Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (KPPAR) veikiantis Verslo vadovų klubas lapkričio 21 dieną pakvietė klubo bei Kauno rūmų bendruomenės narius į susitikimą, kuris vyko KTU EDU Lab inovatyvaus mokymosi erdvėse.
Šios modernios, šiuolaikiškos, naujausia įranga aprūpintos erdvės atidarytos šių metų spalio mėnesį. Jose suteikiama galimybė studentams, tyrėjams ir darbuotojams iš įvairių pasaulio universitetų, taikant iššūkiais grįsto mokymosi metodą, spręsti realaus gyvenimo iššūkius ir dirbti nutolusiose komandose. Šios erdvės ne tik keičia besimokančiųjų mąstymą, bet ir formuoja XXI a. kompetencijas.
Inovatyvios mokymosi erdvės KTU bendruomenei siūlo auditorijas, kurios, priklausomai nuo grupės dydžio, gali būti pritaikomos vykdant iššūkiais grįstą, hibridinį ir mišrų mokymąsi. Šios patalpos aprūpintos pažangiausiomis technologijomis, tokiomis kaip išmanieji ekranai bei moderni vaizdo ir garso įranga, užtikrinančiomis aukštos kokybės studijų procesą.
Prof. Monika Petraitė (KTU Inovacijų ir antreprenerystės mokslo grupės pagrindinė tyrėja, KTU MBA modulio „Inovacijų valdymas“ vadovė) skaitė pranešimą „Išgyvenimo kompetencijos dirbtinio intelekto realybėje: įgalintas kūrybiškumas.“
O prof. Edita Gimžauskienė (KTU Strateginių partnerysčių prorektorė, KTU MBA programos vadovė) pristatė KTU MBA programą verslo atstovams.
Verslo administravimas KTU MBA – tai vienerių metų pokyčių lyderystės ir atsparumo pokyčiuose verslo aplinkoje ugdymo kelionė. Ši studijų programa suteikia naujausias žinias ir tarptautines praktikas bei įgūdžius, būtinus vystyti inovatyvų verslą ir atsparią organizaciją.
Po diskusijos svečiai buvo pakviesti į ekskursiją po inovatyvias universiteto erdves.
Inovatyvių erdvių įrengimas buvo finansuojamas Europos Sąjungos „NextGenerationEU“ lėšomis įgyvendinant projektą „Jungtinio Europos universiteto veiklų įgyvendinimas, siekiant sustiprinti Kauno technologijos universiteto studijų kokybę, tarptautiškumą ir prieinamumą“.