• Naujienos
  • Vokietijos – Lietuvos prekybos rūmai kviečia į verslo kelionę „Automobilių pramonė – ateities tendencijos ir technologijos Badeno-Viurtembergo žemėje“

    Automobilių pramonė sparčiai keičiasi, o įmonių veikla vis glaudžiau susijusi su ateities technologijomis. Šiandien automobilių gamybą formuoja vairuotojo pagalbos sistemos, dirbtinis intelektas, robotika, automatizavimas, daiktų internetas, sensorika, energijos efektyvumas ir „edge computing“. Šios sritys daro vis didesnę įtaką įvairioms verslo sritims – nuo autonominių automobilių, pažangių mokėjimo sistemų ir automatizuotų paslaugų iki visiškai naujų verslo modelių, kuriuose žmonės ir algoritmai dirba kartu.

    Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK) organizuojama išskirtinė verslo kelionė „Automobilių pramonė Badeno-Viurtembergo žemėje – ateities tendencijos ir technologijos“, vyksianti 2026 m. spalio 14–15 d., suteiks galimybę aplankyti svarbiausius Vokietijos automobilių pramonės centrus ir iš arti susipažinti su ateities technologijomis.

    Kelionės metu lankysimės pažangioje Badeno-Viurtembergo automobilių pramonės ekosistemoje ir susipažinsime su moderniais gamybos procesais. Programoje numatyti vizitai vienoje didžiausių „Mercedes-Benz“ gamyklų Sindelfingene, kur gaminami S klasės, E klasės ir visiškai elektriniai EQ modeliai, pagrindinėje „Porsche AG“ gamykloje Zuffenhausene, kur surenkami legendiniai „911“, „718“ bei elektrinis „Taycan“, taip pat „AUDI“ gamykloje Nekarsulmėje, garsėjančioje aukščiausios klasės „Audi A6“, „A7“, „A8“ ir sportinių RS modelių gamyba.

    Kelionės programoje taip pat numatytas apsilankymas „Flex Automotive“ – pasaulinėje technologijų įmonėje, kuriančioje pažangias elektronines sistemas automobilių pramonei, įskaitant valdymo įrenginius, DC/DC keitiklius, šliuzus („gateways“) ir programinės įrangos sprendimus.

    Pirmąją kelionės dieną vainikuos vakarienė ir pasivaikščiojimas po Štutgarto senamiestį – puiki proga pasidalinti įspūdžiais, užmegzti naujų verslo kontaktų ir geriau pažinti vieni kitus.

    Detalią kelionė programą rasite čia

    Dalyvio mokestis: 1 700 € + PVM
    (Atkreipiame dėmesį, kad skrydžių bilietai į kainą neįskaičiuoti ir turi būti užsakomi atskirai.)

    Į kainą įskaičiuota: transportas mikroautobusu, apgyvendinimas vienviečiuose kambariuose, pusryčiai, visi įmonių ir gamyklų vizitai, pietūs ir vakarienės, taip pat Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų projektų vadovo lydėjimas visos kelionės metu.

    Kalba: anglų.

    Registruotis galite čia: https://ahk-app.org/events/213032

    Kontaktai pasiteiravimui: Neringa Sedelskė, projektų vadovė Tel. +370 66988051, El. paštas: neringa.sedelske@ahk-balt.org

Skip to content