarimus galėsite panaudoti ateityje. Be to, gausite naudingos informacijos apie el. komercija.
  Štai trys etapai, kurie leis daugiau sužinoti apie el. parduotuvės sukūrimą ir administravimą:
  1. Fotografas padarys produkto nuotrauką ir plačiau papasakos apie produkto vizualinį pateikimą bei pasidalins patarimais, kaip tinkamai “parduoti” savo produktą internetiniame tinklalapyje. Tai puiki galimybė padarytas nuotraukas panaudoti ateityje ir sužinoti naudingų patarimų apie svetainės ir produkto vizualinį pateikimą.
  2. Papasakojus turinio kūrėjui apie savo produktą, jam bus sukurtas aiškus ir patrauklus aprašymas apie produkto savybes ir charakteristiką, problemas kurias jis sprendžia.
  3. Nauja produkto nuotrauka ir aprašymas per keletą sekundžių bus patalpinti į specialiai šiam renginiui sukurtą el. parduotuvę. Invertus programuotojas supažindins Jus su prekės įkėlimo procesu ir pamokys kaip paprastai tai galima padaryti pačiam.
  Viso proceso metu Invertus komanda taip pat atsakys į jums rūpimus klausimus dėl svetainės administravimo, el. komercijos priemonių pliusų ir minusų bei pakonsultuos Jus apie tinkamiausia sprendimą Jūsų verslui.
  Taip pat, visi Jūsų preke susidomėję el. parduotuvės lankytojai galės pateikti užklausas pirkimui ir gauti Jūsų kontaktus.
  Visą kitą naudingą informaciją galėsite išgirsti apsilankę Invertus stende nr. G1.8,1 a. galerijoje. Konsultacijoms maloniai kviečiami parduotuvių savininkai, agentūros ir visi kiti besidomintys lankytojai.

Skip to content