Kauno finansininkų klubas

kfk

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose 2010 m. savo veiklą pradėjo Kauno finansininkų klubas.

Jei esate vyr. finansininkas, finansų vadovas ar įmonių vadovas turintis teisę priimti finansinius sprendimus, kviečiame tapti klubo nariu ir pasinaudoti galimybe užmegzti profesinius ir asmeninius ryšius su savo srities profesionalais, dalyvauti atviro stalo diskusijose su įvairių sričių ekspertais, generuoti naujas idėjas, kaip tobulinti įmonės finansų valdymą, išmokti tinkamai valdyti finansininko psichologinę savijautą, ugdyti savo finansinį mąstymą.

Klubo valdyba:

Klubo pirmininkė – Vaida Butkuvienė, finansinių paslaugų įmonės UAB „Aurita“ direktorė;

Danutė Binkienė, Kauno kolegijos Ekonomikos ir teisės fakulteto lektorė;

Vera Mileikienė, Kauno PPA rūmų Verslo plėtros skyriaus vadovė, klubo koordinatorė;

Mindaugas Bičkauskas, AB „Citadele“ banko Kauno filialo  valdytojas

Kristina Gesevičienė – UAB „Autotoja“ finansų ir apskaitos departamento direktorė

Susitikimų vieta – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai,  K. Donelaičio g. 8.

Susitikimų laikas – kiekvieno mėnesio ketvirtą ketvirtadienį 15 val.

Telefonas informacijai – (8 37) 20 34 83.

Klubo pristatymas:

Dalyvių registracijos anketa:

Burkitės ir kurkite Kauno finansininkų bendruomenę!  

Kauno finansininkų klubo nariai lankėsi Frankfurte

Kauno PPA rūmuose veikiantis Kauno finansininkų klubas, tęsdamas tarptautinį bendradarbiavimą, surengė profesinę kelionę į Frankfurtą – vieną iš Europos finansų centrų, kuriame yra ir Europos centrinio banko būstinė.

Dialogas tarp VMI ir verslo apie i.SAF ir i.VAZ

Kaune vykusioje Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos posistemių i.SAF ir i.VAZ konferencijoje aptarti per metus nuo i.MAS sukūrimo pradžios pasiekti rezultatai, išklausyta verslo atstovų praktinio pritaikymo patirtys ir iššūkiai, diegiant i.MAS savo įmonėse.

Kauno finansininkų klubo nariai diskutavo su „Metų finansų vadovo titulą“ pelniusia Erika Zakarauskiene

„Finansų vadovas turėtų būti itin aštraus proto – gebėti modeliuoti situaciją, priimti tinkamus sprendimus. Taip pat jis turi būti ryžtingas ir energingas, gebėti lanksčiai ir operatyviai priimti sprendimus, kad būtų suvaldytos rizikos ir verslo procesai nesustotų. Prie būtinų finansų vadovo bruožų dar pridėčiau ir lyderystę bei gebėjimą planuoti“, – sakė Erika Zakarauskienė, „KG Group“ finansų direktorė, Kauno PPAR Kauno finansininkų klubo susitikime 2017 m. gegužės 31 d. Erika laimėjo Metų finansų vadovo titulą „Verslo žinių“ organizuotoje konferencijoje „Įmonių finansai 2017“. 

Temos: Rūmų klubai 

KFK nariai lankėsi  finansų rinkų laboratorijoje „Bloomberg“

Kauno finansininkų klubo nariai lankėsi išskirtinėje laboratorijoje. Ji įsteigta KTU Ekonomikos ir verslo fakultete su pasaulyje pirmaujančia finansinės informacijos teikėja JAV bendrove „Bloomberg“. 

Kauno finansininkų klubas aptarė ateities gaires

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kauno finansininkų klubas ataskaitiniame susirinkime sausio 26 d. aptarė praėjusių metų veiklą, pakeitė klubo reglamentą ir numatė 2017 m. tikslus ir darbus.

Temos: Rūmų klubai 

Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje – Finansininkų klubo atstovai

Lapkričio 24 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko tradicinė 10-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaita ir finansai: mokslo ir verslo partnerystė“, kurios vieni rengėjų – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubas.

Temos: Rūmų klubai 

Finansininkų klubas lankėsi DNB naujajame biure Vilniuje

Kauno finansininkų klubo narė,  AB DNB banko Vidurio regiono vadovė Roma Noreikienė pakvietė kolegas apsilankyti naujame banko biure Vilniuje ir parengė turiningą programą.

Temos: Rūmų klubai 

Asmeninių kompetencijų svarba

Spalio mėn.  17 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filiale vyko apskritojo stalo diskusija „Profesinės ir asmeninės kompetencijos šiuolaikinių pokyčių kontekste", kurią organizavo  Marijampolės filialas ir  Marijampolės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Verslo ir ekonomikos katedros nariai. Į renginį buvo pakviesti Kauno finansininkų klubo, Marijampolės buhalterių klubo nariai, įmonių ir Marijampolės savivaldybės administracijos atstovai.

Kas nauja Darbo kodekse

UAB „SDG grupės“ finansų direktorės Žydros Visockienės kvietimu rūmų Kauno finansininkų klubo narės lankėsi jos atstovaujamoje įmonėje.

Temos: Rūmų klubai 

Londono Sičio lietuvių klubo jubiliejaus iškilmėse – rūmų atstovai

Londono Sičio lietuvių klubas (Lithuanian City of London Club, LCLC)  rugsėjo 9 d. šventė 10-ties metų veiklos jubiliejų. Į sukakties minėjimo šventę susirinko didžiulis būrys dabartinių bei buvusių klubo narių, draugų ir garbingų svečių iš Briuselio, Stokholmo, Paryžiaus, Vašingtono, Čikagos, Dubajaus ir Lietuvos.

Temos: Rūmų klubai