Naujienos

Rūmų naujienos

Pateikti pajamų deklaracijoms liko mažiau nei savaitė

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad gyventojai, privalantys deklaruoti pajamas ir turtą, deklaracijas turi pateikti iki gegužės 2 d. Tai padaryti kaip ir kasmet turi gyventojai, kurie pernai vykdė individualią veiklą, ar gavo pajamų, nuo kurių būtina sumokėti mokesčius, individualių įmonių, ūkinių bendrijų, mažųjų bendrijų savininkai, ar gyventojai, kuriems, buvo pritaikytas per didelis neapmokestinamasis pajamų dydis.

Kviečiame dalyvauti Europos egzamine 2018

Visus bendruomenės narius kviečiame dalyvauti trumpame (5-10 min.) žinių apie Europos Sąjungą konkurse gegužės 9 d.! Geriausiai „Europos egzaminą“ išlaikęs mūsų bendruomenės narys bus apdovanotas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prizu bei deleguotas į antrąjį egzamino etapą.

Pilietinės akcijos „Misija Sibiras“ kreipimasis į verslo bendruomenę

Kreipiamės į Jus ne tik su prašymu padėti, bet su pasiūlymu bendradarbiauti. Jūsų parama mums yra labai svarbi, bet esame pasiryžę ne tik gauti, bet ir duoti! Visų pirma, pažadame surengti unikalų pristatymą Jums ir Jūsų kolegoms vos tik rugpjūtį sugrįšime iš Sibiro.

Atvirų durų diena rūmuose

Kas yra Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai? Kuo jie skiriasi nuo kitų verslą vienijančių organizacijų? Kokia bendrystės teikiama nauja? Kokią pridėtinę vertę miestui ir visuomenei kuria ši didžiausia ir žinomiausia Kauno regiono verslo organizacija? Kokios pagrindinės veiklos kryptys? Apie tai balandžio 20-osios rytą kalbėjomės su naryste rūmuose susidomėjusiais verslininkais.

Inovacijų reforma: mokslininkai bus skatinami padėti verslui kurti inovatyvius produktus

Inovacijų reformą vykdanti Ūkio ministerija perims eksperimentinės plėtros reguliavimą ir bus atsakinga už naujo produkto veiklų skatinimą nuo idėjos iki to produkto pateikimo rinkai. Tai iš esmės pakeis mokslo ir verslo bendradarbiavimo principus ir užtikrins mokslininkų įsitraukimą į inovatyvių produktų kūrimą ir paslaugų verslui teikimą.

Pažymima pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena

Šiais metais Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena – balandžio 28-oji – pirmą kartą pažymima ir kaip oficiali atmintina Lietuvoje data.

Europos kampanija „Saugi darbo vieta. Efektyvus pavojingų medžiagų valdymas“

Saugių darbo vietų kampanijų šūkis – „Sauga ir sveikata darbe turi rūpintis visi. Tai naudinga jums. Tai naudinga verslui“. Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra (EU-OSHA)  populiarina šį šūkį per kiekvieną kampaniją pateikdama susistemintą informaciją kampanijos tema, parengdama  praktines priemones, taip pat įteikdama geros praktikos apdovanojimus .

Sąžiningas verslas – prieš korupcinius ryšius atliekų tvarkymo sektoriuje

Aplinkos apsauga šiandien vis dar išlieka viena rizikingiausių korupcijos atžvilgiu sričių. Galimybių korupcijai pasireikšti pastebima vykdant šios srities verslo priežiūrą, administruojant mokesčius už aplinkos teršimą, atliekų tvarkymą, išduodant, atnaujinant ir panaikinant leidimus. Ar pastangos užtikrinti šios srities atsparumą korupcijai yra pakankamos, kokių naujų priemonių būtina imtis?

Kviečiame megzti verslo ryšius Skandinavijos šalyse

Gegužės 24-25 dienomis Turku mieste (Suomija) Kauno PPA rūmų atstovai dalyvaus susitikime su partneriais iš Suomijos, Danijos, Švedijos, Norvegijos ir keisis įmonių bendradarbiavimo poreikiais.

Ar asmens sutikimas visada yra tinkamiausias asmens duomenų tvarkymo pagrindas?

Nors Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), įsigaliojančio nuo gegužės 25 d., nuostatų įgyvendinimui verslo ir viešojo sektoriaus atstovai pasiruošti turėjo du metus, daugelis namų darbus atlieka tik dabar.

Daugiau iš „Rūmų naujienos“