• Antrosios pakopos (magistratūros) studijos

  Antrosios pakopos (magistratūros) studijos

  ALEKSANDRO STULGINSKIO UNIVERSITETO
  EKONOMIKOS IR VADYBOS FAKULTETAS

  ANTROSIOS PAKOPOS (MAGISTRANTŪROS) STUDIJOS

  Studijų programa – VERSLO LOGISTIKA

  Suteikiamas laipsnis ir profesinė kvalifikacija – Verslo magistras

  Baigę šią antrosios pakopos studijų programą absolventai gebės kūrybiškai taikyti fundamentinių ir taikomųjų mokslinių tyrimų rezultatus, priimant inovatyvius verslo logistikos tobulinimo ir plėtojimo sprendimus bei juos įgyvendinant intensyviai kintačios verslo aplinkos sąlygomis.

  Kokio pasirengimo asmenys priimami:

  • baigę pirmosios studijų pakopos (bakalauro) verslo bei vadybos ir verslo administravimo krypčiųstudijas;

  • baigę pirmosios studijų pakopos (bakalauro) kitų krypčių studijas ir yra išklausę bei išlaikę egzaminus vadybos ir verslo administravimo krypties dalykų, kurių bendra apimtis ne mažesnė kaip 24 kreditai;

  • baigę kolegines (profesinio bakalauro) studijas, turi ne mažesnį kaip vienų metų darbo stažą po koleginių studijų ir baigė papildomąsias studijas pagal vadybos ir verslo administravimo programas;

  • baigę kolegines (profesinio bakalauro) logistikos studijas ir po koleginių studijų turi ne mažesnį kaip vienerių metų darbo stažą logistikos srityje, priimami be papildomųjų studijų.

  Studijų trukmė –1,5 metų (nuolatinė studijų forma), iki 2 metų (ištęstinė studijų forma). Paskaitos vyksta mišriu nuotoliniu būdu, vakarais ir savaitgaliais.

  Metinė studijų kaina:

  • nuolatinės formos studijose 5000 Lt (1448,10 Eur) (jei studentų skaičius valstybės nefinansuojamose vietose 9 ir daugiau 4000 Lt (1158,48 Eur));

  • ištęstinės formos studijose (papildant grupes, sudarytas iš studentų, esančių valstybės finansuojamose vietose) 3000 Lt (868,86 Eur).

  Įmonės gali finansuoti darbuotojų studijas, sudarydami trišalę sutartį tarp įmonės, studento ir universiteto.

  Dokumentų priėmimas į Verslo logistikos programos studijas vyks nuo 2015 m. sausio 5 d. iki sausio 30 d. (stojimo įmoka 50 Lt). Apie priėmimą į Verslo logistikos programą ir apie priėmimą į papildomąsias studijas, kurios reikalingos stojant į Verslo logistikos programą po koleginių studijų, teirautis telefonu +370 37 752 257.

  Studijų pradžia nuo 2015 m. vasario 2 d.

Skip to content