• Apie nugaros skausmus

  Apie nugaros skausmus

  Asociacija „Šviesuva‘“

  UAB „Pirmas žingsnis“, konferencijų salėje,

  Kaunas, Raudondvario pl. 150

  2013 m. sausio 24 d. (ketvirtadienis), 16.00 – 18.00

  Medicinos forumas: Nugaros ir sprando skausmai neduoda ramybės?

  Gyd. Romaldas Garbinčius: Nugaros ir sprando skausmų priežastys mentaliniame – emociniame lygmenyje, rizikos faktoriai ir gydymas.

  Gyd. R.Garbinčius – gydytojas ortopedas traumatologas, baigęs LSMU (buv.Kauno Medicinos Institutą). Garsiojo vaikų ortopedo prof. habil.dr. Sigito Pranckevičiaus mokinys. Tobulinosi Britų homeopatijos institute (The British Institute of Homeopathy), domisi herbologija, alternatyvia medicina.

  Laura Vinogradovienė: Kineziterapeutės patarimai.

  Ramunė Aleknienė, UAB „Pirmas žingsnis“ Tiekimo ir prekybos sk. vadovė: Priemonės nugaros ir sprando skausmui mažinti.

  70% visų žinomų ligų kyla dėl negatyvių minčių. Šiai grupei priklausančios ligos vadinamos psichosomatinėmis, ir jos yra didžiausias galvos skausmas visai sveikatos apsaugos sistemai. Gydytojai ir mokslininkai vieningai sutaria šiuo klausimu: mintys tiesiogiai veikia organų veiklą ir organizmo būklę. Li­gų užuo­maz­gos pra­si­de­da ne fi­zi­nia­me kū­ne, o sub­ti­les­niuo­se sluoks­niuo­se. Viskas, kas nutinka mūsų gyvenimuose mentaliniame ir emociniame lygmenyje, atsispindi ir mūsų kūne. Mes esame sveiki tuomet, kai mūsų organai funkcionuoja harmoningai ir kai esame psichologinės pusiausvyros būsenoje, kuomet protas aiškus, mes pasiruošę priimti bet kokią gyvenime iškilusią situaciją. Kaip ir kitos Visatos sistemos, mes turime savireguliacijos jėgą, arba gyvybinę energiją, kuri palaiko pusiausvyrą tarp skirtingų sudedamųjų dalių – tarp kūno organų, proto, bei emocijų. Ši savireguliacijos jėga palaiko mus sveikais, tačiau problemos prasideda tada, kai ji nebecirkuliuoja teisingai.

  Forumo svečiai – skirtingų sričių specialistai – pasidalins savo žiniomis.

Skip to content