Marketingo vadovų klubas

MVK zenklas

2014 m. birželio 10 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įsteigtas MARKETINGO VADOVŲ KLUBAS. 

Marketingo vadovų  klubo susikūrimo tikslas – profesinės informacijos sklaida, narių kompetencijos kėlimas, kūrybinių sprendimų skatinimas, dalijimasis žiniomis ir patirtimi.

Klubo nariai renkasi kartą per mėnesį, dalijasi turima patirtimi, diskutuoja aktualiomis temomis, kelia kompetenciją ir skatina kūrybinius sprendimus, kviečia į svečius marketingo srities žinovus ir gilina savo žinias.

Klubo vadovas :        

Jūratė Survilienė – UAB „Mantinga“ marketingo vadovė.

Klubo valdybos nariai : 

Aistė Veverskytė – Kauno kolegijos viešųjų ryšių koordinatorė;

Erna Krivickienė – UAB „Idėjų parkas“ pardavimų vadovė.

Vitalija Gintarienė – UAB „SDG“ projektų vadovė.

Susitikimų vieta : Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai,  Vytauto pr. 29, Kaunas

Susitikimų laikas:     antrą kiekvieno mėnesio antradienį 16:30 val.

Klubo koordinatorė
Greta Šimukauskaitė
El. paštas: greta.simukauskaite@chamber.lt
Tel.: (8 37) 20 66 79

Maloniai kviečiame tapti MARKETINGO VADOVŲ klubo nariu!

Marketingo vadovų klubui vadovaus Jūratė Survilienė

Marketingo vadovų klubas, švęsdamas trečiąjį gimtadienį, aptarė praėjusius metus, įgyvendintas veiklas ir įdomiausius susitikimus, dalijosi įspūdžiais, rinko klubo valdybą bei vadovą. Naująja klubo vadove tapo Jūratė Survilienė, UAB „Mantinga“ atstovė, klubo veikloje dalyvaujanti nuo pat jo įkūrimo. Jūratės teigimu, viena didžiausių klubinės veiklos naudų yra patirties dalybos – „Mes savo srities specialistai, turintys ilgametę patirtį skirtinguose versluose ir skirtingose veiklose, dirbdami su žmonėmis savo įmonėse ar bendradarbiaudami su išorės kompanijomis, turime milžinišką žinių bagažą. Juo dalindamiesi galime klubą pakelti į aukštesnį lygmenį – tuo pačiu augsime ir patys“. Tokią pagrindinę veiklos kryptį numato naujoji vadovė, siūlydama neatsisakyti ir susitikimų su įdomiais žmonėmis, žinomais lektoriais.

Temos: Rūmų klubai 

Apie gero renginio sėkmės taisykles naujame UAB „SDG“ biure

Gegužės mėnesį Marketingo vadovų klubas svečiavosi naujame UAB „SDG“ biure (Draugystės g. 8E, Kaunas). Šeimininkai surengė ekskursiją – aprodė ergonomiškai pritaikytas darbo vietas, moderniai įrengtas pagal kartas pavadintas X, Y ir Z mokymų sales, poilsio erdvę, papasakojo apie išskirtinę pastato architektūrą.

Marketingo vadovai dovanos miestui suoliuką

Balandžio mėnesį Marketingo vadovų klubas svečiavosi Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete. Pelėdų kalno galerijoje klubo nariai rinkosi ne veltui – vyko idėjų Marketingo vadovų klubo suoliukui atranka.

Kaip valdyti įtampą ir emocijas

Vasario mėnesį Marrketingo vadovų klubo nariai dalyvavo mokymuose „Frustracijos prevencija ir efektyvus darbo organizavimas“, kuriuos vedė 17 metų patirtį turinti organizacijų psichologė Aistė Mažeikienė.

LEAN marketingo, pardavimų procesuose

Naujuosius 2017-us metus marketingo vadovai pasitiko darbingai – sausio mėnesio klubo susitikime kalbėjo, kaip marketingo skyrius gali prisidėti prie LEAN (ar efektyvinimo, pokyčių diegimo bendrai) sėkmės organizacijoje, taip pat – kokias gerąsias LEAN praktikas gali pritaikyti savo skyriaus veikloje. Susitikime svečiavosi „Lina LEAN“ vadovė Lina Šumskaitė – konsultantė praktikė, turinti kelerių metų patirtį diegiant šią vadybos sistemą verslo įmonėse bei vedant teorinius ir praktinius LEAN mokymus.

Socialiniai tinklai: bijoti ar išnaudoti?

Lapkričio mėnesį vyko bendras Marketingo vadovų klubo ir Eksportuotojų klubo susitikimas. Jame svečiavosi skaitmeninės reklamos ir komunikacijos paslaugas teikiančios agentūros „Socialus marketingas“ vadovas Arijus Žakas, save vadinantis Facebook‘o ligoniu. Lektorius kalbėjo apie karščiausias socialinių tinklų tendencijas, jų panaudojimo galimybes bei naujoves, kurios gali padėti pasiekti efektingų rezultatų.

Kaip skirtingi žmonės suvokia tą pačią informaciją

Spalio mėnesį Marketingo vadovų klube diskutuota kaip skirtingos žmonių grupės priima informaciją ir kaip ją pateikti, kad ji būtų suvokiama tinkamai. Diskusiją moderavo ir įžvalgomis dalinosi lektorius Robertas Šunokas – vienas asociacijos „ToastMasters Kaunas“ steigėjų, seminarų bei mokymų vedėjas.

Svečiuose pas klubo narį UAB „Novameta“

Rugsėjo mėnesį Marketingo vadovų klubas svečiavosi UAB „Novameta“. Klubo nariai susipažino su įmone, gaminančia nerūdijančio plieno įrangą profesionalioms virtuvėms, maisto prekių parduotuvėms ir prekybos tinklams, jos filosofija, padiskutavo apie klientų paiešką ir pritraukimą. Šeimininkai pakvietė apžiūrėti gamybą, pasakojo kaip vyksta procesai ir užtikrinama kokybė.

Antrasis klubo gimtadienis

Birželio mėnesį Marketingo vadovų klubui sukako dveji metai. Į jaukią gimtadienio šventę kavinėje „Lietuvos gurmanas“ sugužėję klubo nariai aptarė per antrus veiklos metus nuveiktus darbus, vykusius susitikimus, labiausiai įsiminusias diskusijas ir įdomiausius lektorius. Visiems buvo įteikti Marketingo vadovų klubo nario ženkliukai. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Žinios – sandėlis, darbas – raktas nuo jų. 

P. Buastas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
18
20
21
22
25
27
28
29
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Geriausi pastatai prasideda nuo griaučių, kuriuos mes gaminame ir kurie pasislepia betone.
 

Geriausi pastatai prasideda nuo griaučių, kuriuos mes gaminame ir kurie pasislepia betone.

Saulius Valunta, UAB "Serfas" direktorius

Rūmų žinios, 2017-12-27, Nr. 621

nr 621.pdf 1,46 MB ;