Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas yra iniciatyva, kuria siekiama padėti moterims verslininkėms sėkmingai pradėti verslą, skatinti moterų verslo plėtros iniciatyvas bei aktyviau įsitraukti į sprendimų priėmimo procesus. Jo įkūrimą paskatino sėkmingo moterų tinklo, susibūrusio prie Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos (Eurochambres), veikla. Tinklo iniciatorė – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija.

Šiuo metu yra penkios Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei jų filialų aktyvios narės verslininkės – branduolių vadovės, kurios buria iniciatyvias moteris. Planuojama, kad ateityje kiekvienoje apskrityje veiks virtualios moterų verslininkių bendruomenės. Jos tarpusavyje bendraus tinklo internetinėje svetainėje www.verslomoterys.lt .

Bendradarbiavimas tarp aktyvių moterų verslininkių vyksta ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygiu. Tinklo veiklos planuose numatyta užsitikrinti poziciją panašaus pobūdžio tarptautinėse organizacijose, išvystyti ir palaikyti ryšius su analogiškais, specializuotais ir giminingais tinklais, veikiančiais kitose šalyse.

Verslo moterų tinklo tikslai:

  • skatinti moterų verslumą;
  • siekti lygių galimybių principo užtikrinimo versle;
  • tinklui priklausančių narių savitarpio pagalba;
  • siekti glaudaus bendradarbiavimo su panašaus pobūdžio tarptautiniais bei kitų šalių tinklais.

Kauno Verslo moterų tinklas renkasi kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį, bendrauja įvairiomis temomis, skatina moterų verslumą ir puoselėja verslo moterų bendruomenę.

Kauno Verslo moterų tinklo pirmininkė – Saulė Motiejūnienė, el. paštas smotiejuniene@linolitas.lt

Tinklo koordinatorė Kaune – Daiva Vyšniauskienė, el. paštas daiva.vysniauskiene@chamber.lt

 tel. (8 37) 32 43 72

Verslo moterų tinklo ataskaita (2008-2012 m.)

Verslo moterų sėkmės ir laimės formulė - didžiausiame forume Kaune

Kaip sukurti savo sėkmės istoriją ir būti laimingai? Ar egzistuoja visoms veiklioms moterims tinkanti formulė? Kaip išdrįsti pradėti, o paskui išgyventi sėkmę?

Verslo moterys degustavo… meną

„Menas yra būdas pamatyti savo sielą“,– kaip suprasti, o tiksliau pajausti meną,  sausio 19-osios vakarą susirinkusioms  kaunietėms Verslo moterų tinklo narėms pasakojo Vilma Jankienė, Vilniaus AP galerijos savininkė. Verslininkėms buvo originaliai pristatyta apie 50 menininkų darbų. Dalis jų eksponuoti pirmą kartą, dalis – jau demonstruoti  parodose.

Temos: Rūmų klubai 

Verslo moterys dalykinį bendravimą derina su pramoga

Lapkričio 24 d. „Žalgirio“ arenoje, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ VIP ložėje susirinkusios Verslo moterų tinklo Kauno regiono grupės narės aptarė naujojo Darbo kodekso niuansus, praktinius aspektus ir konkrečius pavyzdžius su advokate Rūta Didike. Vėliau verslo moterys aistringai palaikė Kauno „Žalgirį“ ir džiaugėsi puikia pergale prieš Bambergo „Brose“!

Temos: Rūmų klubai 

Aktyvios Lietuvos verslo moterys susirinko į suvažiavimą ir.... laumių vakarėlį

Rugsėjo 2-3 d. Ventėje vyko Lietuvos verslo moterų tinklo, veikiančio prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, narių metinis suvažiavimas. Jame dalyvavo 47 verslininkės, įmonių vadovės.

Temos: Rūmų klubai 

Svečiai iš Moldovos domėjosi Kauno PPA rūmų ir Verslo moterų tinklo veikla

Liepos 12 d. Kaune, Žemės ūkio rūmuose lankėsi  įvairių Moldovos verslo asociacijų atstovų delegacija. Delegacijos sudėtyje buvo ir Moldovos prekybos ir pramonės rūmų atstovai bei  Moldovos moterų verslininkių asociacijos atstovės.

Verslo moterų tinklo atstovės susitiko su LR Seimo Pirmininke L. Graužiniene

Lietuvos Verslo moterų tinklo (VMT) Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio regionų vadovės gegužės 3 d. pristatė savo veiklą LR Seimo Pirmininkei Loretai Graužinienei.

Temos: Rūmų klubai 

Lietuvos moterų verslininkių misija Norvegijoje

Verslo moterų tinklas, veikiantis prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos bei skatinantis Lietuvos moterų verslumą ir tinklui priklausančių narių savitarpio pagalbą, siekia bendradarbiauti su panašaus pobūdžio tinklais bei kitomis organizacijomis tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

Temos: Rūmų klubai 

Verslo moterims – apie grožio procedūras

Su puikia nuotaika į rudeniškai jaukų  Birštoną  sugužėjo gausus Verslo moterų tinklo narių būrys. Jos išklausė  profesionalų grožio srities darbuotojų  patarimų, kaip prižiūrėti veido ir kūno odą, kokias priemones ir produktus rinktis šaltuoju metų laiku. Aktyvi diskusija su profesionale kosmetologe leido paneigti ir nusikratyti daugeliu mitų apie brandžios odos priežiūrą.

Lietuvos Verslo moterų tinklo susitikimas Šiauliuose

2015 m. rugsėjo 11-12 d. Šiauliuose susitiko Lietuvos verslo moterys – daugiau kaip penkiasdešimt VMT narių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regionų. 

Nauja Kauno verslo moterų tinklo vadovė – Saulė Motiejūnienė

Balandžio 27 d. įvyko visuotinis Kauno verslo moterų tinklo narių susirinkimas.  Kauno branduolio vadovė Fausta Puzanovienė (UAB „Metga“ generalinė direktorė), tinklui vadovavusi nuo 2008 m., nusprendė lyderės vairą perleisti į kitas rankas.  F. Puzanovienė pasidžiaugė aktyvia tinklo veikla ir nuveiktais darbais bei naujų polėkių ir idėjų palinkėjo naujai pirmininkei,  ilgametei tinklo narei, UAB „Linolitas“ įmonės direktorei Saulei Motiejūnienei. 

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Žinios – sandėlis, darbas – raktas nuo jų. 

P. Buastas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
18
20
21
22
25
27
28
29
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Geriausi pastatai prasideda nuo griaučių, kuriuos mes gaminame ir kurie pasislepia betone.
 

Geriausi pastatai prasideda nuo griaučių, kuriuos mes gaminame ir kurie pasislepia betone.

Saulius Valunta, UAB "Serfas" direktorius

Rūmų žinios, 2017-12-27, Nr. 621

nr 621.pdf 1,46 MB ;