Pradžia / Verslo savivalda / Rūmų atstovai darbo grupėse Versija spausdinimui

Rūmų atstovai darbo grupėse

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovų darbo grupėse, komisijose, tarybose sąrašas

Darbo grupės pavadinimas Atstovo vardas, pavardė, pareigos

 

Nacionalinis lygmuo

 

Darbo grupė su smulkaus verslo apmokestinimu susijusiems klausimams nagrinėti prie Finansų ministerijos Narė - Vaida Butkuvienė, Kauno PPAR viceprezidentė, Kauno finansininkų klubo pirmininkė, UAB „Aurita“ vadovė
Nacionalinės pramonės skaitmeninimo platformos "Pramonė 4.0" standartizavimo ir teisinio reguliavimo darbo grupė Olga Grigienė, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė
Lietuvos SVV taryba Narys - Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius
Geresnio reguliavimo priežiūros komisija prie Ūkio ministerijos Narys - Zigmantas Dargevičius, Kauno PPAR viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius; pakaitinis – Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
Lietuvos arbitražo teismo valdyba Narys - Evaldas Rapolas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai" partneris
Tarpžinybinė komisija kovai su korupcija koordinuoti prie Teisingumo ministerijos Narys - Evaldas Rapolas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai" partneris
Trišalė taryba prie Darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Pirmininkė - Aušra Kerzienė, Kauno PPA rūmų Personalo vadovų klubo pirmininkė, UAB „SDG“ personalo vadovė
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų instituto taryba Narys - Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta" valdybos pirmininkas
Aleksandro Stulginskio universiteto taryba Narys - Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta" valdybos pirmininkas
Aleksandro Stulginskio universiteto patariamoji kolegija Narė - Vaida Butkuvienė, Kauno PPAR viceprezidentė, Kauno finansininkų klubo pirmininkė, UAB „Aurita" vadovė
Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinės sistemos (GPAIS) darbo grupė Narė - Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
Studijų kokybės vertinimo centro Aukštųjų mokyklų studijų programų vertinimo ekspertai

Deleguoti kandidatai į tarptautines ekspertų grupes studijų programų kokybės vertinimui:

Evaldas Rapolas, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ advokatas, Kauno PPA rūmų tarybos narys

Evelina Jasaitė, UAB „SDG" teisės departamento vadovė

Rūta Jasienė, UAB „SDG grupė" personalo ir komunikacijos direktorė

Rūta Klimašauskienė, UAB „Alfa idėjos ir technologijos" mokymų grupės vadovė

Saulius Davainis, VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės Socialinės veiklos skyriaus vadovas

Valentina Bereznaja-Demidenko, Jonavos rajono Socialinių paslaugų centro direktorė

Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo stebėsenos komisija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Narė - Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
Tautinio paveldo produktų taryba prie Žemės ūkio ministerijos Narys – Vytas Čičelis, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Dinaka" direktorius
Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurso paraiškų vertinimo komisija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Narė - Fausta Šeputytė, Kauno PPAR tarybos narė, UAB „Metga" generalinė direktorė
VMI i.SAF-T informacinės sistemos (projekto) įgyvendinimo darbo grupė

Nariai:

Kęstutis Skrodenis, UAB „Softera Baltic“ verslo informacinių sistemų konsultantas

Žydra Visockienė, UAB „SDG group“ finansų direktorė

 

Regioninis lygmuo

 

Kauno regiono plėtros taryba

Nariai:

Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas.

Eduardas Jasas, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „SDG“ generalinis direktorius

Fausta Šeputytė, Kauno PPAR tarybos narė, UAB „Metga“ generalinė direktorė

Ramūnas Miliauskas, AB „Achema“ generalinis direktorius

Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum“ generalinė direktorė

Vytis Arlauskas, UAB „Hegelmann transporte“ finansų direktorius

Kauno regiono plėtros tarybos darbo grupė „Sumani pramonė ir logistika"

Nariai:

Mindaugas Jonuškis, UAB „Novameta“ direktorius

Vytis Arlauskas, UAB „Hegelmann transporte“ finansų direktorius

Kauno regiono plėtros tarybos darbo grupė „Mokslas, technologijos ir inovacijos"

Nariai:

Darius Tumynas, UAB „Kauno švara" generalinis direktorius

Paulius Astromskis, advokatų profesinės bendrijo „Viliušis ir partneriai“ advokatas, partneris

Kauno regiono plėtros tarybos darbo grupė „Kultūrinės ir kūrybinės industrijos, turizmas"

Nariai:

Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius

Živilė Vaitkūnienė, UAB „Aša“ direktorė

Kauno technologijos universiteto Verslo taryba Narys - Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas
Kauno regiono plėtros agentūra Atstovė - Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
Kauno regiono muitinės konsultacinio komiteto pakomitetis prie Kauno teritorinės muitinės

Nariai:

Edmundas Cylikas, Kauno PPA rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkas

Audronė Gataveckienė, UAB „Marijampolės pieno konservai“ vyr. deklarantė

Kauno regiono plėtros plano iki 2020 m. koordinavimo konsultacinė darbo grupė Narė - Vera Mileikienė, Kauno PPA rūmų verslo bendruomenės skyriaus vadovė
Marijampolės regiono specializacijos darbo grupė Evaldas Ulevičius, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktorius
Marijampolės regiono plėtros 2014–2020 m. darbo plano rengimo grupė Narė - Danutė Liukinevičienė, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėja

 

Vietinis (savivaldybių) lygmuo

 

Verslo taryba prie Kauno miesto savivaldybės

Pirmininkas - Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta" valdybos pirmininkas.

Nariai:

Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks“ generalinis direktorius

Vytas Čičelis, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Dinaka“ direktorius

Algimantas Anužis, Kauno PPA rūmų tarybos narys, UAB „Kauno švara“ valdybos narys

Olga Grigienė, Kauno PPA rūmų generalinė direktorė

Šakių rajono Verslo taryba

Nariai:

Arūnas Tarnauskas, UAB „Gulbelė" direktorius, Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės vadovas, Kauno PPA rūmų tarybos narys

Rasita Grincevičienė, UAB „Jundula“ direktorė

Edmundas Rinkevičius, UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ direktorius

Loreta Valaitienė, UAB „Lauksva“ direktorė

Prienų rajono Verslo taryba

Pirmininkė - Lina Dužinskienė, UAB „Ekofrisa" direktorė

Nariai:

Valdas Paulauskas, UAB „Hidrosta" gen. direktorius

Rimvidas Skorupskis, MB „Aroma Rex" direktorius

Vaclovas Sinkevičius, Kauno PPA rūmų narys, VšĮ „Krašto vitrina" vadovas

Aleksoto vietos veiklos grupė Valdybos narys - Benjaminas Žemaitis, Kauno PPA rūmų prezidentas, UAB „Novameta" valdybos pirmininkas
Žaliakalnio vietos veiklos grupė Valdybos narys - Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Liuks" generalinis direktorius
Šakių miesto vietos veiklos grupė

Nariai:

Vitalijus Bogovičius, UAB „Vitremsta“ direktorius,

Odeta Bakienė, UAB „Audrokesta“ finansininkė - buhalterė,

Justė Bakytė UAB „Gulbelė“ vyresnioji buhalterė

Jonavos miesto vietos veiklos grupė Atstovė - Dalia Sinkevičienė, Kauno PPA rūmų Jonavos filialo direktorė
Kėdainių miesto vietos veiklos grupė Valdybos pirmininkas – Dainius Cibulskis, Kauno PPA rūmų Kėdainių atstovybės vadovas, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius
Kauno moters užimtumo informacijos centras Tarybos narė - Loreta Purvainienė, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai" Verslo paslaugų vadovė
Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atvirtos prieigos centro Kauno apskrities teritorijoje (STEAM – AP) valdymo komitetas ir darbo grupė Narė - Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
Darbo ginčų nagrinėjimo komisijos prie Valstybinės darbo inspekcijos Kauno teritorinio skyriaus

Narės:

Evelina Jasaitė, UAB „SDG“ teisės departamento vadovė

Jūratė Jankauskienė, UAB „SDG“ konsultacijų departamento auditorė – ekspertė

Rūta Jasienė, UAB „SDG grupė“ personalo ir komunikacijos direktorė

Lina Vaitkevičienė, UAB „SDG“ konsultacijų departamento direktorė – ekspertė

Eglė Makselytė, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ vadovė

Raimonda Valutienė, individuali veikla, UAB „Helisota“ darbų saugos specialistė Rūta Jocytė, UAB „Topo Grupė“ personalo vadovė

Jūratė Korkuzienė, KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanato administratorė

Vartojimo ginčų komisijos Kauno ir Marijampolės apskrityse

Nariai:

Vita Paršaitytė, advokato padėjėja, Gintarė Butkutė, teisininkė „Vilušis ir Astromskis“, advokatų profesinė bendrija

Kauno rajono savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo fondo valdyba Narys – Vytas Čičelis, Kauno PPA rūmų viceprezidentas, UAB „Dinaka" direktorius.
Jonavos rajono Trišalė taryba

Nariai:

Alfonsas Meškauskas, Kauno PPA rūmų tarybos narys, Kauno PPA rūmų Jonavos filialo tarybos pirmininkas, UAB „Baldai jums“ generalinis direktorius

Edmundas Mulokas (Kauno PPA rūmų Jonavos filialo tarybos narys, UAB „Jonavos paslaugos“ direktorius)

Marijampolės savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo komisija Narė - Danutė Liukinevičienė, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėja
Marijampolės profesinio rengimo centro taryba Narė - Danutė Liukinevičienė, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktoriaus padėjėja
Marijampolės teritorinės darbo biržos Šakių skyriaus Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos komisija Vitalijus Bogovičius, UAB „Vitremsta“ direktorius
Kauno teritorinės darbo biržos Prienų skyriaus Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos komisija

Nariai:

Lina Dužinskienė, Kauno PPA rūmų atstovybės vadovė, UAB „Ekofrisa“ direktorė

Rimvydas Skorupskis, MB „Aroma Rex“ vadovas

Kauno teritorinės darbo biržos Kėdainių skyriaus Vietinių užimtumo iniciatyvų atrankos ir priežiūros komisija Dainius Cibulskis, Kauno PPA rūmų Kėdainių atstovybės vadovas, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius
Trišalė komisija prie Marijampolės teritorinės darbo biržos Narys - Kęstutis Svitojus, Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas, UAB „Mantinga" generalinis direktorius
Kauno technikos profesinio mokymo centro mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacinė komisija Atstovas keičiamas.  
Kauno informacinių technologijų mokyklos Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija Narė - Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė
Kauno taikomosios dailės mokyklos mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija Narė - Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė

 

Tarptautinis atstovavimo lygmuo

 

Europos gyvenimo ir darbo sąlygų gerinimo fondas (Eurofond) prie Europos Komisijos Pakaitinė narė – Rūta Didikė, teisininkė, advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai"
Europos darbuotojų judėjimo laisvės patariamasis komitetas prie Europos Komisijos

Narė - Evelina Jasaitė, UAB „SDG" teisės departamento vadovė

Pakaitinė narė - Aušra Kerzienė, Kauno PPA rūmų Personalo vadovų klubo pirmininkė, UAB „SDG grupė" personalo vadovė

Darbuotojų saugos ir sveikatos darbe komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė - Agnė Jaraitė, Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė
Teisės reikalų komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė - Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė
Tvarios plėtros komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narys - Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris
Mokymų (švietimo ir profesinio rengimo) komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Narė - Aušra Misonė, Kauno PPA rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė
Įmonių politikos komitetas prie Europos smulkaus, vidutinio verslo ir amatų asociacijos (UEAPME) Agnė Jaraitė, Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė
Tarptautinių prekybos rūmų (ICC) nelengvatinės prekių kilmės sertifikatų nuolatinė darbo grupė Narys - Andrius Verbyla, Kauno PPA rūmų kancleris

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Pasirink tą darbą, kuris artimas tavo širdžiai. Taip galėsi nedirbti visą likusį gyvenimą.

Konfucijus

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
24
25
26
27
28
30
31
   

Šiandien:

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kodėl sodiname gėles, o ne bulves? Tai atsakymas į skeptiko klausimą, ką man duos rūmai.
 

Kodėl sodiname gėles, o ne bulves? Tai atsakymas į skeptiko klausimą, ką man duos rūmai.

Benjaminas Žemaitis, Rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;