KPPAR Jonavos filialo verslo klubo susitikimas

KPPAR Jonavos filialo verslo klubo susitikimas

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas, kviečia Jonavos verslo klubo renginį,- susitikimą tema „Įmonės vadovo atsakomybė – rizikuoji, apsidrausk

Turbūt ne kiekvienam vadovui žinoma, jog eidamas vadovaujančias pareigas, asmuo už savo sprendimus atsako visu savo asmeniniu turtu bei finansais. Per paskutinius kelerius metus Lietuvos teismus pasiekė beveik 4 kartus daugiau bylų, kuriose buvo nagrinėjamas vadovaujančių asmenų sprendimų teisėtumas, siekiama išieškoti tariamai įmonėms padarytą žalą iš įmonių vadovų. Tokios pretenzijos yra nekontroliuojamos, o vadovas jas gali gauti iš bet kur – iš valstybinių institucijų, bendrovės akcininkų, darbuotojų, kreditorių, klientų .

Kaip išvengti tokių situacijų, kuo čia galėtų pagelbėti  civilinės atsakomybės draudimas įmonių vadovams , mums papasakos UADBB "Colemont draudimo brokeris" generalinio direktoriaus pavaduotojas Karolis Blavaščiūnas bei  regiono vadovas  Jonas Osinskis  Jonavos verslo klube. Po pristatymo vyks gyva diskusija su įmonių vadovais.

Susitikimas vyks  įmonėje UAB Baldai jums – 2018 metų vasario 20 dieną, antradienį,  16.00 valandą,  adresu Fabriko g. 3, Jonava.

Klubo renginys nemokamas, trukmė apie 1 valandą.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Registracija būtina.

Asmuo kontaktams:

Dalia Sinkevičienė

KPPAR Jonavos filialas

Tel.: 8-679-74343, el. paštas:  dalia.sinkeviciene@chamber.lt