Rūmų bendruomenės klubas

kppar

Kas tai?

Tai Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių – įmonių atstovų - susitikimai ir diskusijos įdomiomis, verslui naudingomis temomis neformalioje aplinkoje.

Į kiekvieną RŪMŲ KLUBO renginį kviečiami svečiai - specialistai, kurie pristato temą.

Temos?

Temos RŪMŲ KLUBO susitikimams parenkamos bendradarbiaujant su rūmų nariais ir atsižvelgiant į pasikeitimus bei naujoves verslo aplinkoje, naudingą verslo informaciją.

Jei norėtumėte aptarti Jums ir kitiems verslo subjektams aktualią temą RŪMŲ KLUBE, prašome informuoti el. paštu andreja.starkute@chamber.lt

Nauda

Susipažįstate, keičiatės informacija ir žiniomis su specialistais bei verslininkais, diskutuojate, generuojate naujas idėjas.

Kada?

RŪMŲ KLUBAS vyksta vieną kartą per mėnesį.

Kaip apie tai sužinoti?

Informacija apie RŪMŲ KLUBO susitikimus įmonėms siunčiama elektroniniu paštu ir talpinama rūmų interneto svetainėje.

Dalyvavimo sąlygos?

Dalyvavimas RŪMŲ KLUBO veikloje nemokamas.

Aktyviai dalyvaukite, įdomiai ir naudingai užbaikite darbo dieną – sužinokite, bendraukite ir diskutuokite RŪMŲ KLUBE!

Kitokia pažintis su Kauno geležinkelio stotimi

Ar kada nors yra tekę lankytis Kauno depo statinių komplekse? Ar daug žinote apie Kauno geležinkelio stotį? O kokia jos reikšmė Europoje? Sužinoti ir pamatyti tai, kas neprieinama kiekvienam, galėjo Rūmų bendruomenės klubo dalyviai. Lapkričio susitikimas vyko Kauno geležinkelio stotyje.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas „Baltijos polistirene“

Spalio 26 d. Rūmų tarybos narys, UAB „Baltijos polistirenas“ prezidentas Kęstutis Dagilis pakvietė kolegas, Rūmų bendruomenės klubo dalyvius, susipažinti su įmone, jos gamybos procesais ir produkcija.

„Stumbre“ pasveikintas būrys naujų bičiulių

Paskutinę rugsėjo dieną itin gausus bendruomenės būrys susirinko į AB „Stumbras“. Bendrovė kaip visuomet svetingai atvėrė savo įmonės duris. Vienoje seniausių Kauno įmonių verslininkai stebėjo degtinių filtravimo procesą, apžiūrėjo likerių – trauktinių, distiliavimo gamybos cechus, gėrimų išpilstymo linijas. 

Didikų vakarienė Rūmų klube

Rūmų bendruomenės nariai vasarą pasitiko kaip didikai. Rūmų tarybos nario, Šakių verslininko Arūno Tarnausko kvietimu verslininkų grupė svečiavosi neseniai atidarytame bendrovės „Gulbelė“ restorane „Kuchmistrai“. Tai autentiškoje Zyplių dvaro aplinkoje įkurtas ir Lietuvos didikų virtuvės paveldą puoselėjantis restoranas, siekiantis išsaugoti ne tik kulinarinį, bet ir kultūrinį krašto paveikslą.

Temos: Rūmų klubai 

„Kikos“ istorija prasidėjo nuo mažos mergaitės noro

Minėdama 25 metų įsteigimo sukaktį, Rūmų bendruomenės klubo narius į svečius pakvietė „Kika group“ ir jai priklausanti UAB „Akvatera. Pakaunėje, Zapyškyje, įsikūrusi bendrovė – moderni, specializuota gyvūnų pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Gamyklos įrenginiai yra vieni moderniausių Rytų Europoje. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus už optimalią kainą.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas „Raganėje“

Kovo 29 d. rūmų verslo bendruomenės nariai sugūžėjo į prie pat Kėdainių, nedideliame Sirutiškio  miestelyje įsikūrusią kavinę-parduotuvę „Raganė“. Kauno PPA rūmų Kėdainių atstovybės narė, šios kavinės savininkė Daiva Gronskienė pakvietė pasisvečiuoti, paskanauti ypatingų rankų darbo virtinukų ir lietuviško midaus. Erikas ir Jūratė Augustinavičiai, MB „Šušvės midus“ savininkai, svečius vaišino midumi, gaminamu tik iš savo bityno bičių medaus.

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas naujojoje Kauno autobusų stotyje

Naujoji Kauno autobusų stotis – moderniausia ne tik Lietuvoje, bet greičiausiai ir visoje Europoje. Rūmų nariams buvo sudaryta išskirtinė galimybė pamatyti ne vien tai, kas akivaizdu kiekvienam keleiviui, bet ir tai, kas „nematoma“. Susipažinti su naujuoju statiniu panoro itin gausus bendruomenės narių būrys.

Temos: Rūmų klubai 

Svečiuose pas putojančio vyno gamintojus

Pirmojo šiemet Rūmų bendruomenės klubo maršrutas nusidriekė į Šančius, į vieną didžiausių putojančio vyno gamybos įmonių Baltijos šalių regione UAB „ITALIANA LT“. Tai ne tik didžiausia, bet ir pirmoji Lietuvoje privati alkoholinių gėrimų gamykla, įsteigta 1995 m. Pirmasis vyno butelis iškeliavo iš įmonės 1998 m. 

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas – pas cukraus gamintojus

Rūmų klubas tęsia pažintis su didžiausiomis, išskirtinėmis, pažangiausiomis regiono įmonėmis. Lapkričio susitikimo maršrutas nusidriekė į Kėdainius. Beveik 40 rūmų narių susidomėjo kvietimu aplankyti AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ (Kėdainių cukraus fabriką).

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų klubas bendrovėje „Kauno grūdai“

Rūmų bendruomenės klubo susitikimas vienoje didžiausių žemės ūkio produktų perdirbimo bendrovių Lietuvoje – AB „Kauno grūdai“ – spalio 26-ąją sulaukė itin aktyvaus susidomėjimo. Susipažinti su 130 metų istoriją turinčia ir šiandien viena pažangiausių šalies įmonių panoro beveik 60 bendruomenės narių. Tai buvo vienas gausiausių klubo susitikimų šiais metais.

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Žinios – sandėlis, darbas – raktas nuo jų. 

P. Buastas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
18
20
21
22
25
27
28
29
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Geriausi pastatai prasideda nuo griaučių, kuriuos mes gaminame ir kurie pasislepia betone.
 

Geriausi pastatai prasideda nuo griaučių, kuriuos mes gaminame ir kurie pasislepia betone.

Saulius Valunta, UAB "Serfas" direktorius

Rūmų žinios, 2017-12-27, Nr. 621

nr 621.pdf 1,46 MB ;