Pradžia / Rūmų nariai / Rūmų narių sąrašas Versija spausdinimui

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai


ACHEMA

Trąšų ir azoto junginių gamyba, dažų, lakų ir panašių dangų mastikų gamyba. ""ISO"" 9001; ISO 14001; OHSAS 18001:2007

Energetikų mokymo centras

Viena didžiausių Lietuvoje energetikos, statybų ir pramonės sektoriaus mokymo ir sertifikavimo įstaiga.

ENERSTENA

UAB „Enerstena" – sparčiai besivystanti, inovatyvi ir dinamiška, viena didžiausių energetikos įmonių Lietuvoje. Projektuojame ir gaminame biokuro katilus, kondensacinius ekonomaizerius, pakuras ir kitą technologinę biokuro katilinių įrangą. Įgyvendinamus projektus atliekame nuo idėjos "iki rakto".

Įmonės MISIJA – kurti ir gaminti efektyvias bei patikimas šiluminės energijos sistemas. VIZIJA– būti lyderiu energetikos srityje. VERTYBĖS – atsakomybė, kompetencija, komandinis darbas, lankstumas ir dinamiškumas, siekimas pirmauti.

Erudas

Didmeninė prekyba alyvomis ir tepalais

Go Distribution

Didmeninė prekyba naftos produktais

KONCERNAS ALGA

Metalo konstrukcijų gamyba: ryšio antenų stiebai ir bokštai, apšvietimo stulpai, konteineriai, mobiliojo ryšio aparatūra, konteineriai-nameliai, transportavimo ir sandėliavimo konteineriai, statybinės metalo konstrukcijos, Metalo apdirbimo paslaugos: karpimas, pjaustymas plazma ir dujomis, šlifavimas, dažymas, gruntavimas, frezavimas, tekinimas, perforavimas Aliuminio ir plastiko konstrukcujų gamyba: langai, durys, vitrinos, vidinės pertvaros, fasadai, žiemos sodai. Prekyba: automobilių dalimis. kapitalinė statyba. Mažmeninė prekyba naftos produktais

VERSLO VIZIJOS

Krovininis kelių transportas, nepavojingų atliekų surinkimas, miškininkystei būdingų paslaugų veikla, komunalinių atliekų rūšiavimas.

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Yra blogesnių nusikaltimų negu knygų degimas. Vienas iš jų neskaityti jų.

Rėjus Bredberis

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
24
25
26
27
28
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Lozungai, lozungai… O paskui pamatai, kad už akmenėlio slypi kažkieno interesai – nei pastumsi, nei nukelsi… Tai kam plėšytis?
 

Lozungai, lozungai… O paskui pamatai, kad už akmenėlio slypi kažkieno interesai – nei pastumsi, nei nukelsi… Tai kam plėšytis?

UAB „Lonas“ akcininkas Kazimieras Jakutis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;