Seminaras „Mokesčių ir apskaitos naujienos 2019“ Jonavoje

bdo-kppar

Gerbiamieji buhalterinės apskaitos,  finansų specialistai,

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB „BDO auditas ir apskaita“ maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose „Mokesčių ir apskaitos naujienos 2019“.

Šių mokymų metu klausytojai sužinos  apie 2019 metų mokesčių reformą:  naujausius mokesčių įstatymų, teisinių aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą.  Aptarsime ir  Darbo kodekso aktualijas,  mokesčių administravimą,  mokesčių   įstatymus, įskaitant GPM, PVM, VSDFV įmokas, atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

Darbotvarkė:

09:50 val. Dalyvių registracija

10:00 val. Seminaras „Mokesčių ir apskaitos naujienos 2019“ Atsakymai į klausimus, diskusijos.

11:45 -12.00 val. Kavos pertraukėlė

14:15 val. Pabaiga

Dalyviams e-paštu bus atsiųsta seminaro medžiaga, išduoti  dalyvio pažymėjimai.

Seminaro temos:

Darbo užmokesčio apskaičiavimo, apskaitos, deklaravimo ir apmokestinimo ypatumai nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujausiems mokesčių įstatymų pakeitimams ( Darbuotojo ir darbdavio įmokų sujungimas, GPM, SODRA  tarifų taikymo naujovės, neapmokestinamosios pajamos,  NPD ir PNPD pakeitimai,  A ir B klasės pajamų apmokestinimas ir deklaravimas. Aptarsime ir pelno mokesčio įstatymo pakeitimus-lengvatas bei naujovės ne pelno siekiančioms organizacijoms, naujienas paramos gavėjams, pelno ir dividendų apmokestinimą,  leidžiamų ir neleidžiamų atskaitymų nustatymą, apmokestinimą ir apskaitą.

Seminaro lektorius:

UAB „BDO auditas ir apskaita“ apskaitos paslaugų vadovė Jurgita Čepulienė, dirbanti  personalo ir darbo užmokesčio srityje jau 16 metų.  Paskutinius 5 metus nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

Seminaro data:

2018 m. rugpjūčio 23  d., ketvirtadienis

Seminaro vieta:

UAB „Baldai jums“, Fabriko g.3, Jonava) II aukšto salė.

Kauno PPA rūmų nariams seminaras nemokamas. Kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims - 45 eur. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

Maloniai prašome registruotis internetu , registracija privaloma. Informacija  telefonu 8-679 74343.

Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu „užregistruota“ arba  sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo  sąskaitą (įmonės kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu. Neatvykus pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.