KTU konferencija

Registration to Conference - http://www.ktu.lt/lhubs2013/Registration.php

Contact for more information – KTU Centre for Innovation and Entrepreneurship

violeta.kauneliene@ktu.lt

www.ktu.lt/ivc

Asociacija "Šviesuva". 2013 m.spalio mėnesio renginiai

Kad galėtume išgyventi  mokslo ir technologijų valdomame 21 amžiuje, reikia moksliškai šviesti visuomenę. Jau penktus metus „Šviesuva“ sėkmingai prisideda kuriant žinių visuomenę. "Šviesuvos" rengtų mokslo populiarinimo konferencijų praktika rodo, kad visuomenė yra atvira tokiems renginiams. 2013 m. „Šviesuvos“ Rudens sezono metu bus surengtos 4 mokslo populiarinimo konferencijos, skirtos  visuomenei: tai unikali galimybė sužinoti mokslo naujienas “iš pirmų lūpų”...Dvi jų vyks spalio mėnesį. Vykdomas ŠVIESUVOS Žaliosios Mokslo kavinės mokiniams projektas (atskiru grafiku).

Vartojimo kredito palūkanos – tik nuo 10 proc.*

Kartu su labai patraukliomis vartojimo kreditų palūkanomis papildomai Jums siūlome šias naudas:

 Vartojimo kredito sutarties sudarymo mokestis, jeigu jau turite arba kartu įsigyjate ir „American Express“ mokėjimo kortelę – 0 Lt.

Kauno kredito unija: nemokama verslo konferencija

Antrus metus rengiama finansinė konferencija verslumui skatinti pasižymi aukšta pranešėjų kvalifikacija ir informatyviu turiniu. Kiekvienas konferencijos dalyvis darbotvarkėje ras sau aktualių temų: nuo verslumo projektų pristatymo ir apžvalgos iki konkrečių praktinių patarimų verslo pradžiai bei jau turimo verslo vystymui.

Todėl nesvarbu, ar turite tik verslo idėją, ar jau esate patyręs verslininkas ši konferencija skirta jums. Tai lengvas būdas gauti reikiamą informaciją reikiamu metu, o verslo praktikų patarimai ir įžvalgos padės atsakyti į svarbiausią klausimą: kaip ryžtis radikaliems pokyčiams ir savęs išbandymui versle.

SKONIO ILIUZIJA ARBA KAS KURIA ŠIUOLAIKINIŲ MAISTO PRODUKŲ SKONĮ?

Asociacija „Šviesuva‘“

UAB  „Pirmas  žingsnis“,  konferencijų salėje

Kaunas, Raudondvario pl. 150

2013 m. rugsėjo 26 d. (ketvirtadienis)        

16.00  – 19.00 (su kavos pertrauka)

Konferencija

SKONIO ILIUZIJA ARBA KAS KURIA ŠIUOLAIKINIŲ MAISTO PRODUKŲ SKONĮ?“

ŠVIESUVOS SEZONO ATIDARYMAS. Žaliosios Mokslo kavinės pristatymas - konferencija "EKOLOGINĖ ETIKA: AŠ IR AUGINTINIAI"

Dalyvaus:  Susanne Drakborg, World childhood foundation         (Jos Didenybės Švedijos Karalienės Silvijos Pasaulinio vaikystės  fondo) atstovė.

Ekologinė etika -  taikomosios etikos šaka, tirianti žmogaus elgesio principus, būtinus gyvybės rūšims išsaugoti.   Tai žmogaus moralinis santykis su gamta.  Siekiant spręsti sudėtingas ekologines problemas, svarbi kiekvieno  žmogaus atsakomybė. Šis renginys visiems:  mokslininkams ir jaunimui, vaikams ir suaugusiems.

Piešinių konkursas „Mums saugu, kai mes kartu“

Prasidėjus naujiems mokslo metams Kauno kredito unija inicijuoja renginį – piešinių konkursą „MUMS SAUGU,  KAI MES KARTU“, kurio tikslas – tūkstančiams miesto moksleivių ir darželinukų priminti saugios elgsenos gatvėse, kiemuose, gamtoje, mus supančioje aplinkoje taisykles ir pristatyti saugių finansų dėsnius. Renginys vyks rugsėjo 10 dieną 15:00 val. Vienybės aikštėje.

Seminaras KAIP TEISINGAI SUDARYTI PENSIJOS KAUPIMO PLANĄ

Iki šių metų lapkričio 30 d. kiekvienas Lietuvos pilietis privalo nuspręsti, kaip toliau dalyvaus pensijų kaupimo sistemoje, t.y., turi pasirinkti vieną iš trijų galimų variantų.

Siūlome Jums, kaip socialiai atsakingos įmonės vadovui, padėti savo darbuotojams padaryti teisingą sprendimą dėl savo ateities - galime surengti uždarą seminarą apie pensijų REFORMĄ Jūsų įmonėje arba kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje.

Seminarą veda nepriklausomas pensijų fondų ekspertas Tomas Balkus ir nepriklausomas paskolų ekspertas, Finansų ir kreditų valdymo asociacijos prezidentas Marius Jansonas.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

 

 

Silpnas keršija, stiprus atleidžia, laimingas pamiršta. 

Autorius nežinomas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Artimiausi renginiai

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Verslo pasaulį moterys daro geresnį“
 

Verslo pasaulį moterys daro geresnį.

Asta Šileikienė, Verslo moterų tinklo Lietuvoje iniciatorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;