Priemonės „Expo sertifikatas LT“ seminaras pareiškėjams

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, veikiančių gamybos bei paslaugų sektoriuose, atstovus kviečia į nemokamą priemonės „Expo sertifikatas LT“ seminarą pareiškėjams.

Apibrėžtos keturios Kauno regiono specializacijos kryptys

Gruodžio 6 d. rūmų  prezidentas Benjaminas Žemaitis, viceprezidentas Eduardas Jasas, Verslo bendruomenės  skyriaus vadovė Vera Mileikienė dalyvavo diskusijoje  dėl Kauno regiono specializacijos krypčių.

Užsieniečių įdarbinimas: forumo atgarsiai

Gruodžio 7 d. Kauno PPA rūmai ir KTU Savivaldos mokymo centras organizavo forumą dėl užsieniečių įdarbinimo Lietuvos įmonėse. Forumas sulaukė didelio susidomėjimo, jame susitiko 74 dalyviai.

Mūsų vis daugiau: šiemet – beveik 50 naujų narių

Gruodžio mėnesį rūmų tarybos sprendimu naujais bendruomenės nariais tapo 6 bendrovės.

Lygios galimybės įmonėse

Kauno moters užimtumo centras dalijasi su nariais lankstuku apie lygių galimybių politikos įgyvendinimą įmonėse: kokie šios politikos įgyvendinimo etapai, įgyvendinimo priemonės ir kt.

Darbo lankstumo indeksas pagal LLRI

Lietuvos laisvosios rinkos institutas kartu su nepriklausomais tyrimų institutais Estijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Bulgarijoje ir Čekijoje parengė Darbo lankstumo indeksą.

Artėja PVM ir GPM sumokėjimo terminai

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad darbdaviai, gruodžio mėnesį išmokėję darbo užmokestį ar dalį jo (pvz., avansą), nepamirštų Gyventojų pajamų mokestį (toliau – GPM) sumokėti iki gruodžio mėnesio paskutinės dienos. 

Rūmų metraštyje įrašyti nauji vardai ir nominacijos

 „Istoriją kuriame šiandien. Didžiuokimės ne tik praeitimi, bet ir dabartimi,“ – skelbė šiemetinio tradicinio rūmų bendruomenės vakaro programa. Gruodžio 8-osios vakarą į Raudondvario Menų inkubatorių susirinko beveik  270 verslo, valdžios, akademinės bendruomenės lyderių  ir svečių.

Rytoj susitinkame tradiciniame metiniame renginyje!

Jau rytoj, gruodžio 8-osios vakarą, susitinkame iškilmingame rūmų bendruomenės vakare Raudondvaryje! Mūsų bus net 270! Renginys dedikuojamas artėjančiam Valstybės 100-mečiui. Istoriją kuriame šiandien. Didžiuokimės ne tik praeitimi, bet ir dabartimi!