• Apie žiedinę ekonomiką kalbėti pradedame vis garsiau
  • Apie žiedinę ekonomiką kalbėti pradedame vis garsiau

    UAB „IT MAX“ – nuo 2010 metų veikianti įmonė, galinti pasidžiaugti, kad per visus darbo metus sukaupė didelę patirtį žiedinės ekonomikos srityje. Įmonė turi pastovų klientų ratą, kuris apima daugiau nei 1000 klientų iš visos Europos, Kanados ir net Australijos.

    Daugiau nei pusė šio rūmų nario prekių yra parduodama ne Lietuvoje. „Vertiname kokybę, todėl parduodame tik pasaulyje pripažintus prekės ženklus. Stabilus įmonės augimas leidžia įgyvendinti vis ambicingesnius projektus bei pasiūlyti vis didesnį prekių asortimentą.“,- sako UAB „IT MAX“ direktorius Arnas Bebrauskas.

    UAB „IT MAX“ skatina žiedinę ekonomiką Lietuvoje ir siekia, kad visos Lietuvos įmonės prisidėtų prie jos, parduodamos nereikalingą ir nebenaudojamą kompiuterinę įrangą antriniam jos panaudojimui. Įmonė vadovaujasi ES teisės aktuose įtvirtintos aplinką tausojančios nuostatos – Reduce – Reuse – Recycle. Kompiuterinę įrangą atnaujina pagal gamintojų reikalavimus, ją sutvarko ir parduoda antriniam panaudojimui. Verslo klasės kompiuterinė įranga gali būti panaudota tris ir daugiau kartų, taip daiktas išlieka ilgiau rinkoje, mažinamas naujų daiktų vartotojiškumas, o už prieinamą kainą gaunamas kokybiškas daiktas.

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais UAB „IT MAX“ yra nuo 2019-ųjų.  „Prisijungus prie bendruomenės, gavome didelį palaikymą dėl tolimesnio žiedinės ekonomikos skatinimo Lietuvoje. Rūmuose vyksta daug renginių ir seminarų, kurių metu gauname daug naudingos informacijos, kurią galime sėkmingai pritaikyti savo versle. Pradėta garsiau kalbėti apie žiedinę ekonomiką ir kaip su ja tvarkosi Lietuva. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų administracija visada įsigilina į kiekvieną keliamą mūsų klausimą, padeda išspręsti iškilusias problemas, o jei patys problemos išspręsti negalime, padeda pasiekti konkrečius asmenis, kurie galėtų padėti išspręsti tas problemas.“,- sako A. Bebrauskas ir kaip pavyzdį pateikia verslo atstovų susitikimą su Aplinkos ministru ir galimybę gyvai padiskutuoti žiedinės ekonomikos klausimais.

    Apie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus A. Bebrauskas sužinojo K.A.V.A. renginyje. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai buvo šio renginio generalinis partneris. „Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams įdomu kiekvienas verslas. Po pokalbio su viena iš darbuotojų, supratome, kad buvimas šių rūmų nariu nėra tik buvimas nariu. Tai bendruomenė, kurioje kiekvieno nuomonė bus išklausyta, o problema bus išspręsta rūmų arba rūmų narių pagalba, kurių mums tampant nariais buvo daugiau nei 500 ir iš pačių įvairiausių veiklos sričių. Be to gavome didelę įmonių duomenų bazę, o tai leido mums pradėti bendradarbiauti ne tik su Kauno apskrities įmonėmis, bet ir su įmonėmis, kurios priklauso kitiems rūmams Lietuvoje.“,- sako UAB „IT MAX“ vadovas.

     

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose gausu įvairių veiklų. Labiausiai A. Bebrausko sako esąs įsitraukęs į verslo vadovų klubo veiklą. „Klube vadovai dalijasi idėjomis, asmeninėmis patirtimis, iniciatyvomis, vieni kitus motyvuoja stengtis veikti, tuo pačiu šias patirtis vadovai „parsineša“ į įmones. Atsiranda platesnis požiūris į esamas ir galimas situacijas, o tai skatina tobulėti ir augti.“,- Kauno verslo vadovų klubo privalumus vardina klubo narys. Ir paklaustas apie pirmąją narystės naudą neslepia: „Pirmąją naudą pajutome po pirmojo penktadienio kontaktų ryto, pasikeitus vizitinėmis su keliomis įmonėmis, gavome užsakymus naudotos kompiuterinės įrangos pirkimui.“

    Kaip dar vieną iš narystės privalumų A. Bebrauskas nurodo tai, kad buvimas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariu, suteikia patikimumo ženklą, o svarstantiems ar prisijungti prie rūmų bendruomenės pataria: „KPPAR – tai kaip šeima, kurioje gauni visą pagalbą, kurios tau reikia ir kurioje tikrai būsi išgirstas.“

     

Skip to content