• 5 priežastys kodėl animuotas logotipas geriau

  „Klausiate, kas yra animuotas logotipas? Tai grafiniais, judančiais elementais dekoruotas paveikslėlis, kurio paskirtis, kaip ir tradicinio, statinio logotipo – reprezentuoti įmonę, veiklą ar prekės ženklą. Lygiai taip pat galima pagyvinti ir kitas iliustracijas, įterptas į svetainės arba kito puslapio turinį, ar į elektroninį laišką. Tokie animuoti paveikslėliai tampa vis populiaresni ir jų pritaikymo galimybės išties plačios.“ , – teigia Rūta Čekaitė, UAB „Adface“ vadovė.

  Logotipas – vienas svarbiausių verslo identiteto elementų, kuriančių prekės ženklo atpažįstamumą ir verslo įvaizdį. Verslo siekis – išsiskirti tarp konkurentų, būti pastebėtiems ir atpažįstamiems, dėl to animuotas logotipas turi keletą privalumų lyginant su paprastu, statiniu logotipu:

  1. Animuotas logotipas pritraukia ir išlaiko lankytojo dėmesį. Spalvoti ir judantys objektai kur kas greičiau pagauna ir ilgiau išlaiko vartotoją. Nors statiškas vaizdas ir apdorojamas greičiau, tačiau daliai žmonių – svarbus prekinis ženklas, dėl to pirmiausiai pažiūri į logotipą ir nusprendžia, ar verta skirti savo laiką. Naudojant animuotą vaizdą, galima paliesti abu šiuos aspektus ir suteikti prekės ženklui pridėtinę vertę.
  2. Statinių ir dinaminių paveikslėlių skirtumai bei privalumai. Skirtumas tarp statinių ir dinaminių paveikslėlių bei kitų elementų elementarus – pirmieji nekinta, o dinaminiai išsiskiria judančiomis grafinėmis detalėmis. Tai gali būti kintantys vaizdai, spalvos, raidės, linijos ir pan. Pasirinkimas priklauso nuo norimo sukurti vaizdo. Pavyzdžiui, jei siunčiamas naujienlaiškis, pakaks vieno judančio elemento. Jei nesate tikri, visada galite klausti patarimo.
  3. Animuotas logotipas pritraukia ir išlaiko lankytojo dėmesį. Vienas iš rinkodaros reikalavimų – išskirtinumas, tad svarbu rasti kuo daugiau būdų, kaip patraukti žmonių dėmesį tikslingu originalumu. Svarbu, kad išskirtinumas atitiktų įmonės tikslus ir nekeltų chaoso, dėl to animuotas logotipas ar/ir kiti grafiniai elementai taip pat turi darniai įsilieti į rinkodaros strategiją.

  Sudomino? Daugiau skaitykite čia: https://adface.lt/5-priezastys-kodel-animuotas-logotipas-geriau/

  Straipsnyje aptarsime kitas priežastis, kodėl animuotas logotipas yra geriau, nei statinis ir kaip tai gali prisidėti prie įmonės atpažįstamumo augimo.

  UAB „ADFACE“ – reklamos ir dizaino agentūra, kuri jau daugiau nei 14 metų kuria internetinę reklamą: interneto svetaines, firminį stilių, animuotą ir vaizdo reklamą. UAB „Adface“ – tai žmonės, kuriems rūpi, ar jums pasiseks, ir kurie gali prie to prisidėti.

  Viskas prasideda nuo pokalbio. Pasikalbėkime?

  +370 677 56 162

  info@adface.lt

Skip to content