Sausio ir vasario veiklos kronika

Per pirmuosius du metų mėnesius rūmuose surengti penki konsultaciniai seminarai, įvyko aštuoni klubų susitikimai, organizuota verslo misija į Tamperę, atsakyta į  49 užsienio partnerių užklausas apie Lietuvos įmones. 
Enterprise Europe Network  seminaruose dalyvavo 108 verslo atstovai. Atliktos 805 prekybos dokumentų ekspertizės bei įforminta prekės kilmės sertifikatų.

Kauno rajono įmonių vadovų nuomonės tyrimas

Tyrime, kuris buvo atliekamas Kauno rajono savivaldybės užsakymu, buvo teiraujamasi verslo nuomonės apie strateginius Kauno rajono savivaldybės plėtros tikslus, verslo aplinką, Savivaldybės darbą ir jos teikiamas paslaugas verslui bei kt.

Pareiškimas Kauno m. savivaldybės tarybos nariams

Rūmai ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija išplatino pareiškimą miesto politikams, kuriame skelbiama: 

Atstovavimas Kauno m. SVV komisijoje

Kauno miesto savivaldybės taryba pritarė smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo programai ir sudarė komisiją, kuri skirstė paramą SVV projektams. Komisijoje dirbo Rūmų atstovas.

Susitikimas su Ministru Pirmininku A. Kubiliumi

Rugpjūčio 18 d. Ministras Pirmininkas A. Kubilius susitiko su Rūmų nariais, krašto pramonininkais. Rūmų nariai, įmonių vadovai pateikė klausimų apie valstybės įstaigų protegavimą, nesąžiningą  jų  konkurenciją su privačiomis įmonėmis,  verslui svarbių teisės aktų vilkinimą, negatyvų požiūrį į verslą  ir jį kuriančius žmones ir kt.  

Pareiškimas Kauno m. savivaldybės vadovams „Dėl vilkinamų sprendimų“

„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, atstovaudami savo narių interesams, veikdami pagal  Kauno PPA rūmų įstatus ir remdamiesi  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Kauno m. savivaldybės bendradarbiavimo sutarties (Nr. SUT-BEN-01, 2001 m. spalio 15 d.) nuostata bendradarbiauti gerinant verslo aplinką,  reiškia susirūpinimą dėl Savivaldybėje nesprendžiamų Rūmų nariams rūpimų klausimų.

„Verslo pusryčiai“ su Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybių vadovais

Diskutuota apie tai, kokie efektyviausi bendradarbiavimo tarp verslo ir valdžios būdai, kokius prioritetus ir tikslus nusibrėžti šiemet, telkiant valdžios ir verslo pastangas.

Viešoji konsultacija apie strategiją “Lietuva 2030“

Rūmų organizuotoje viešojoje konsultacijoje-diskusijoje dalyvavę verslo atstovai svarstė rengiamą strategiją „Lietuva2030“. Pranešimus skaitė  LR Ministro Pirmininko tarnybos Strateginio valdymo departamento direktorė Jurgita Šiugždinienė ir Valstybės pažangos tarybos narys prof. Robertas Jucevičius.

Kauno m. įmonių vadovų nuomonės tyrimas

Rūmai pirmą kartą atliko Kauno miesto savivaldybėje veikiančių verslo subjektų nuomonės tyrimą. Tyrimo tikslas buvo išsiaiškinti įmonių vadovų požiūrį į vietos savivaldą, įvertinti Savivaldybės teikiamas paslaugas verslui, verslo aplinką ir jo plėtros perspektyvas Kaune. Tyrimo metu anketos išsiųstos 600 verslo subjektų, atsakomumas siekia 30 proc.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Temos

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda.

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
8
9
10
12
13
15
16
17
18
23
24
25
28
29
30
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Klube bendraudami tarp savęs pasitikėjimo atmosferoje,  keliame klausimus, kuriais viešai vengiama diskutuoti.

Saulius Valunta, UAB Serfas direktorius

Rūmų žinios, 2018-05-28, Nr. 626

nr 626.pdf 1,18 MB ;