Rūmų atstovai darbo grupėse - chamber.lt - Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai
  • Rūmų atstovai darbo grupėse

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovų darbo grupėse, komisijose, tarybose sąrašas

    Darbo grupės pavadinimas Atstovo vardas, pavardė, pareigos

    Nacionalinis lygmuo

    Darbo grupė su smulkaus verslo apmokestinimu susijusiems klausimams nagrinėti prie Finansų ministerijos Narė – Vaida Butkuvienė, Kauno PPAR viceprezidentė, Kauno finansininkų klubo pirmininkė, UAB „Aurita“ vadovė
    Nacionalinės pramonės skaitmeninimo platformos „Pramonė 4.0“ standartizavimo ir teisinio reguliavimo darbo grupė Olga Grigienė, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė
    Lietuvos SVV taryba Narys – Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius
    Geresnio reguliavimo priežiūros komisija prie Ūkio ministerijos Narys – Zigmantas Dargevičius, Kauno PPAR viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius; pakaitinis – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
    Lietuvos arbitražo teismo valdyba Narys – Evaldas Rapolas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ partneris
    Tarpžinybinė komisija kovai su korupcija koordinuoti prie Teisingumo ministerijos Narys – Evaldas Rapolas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ partneris
    Trišalė taryba prie Darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Pirmininkė – Aušra Kerzienė, Kauno PPA rūmų Personalo vadovų klubo pirmininkė, UAB „SDG“ personalo vadovė
    Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų instituto taryba Narys – Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas
    Aleksandro Stulginskio universiteto taryba Narys – Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas
    Aleksandro Stulginskio universiteto patariamoji kolegija Narė – Vaida Butkuvienė, Kauno PPAR viceprezidentė, Kauno finansininkų klubo pirmininkė, UAB „Aurita“ vadovė
    Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinės sistemos (GPAIS) darbo grupė Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    Studijų kokybės vertinimo centro Aukštųjų mokyklų studijų programų vertinimo ekspertai Deleguoti kandidatai į tarptautines ekspertų grupes studijų programų kokybės vertinimui:

    Evaldas Rapolas, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ advokatas, Kauno PPA rūmų tarybos narys

    Evelina Jasaitė, UAB „SDG“ teisės departamento vadovė

    Rūta Jasienė, UAB „SDG grupė“ personalo ir komunikacijos direktorė

    Rūta Klimašauskienė, UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ mokymų grupės vadovė

    Saulius Davainis, VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės Socialinės veiklos skyriaus vadovas

    Valentina Bereznaja-Demidenko, Jonavos rajono Socialinių paslaugų centro direktorė

    Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo stebėsenos komisija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    Tautinio paveldo produktų taryba prie Žemės ūkio ministerijos Narys – Vytas Čičelis, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Dinaka“ direktorius
    Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurso paraiškų vertinimo komisija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Narė – Fausta Šeputytė, Kauno PPAR tarybos narė, UAB „Metga“ generalinė direktorė
    VMI i.SAF-T informacinės sistemos (projekto) įgyvendinimo darbo grupė Nariai:

    Kęstutis Skrodenis, UAB „Softera Baltic“ verslo informacinių sistemų konsultantas

    Žydra Visockienė, UAB „SDG group“ finansų direktorė

    Regioninis lygmuo

    Kauno regiono plėtros taryba Nariai:

    Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas.

    Eduardas Jasas, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „SDG“ generalinis direktorius

    Fausta Šeputytė, Kauno PPAR tarybos narė, UAB „Metga“ generalinė direktorė

    Ramūnas Miliauskas, AB „Achema“ generalinis direktorius

    Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum“ generalinė direktorė

    Vytis Arlauskas, UAB „Hegelmann transporte“ finansų direktorius

    Kauno regiono plėtros tarybos darbo grupė „Sumani pramonė ir logistika“ Nariai:

    Mindaugas Jonuškis, UAB „Novameta“ direktorius

    Vytis Arlauskas, UAB „Hegelmann transporte“ finansų direktorius

    Kauno regiono plėtros tarybos darbo grupė „Mokslas, technologijos ir inovacijos“ Nariai:

    Darius Tumynas, UAB „Kauno švara“ generalinis direktorius

    Paulius Astromskis, advokatų profesinės bendrijo „Viliušis ir partneriai“ advokatas, partneris

    Kauno regiono plėtros tarybos darbo grupė „Kultūrinės ir kūrybinės industrijos, turizmas“ Nariai:

    Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius

    Živilė Vaitkūnienė, UAB „Aša“ direktorė

    Kauno technologijos universiteto Verslo taryba Narys – Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas
    Kauno regiono plėtros agentūra Atstovė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    Kauno regiono muitinės konsultacinio komiteto pakomitetis prie Kauno teritorinės muitinės Nariai:

    Edmundas Cylikas, Kauno PPA rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkas

    Audronė Gataveckienė, UAB „Marijampolės pieno konservai“ vyr. deklarantė

    Kauno regiono plėtros plano iki 2020 m. koordinavimo konsultacinė darbo grupė Narė – Vera Mileikienė, Kauno PPA rūmų verslo bendruomenės skyriaus vadovė
    Marijampolės regiono specializacijos darbo grupė Evaldas Ulevičius, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktorius
    Marijampolės regiono plėtros 2014–2020 m. darbo plano rengimo grupė Narė – Danutė Liukinevičienė, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėja

    Vietinis (savivaldybių) lygmuo

    Verslo taryba prie Kauno miesto savivaldybės Pirmininkas – Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas.

    Nariai:

    Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius

    Vytas Čičelis, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Dinaka“ direktorius

    Algimantas Anužis, Kauno PPA rūmų tarybos narys, UAB „Kauno švara“ valdybos narys

    Olga Grigienė, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė

    Šakių rajono Verslo taryba Nariai:

    Arūnas Tarnauskas, UAB „Gulbelė“ direktorius, Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės vadovas, Kauno PPA rūmų tarybos narys

    Rasita Grincevičienė, UAB „Jundula“ direktorė

    Edmundas Rinkevičius, UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ direktorius

    Loreta Valaitienė, UAB „Lauksva“ direktorė

    Prienų rajono Verslo taryba Pirmininkė – Lina Dužinskienė, UAB „Ekofrisa“ direktorė

    Nariai:

    Valdas Paulauskas, UAB „Hidrosta“ gen. direktorius

    Rimvidas Skorupskis, MB „Aroma Rex“ direktorius

    Vaclovas Sinkevičius, Kauno PPA rūmų narys, VšĮ „Krašto vitrina“ vadovas

    Aleksoto vietos veiklos grupė Valdybos narys – Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas
    Žaliakalnio vietos veiklos grupė Valdybos narys – Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius
    Šakių miesto vietos veiklos grupė Nariai:

    Vitalijus Bogovičius, UAB „Vitremsta“ direktorius,

    Odeta Bakienė, UAB „Audrokesta“ finansininkė – buhalterė,

    Justė Bakytė UAB „Gulbelė“ vyresnioji buhalterė

    Jonavos miesto vietos veiklos grupė Atstovė – Dalia Sinkevičienė, Kauno PPA rūmų Jonavos filialo direktorė
    Kėdainių miesto vietos veiklos grupė Valdybos pirmininkas – Dainius Cibulskis, Kauno PPA rūmų Kėdainių atstovybės vadovas, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius
    Kauno moters užimtumo informacijos centras Tarybos narė – Loreta Purvainienė, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ Verslo paslaugų vadovė
    Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atvirtos prieigos centro Kauno apskrities teritorijoje (STEAM – AP) valdymo komitetas ir darbo grupė Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    Darbo ginčų nagrinėjimo komisijos prie Valstybinės darbo inspekcijos Kauno teritorinio skyriaus Narės:

    Evelina Jasaitė, UAB „SDG“ teisės departamento vadovė

    Jūratė Jankauskienė, UAB „SDG“ konsultacijų departamento auditorė – ekspertė

    Rūta Jasienė, UAB „SDG grupė“ personalo ir komunikacijos direktorė

    Lina Vaitkevičienė, UAB „SDG“ konsultacijų departamento direktorė – ekspertė

    Eglė Makselytė, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ vadovė

    Raimonda Valutienė, individuali veikla, UAB „Helisota“ darbų saugos specialistė Rūta Jocytė, UAB „Topo Grupė“ personalo vadovė

    Jūratė Korkuzienė, KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanato administratorė

    Vartojimo ginčų komisijos Kauno ir Marijampolės apskrityse Nariai:

    Vita Paršaitytė, advokato padėjėja, Gintarė Butkutė, teisininkė „Vilušis ir Astromskis“, advokatų profesinė bendrija

    Kauno rajono savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo fondo valdyba Narys – Vytas Čičelis, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Dinaka“ direktorius.
    Jonavos rajono Trišalė taryba Nariai:

    Alfonsas Meškauskas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, Kauno PPA rūmų Jonavos filialo tarybos pirmininkas, UAB „Baldai jums“ generalinis direktorius

    Edmundas Mulokas (Kauno PPA rūmų Jonavos filialo tarybos narys, UAB „Jonavos paslaugos“ direktorius)

    Marijampolės savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo komisija Narė – Danutė Liukinevičienė, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėja
    Marijampolės profesinio rengimo centro taryba Narė – Danutė Liukinevičienė, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėja
    Marijampolės teritorinės darbo biržos Šakių skyriaus Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos komisija Vitalijus Bogovičius, UAB „Vitremsta“ direktorius
    Kauno teritorinės darbo biržos Prienų skyriaus Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos komisija Nariai:

    Lina Dužinskienė, Kauno PPA rūmų atstovybės vadovė, UAB „Ekofrisa“ direktorė

    Rimvydas Skorupskis, MB „Aroma Rex“ vadovas

    Kauno teritorinės darbo biržos Kėdainių skyriaus Vietinių užimtumo iniciatyvų atrankos ir priežiūros komisija Dainius Cibulskis, Kauno PPA rūmų Kėdainių atstovybės vadovas, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius
    Trišalė komisija prie Marijampolės teritorinės darbo biržos Narys – Kęstutis Svitojus, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas, UAB „Mantinga“ generalinis direktorius
    Kauno technikos profesinio mokymo centro mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacinė komisija Atstovas keičiamas.
    Kauno informacinių technologijų mokyklos Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija Narė – Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė
    Kauno taikomosios dailės mokyklos mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija Narė – Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė

    Tarptautinis atstovavimo lygmuo

    Europos gyvenimo ir darbo sąlygų gerinimo fondas (Eurofond) prie Europos Komisijos Pakaitinė narė – Rūta Didikė, teisininkė, advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai“
    Europos darbuotojų judėjimo laisvės patariamasis komitetas prie Europos Komisijos Narė – Evelina Jasaitė, UAB „SDG“ teisės departamento vadovė

    Pakaitinė narė – Aušra Kerzienė, Kauno PPA rūmų Personalo vadovų klubo pirmininkė, UAB „SDG grupė“ personalo vadovė

    Darbuotojų saugos ir sveikatos darbe komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė – Agnė Jaraitė, Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė
    Teisės reikalų komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
    Tvarios plėtros komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narys – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
    Mokymų (švietimo ir profesinio rengimo) komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė – Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė
    Įmonių politikos komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Agnė Jaraitė, Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė
    Tarptautinių prekybos rūmų (ICC) nelengvatinės prekių kilmės sertifikatų nuolatinė darbo grupė Narys – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
Skip to content