• 7 priežastys, kodėl smulkiajam verslui reikia interneto svetainės

  „Ar jūsų smulkiajam verslui reikia interneto svetainės? O gal užtektų paskyros populiariame socialiniame tinkle? Tam, kad išsamiai atsakytumėte sau į šiuos klausimus, pirmiausia turite gerai suprasti, kokias funkcijas ir kaip atlieka interneto svetainės bei ko reikia, kad tai būtų efektyvus įrankis, tampantis sėkminga investicija į jūsų verslo plėtrą“, – teigia Rūta Čekaitė, UAB „Adface“ vadovė.

  Interneto svetainė – itin svarbus komunikacijos ir klientų pritraukimo objektas. Pagrindinės priežastys, kodėl verslui yra būtina turėti interneto svetainę:

  1. Interneto svetainę turintis verslas vartotojams atrodo patikimesnis.
   Sukurti nemokamą alternatyvą – „Facebook“ verslo paskyrą – gali bet kas, taip pat ir apgavikai, o štai svetainė liudija, kad į veiklą žvelgiama rimtai, skiriant laiko ir resursų jai tinkamai reprezentuoti virtualioje erdvėje. Apklausos rodo, kad iki 84 proc. vartotojų laiko patikimesniais tuos verslus, kurie turi savo interneto svetaines.
  2. Interneto svetainę turintis verslas gali geriau išsiskirti iš konkurentų.
   Interneto svetainė – ta vieta, kur galima tiksliai ir taip, kaip norima, pademonstruoti prekės ženklo išskirtinumą bei unikalumą. O socialinių tinklų verslo paskyras gerokai riboja tų platformų dizainas, procesai ir taikomos technologijos. Todėl internetinė svetainė gali padėti verslui išsiskirti iš konkurentų ir pasiūlyti unikalią vertę klientams, nepaskęstant daugybės panašių verslų jūroje.
  3. Interneto svetainė padeda auginti klientų srautus.
   Pasaulyje yra per 4,5 milijardo aktyvių interneto vartotojų, daugiau kaip 90 proc. jų naudojasi internetu mobiliaisiais prietaisais. Taigi, verslas be interneto svetainės tampa virtualiai nematomu praktiškai visiems tiems žmonėms. Tad būtų gerai, kad toji informacija neapsiribotų tik vieno sakinio paminėjimu Rekvizitai.lt sąraše, bet vestų į interneto svetainę, kurioje apsilankęs vartotojas akimirksniu gautų esminę informaciją ir būtų kreipiamas prekės įsigijimo ar paslaugos užsisakymo link.

  Sudomino? Daugiau skaitykite čia: https://adface.lt/7-priezastys-kodel-smulkiajam-verslui-reikia-interneto-svetaines/

  Straipsnyje aptarsime kitas priežastys, kodėl verslui yra būtina turėti interneto svetainę ir kaip tai gali prisidėti prie sėkmingo jo augimo.

  UAB „ADFACE“ – reklamos ir dizaino agentūra, kuri jau daugiau nei 14 metų kuria internetinę reklamą: interneto svetaines, firminį stilių, animuotą ir vaizdo reklamą. UAB „Adface“ – tai žmonės, kuriems rūpi, ar jums pasiseks, ir kurie gali prie to prisidėti.

  Viskas prasideda nuo pokalbio. Pasikalbėkime?

  +370 677 56 162

  info@adface.lt

Skip to content