Verslas Kaunui

Apie klubą

Kauno PPA rūmų klubas „Verslas Kaunui“ yra bendruomeninių projektų paramos klubas. Jis telkia rūmų narius, galinčius ir norinčius paremti miestui ir jo bendruomenei pridėtinę vertę kuriančias iniciatyvas.

Klubo vadovas - Zigmantas Dargevičius, UAB  „Liuks“ generalinis direktorius.

Tarp klubo steigėjų iniciatorių – rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, rūmų generalinis direktorius Vytautas Šileikis, UAB „Liningas“ generalinė direktorė Margarita Grigaliūnienė, UAB „Aša“ direktorė Živilė Vaitkūnienė, vienas iš UAB „Skubios siuntos“ vadovų Vygandas Vėbra, UAB „Centrako“ direktorius Audrius Bražėnas, UAB „Serfas“ direktorius Saulius Valunta, UAB „SDG“ generalinis direktorius Eduardas Jasas, UAB „Metga“ vadovė Fausta Puzanovienė.

Klubo nariai

UAB „Liuks“
UAB „Centrako“
UAB „Doriteksas“
UAB „Aša“
UAB „Liningas“
UAB „Ortopedijos klinika“
UAB „Novameta“
UAB „Autotoja“
UAB „Swedbank“
UAB „Skubios siuntos“
UAB „Selteka“
UAB „Verslo aljansas“
UAB „Serfas“
UAB „Interio Kaunas“
UAB „Prima line“
Andrius Jarašiunas, NLP institutas
AB „Ortopedijos  technika“
UAB „Kauno buhalterijos centras“
UAB „Accel elektronika“
UAB „Kauno alus“
UAB „Diremta“
UAB „Irgita

Projektų atrankos kriterijai:

 • projekto novatoriškumas;
 • projekto matomumas (viešumas);
 • projekto tęstinumas;
 • Kauno miesto įvaizdžio gerinimas;
 • pridėtinė vertė Kauno miestui ir bendruomenei;
 • savivaldos ir kitų socialinių partnerių (verslo subjektų, bendruomenių, meno, sporto, kultūros, jaunimo organizacijų) įtraukimas;
 • projektai, integruojantys atskirų visuomenės grupių interesus. 

Pastaba. Su politiniais interesais susiję, religiniai projektai neremiami. 

Projektus gali teikti juridiniai asmenys, įvairios asocijuotos bendruomenių organizacijos.

Strateginės paramos kryptys 

 • Kauno ar atskirų jo dalių „gyvinimas“ (apleistų pastatų, erdvių apipavidalinimas, renginiai); 
 • Kauno miesto gražinimas;
 • Kauno miesto švarinimas;
 • visuomenės švietimas ir verslumo skatinimas;
 • saugumo Kauno mieste didinimas;
 • vaikų, paauglių bei jaunimo laisvalaikio zonų/centrų kūrimas;
 • Kauno miesto bendruomenės sveikatinimas;
 • senų ir pagyvenusių žmonių atskirties mažinimas;
 • projektai, skatinantys įvairias visuomenės grupes dalyvauti kompetencijų/įgūdžių mainuose;
 • įvairias visuomenės grupes vienijantys projektai.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“ telkia rūmų narius, galinčius ir norinčius paremti miestui ir jo bendruomenei pridėtinę vertę kuriančias iniciatyvas. Klubas ne tik generuos bei įgyvendins pridėtinę vertę miestui ir jo žmonėms kuriančias idėjas, bet ir skatins įvairius bendruomeninius projektus.

  „Rūmų klubas „Verslas Kaunui“  nebus tradicinis labdaros skirstytojas. Klubas inicijuos bei rems projektus, ugdančius bendruomeniškumą, gražinančius ir gyvinančius miestą bei kuriančius pridėtinę vertę Kauno miesto bendruomenei, – sako klubo įkūrėja Kristina Žališkevičienė. – Dabar dažnu atveju verslo atstovų yra prašoma paramos, o verslas sprendžia – suteikti ar ne. Ir tai nebūtinai didžiausią vertę kuriantys projektai. Todėl klube veiksime ne reaktyviai, o proaktyviai. Tai yra patys inicijuosime, skatinsime teikti projektus, vertinsime juos pagal vieningus kriterijus. Mūsų remiami projektai turėtų kurti Kauno bendruomenei pridėtinę vertę, įtraukti kuo daugiau organizacijų ir žmonių, vienyti atskirų visuomenės grupių interesus.“

Artimiausiems dvejiems metams numatytos tokios paramos kryptys: Kauno ar atskirų jo dalių „gyvinimas“ (apleistų pastatų, erdvių apipavidalinimas, renginiai);  Kauno miesto gražinimas; Kauno miesto švarinimas; visuomenės švietimas ir verslumo skatinimas; saugumo Kauno mieste didinimas; vaikų, paauglių bei jaunimo laisvalaikio zonų/centrų kūrimas; Kauno miesto bendruomenės sveikatinimas; senų ir pagyvenusių žmonių atskirties mažinimas; projektai, skatinantys įvairias visuomenės grupes dalyvauti kompetencijų/įgūdžių mainuose; įvairias visuomenės grupes vienijantys projektai.

Kokios monetos bus inkrustuotos „Pinigų kalne“?

Klubo „Verslas Kaunui“ iniciatyva sukurti Lietuvos verslo istorijos įamžinimo erdvę Parodų kalne įgauna dar daugiau konkrečių bruožų. Paminklo „Pinigų kalnas“ papėdėje tarsi pabirę iš atrasto lobio bus inkrustuotos lietuviškos monetos. 

Temos: Rūmų klubai 

Pritarta verslo istorijos erdvės architektūriniams sprendiniams

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas „Verslas Kaunui“ pritarė ant Parodų kalno kuriamo Verslo skvero ir Lietuvos verslo alėjos projekto architektūrinės dalies sprendiniams. Klubo nariai susipažino su pateiktais brėžiniais ir vizualizacijomis, kuriose jau ryškėja paminklo, jo prieigų, alėjos, šviestuvų, suoliukų vaizdas. 

Verslo istorijos erdvėje – skulptūrų maketų peržiūra

Verslo istorijos įamžinimo erdvės Parodų kalne sukūrimo darbai įgauna konkrečius kontūrus. Liepos 28 d. teritorijoje, kurioje  numatytas  „Verslo skveras “ ir  „Lietuvos verslo alėja“, vyko skulptūrų „Pinigų kalnas“ ir „Plaktukas“ natūralaus dydžio maketų peržiūra. Joje dalyvavo  skulptorius prof. Stasys Žirgulis, architektas Gintautas Natkevičius, projekto autoriai skulptorius Algimantas Šlapikas ir architektas Dalius Paliukaitis, jiems talkino skulptorius Marijus Petrauskas, rūmų klubo „Verslas Kaunui“  nariai  Zigmantas Dargevičius, Genadijus Laškovas, Vigantas Vėbra, Saulius Valunta.

Paskelbti konkurso verslo istorijai įamžinti nugalėtojai

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų paskelbtame konkurse Parodų kalne sukurti unikalią verslo istorijos įamžinimo erdvę paskelbti nugalėtojai.

Geriausiu darbu komisija vienbalsiai pripažino skulptoriaus Algimanto Šlapiko ir architekto Juliaus Pauliukaičio sukurtą koncepciją „Homo faber“ – žmogus kalvis.

Kauno verslininkai trečią kartą gėlėmis papuošė Savanorių prospektą

Gegužės 20 d. Savanorių prospekto medžiai nuo įvažiavimo į Kauną iki Žemaičių gatvės vėl padabinti verslinininkų padovanotais gėlių vazonais. Jau trečią kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas "Verslas Kaunui" surengė iniciatyvą „ŽYDIM“. Artėjant miesto dienoms, verslininkai padovanojo beveik 2000 pelargonijų. 

Temos: Rūmų klubai 

Trečią kartą Kauno verslininkai rengia akciją "ŽYDIM"

Gegužės 20 d. Savanorių prospektas nuo įvažiavimo į Kauną iki Žemaičių gatvės vėl bus puošiamas verslinininkų padovanotais gėlių vazonais. Jau trečią kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas "Verslas Kaunui" tęsia iniciatyvą "ŽYDIM", kuria miestui dovanoja beveik 2000 pelargonijų.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai skelbia konkursą dėl verslo istorijos įamžinimo

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ėmėsi ambicingo projekto: sukurti mieste unikalią verslo istorijos įamžinimo erdvę, kurioje būtų įprasminta verslo reikšmė valstybės raidai ir visuomenės gerovei.

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Žinios – sandėlis, darbas – raktas nuo jų. 

P. Buastas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
18
20
21
22
25
27
28
29
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Geriausi pastatai prasideda nuo griaučių, kuriuos mes gaminame ir kurie pasislepia betone.
 

Geriausi pastatai prasideda nuo griaučių, kuriuos mes gaminame ir kurie pasislepia betone.

Saulius Valunta, UAB "Serfas" direktorius

Rūmų žinios, 2017-12-27, Nr. 621

nr 621.pdf 1,46 MB ;