• COVID-19 IgM/IgG greitieji testai

  UAB „Viasana“ siūlo apsvarstyti greitųjų COVID-19 IgG/IgM testų įsigyjimą, kurių pagalba galima identifikuoti galimai infekuoto žmogaus organizmo reakciją į koronavirusą t.y. specifinius SARS-CoV-2 antikūnius ir gauti greitą (per 10 min.) teigiamą arba neigiamą atsakymą.

  Testavimo pagalba, įmonės galės užtikrinti savo darbuotojų saugumą, laiku nustatyti besimptominius COVID- 19 nešiotojus, o tokių šiuo metu manoma labai daug (iki 30% sergančiųjų neturi jokių simptomų), taipogi organizuoti darbus ir nesibaiminti, kad dėl darbuotojų susirgimų ir karantinavimų negalėsite vykdyti įmonės veiklos. Kadangi sergamumas, manoma, tęsis dar kelis mėnesius, tokius testus tikslinga atlikti kartą per savaitę visiems darbuotojams tol, kol sergamumas aplinkoje išliks aukštas.

   

   

  Greitųjų testų COVID-19 panaudojimas esamoje ekstremalioje situacijoje:

  1. Užtikrina laiko ir įmonės resursų taupymą lyginant su laboratoriniu testavimu, kuris Lietuvoje yra centralizuotas ir ribojamas;

  2. Yra ideali skriningo ir epidemiologinė priemonė, nes leidžia nustatyti infekuotumą esant silpnai išreikštiems ligos simptomams ar besimptomei ligos eigai;

  3. Padeda kontroliuoti viruso plitimą tarp įmonės darbuotojų ir visuomenėje.

  UAB „Viasana“ gali pasiūlyti Šveicarijos kompanijos Spring Healthcare services AG atstovaujamus COVID-19 IgG/IgM greituosius testus (gamintojas Biozek medical, Nyderlandai). Šie testai buvo palyginti su populiariausiu komerciniu PGR molekuliniu testu. Rezultatai parodė, jog COVID-19 IgG/IgM greitojo testo kasetė (viso kraujo/serumo/plazmos) turi aukštą jautrumą bei specifiškumą, jų bendras tikslumas siekė 95% (IgM) ir 98.6% (IgG).

  Testai yra skirti profesionaliam diagnostiniam naudojimui, todėl padėtumėme su kvalifikuotų sveikatos priežiūros specialistų pagalba organizuojant testavimą įmonėje.

  Komercinis pasiūlymas

  Produkto aprašas

  Dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus į juos rasite čia.

  Video nuoroda kaip testas atliekamas: https://www.youtube.com/watch?v=_igtecg3IPQ

  Susidomėjus, siųskite užklausas el. paštu: info@viasana.lt

  UAB „Viasana“ informacija

Skip to content