Ką turi žinoti įmonės vadovas, bendraudamas su buhalteriu? Vadovo finansų pradžiamokslis

2017 kovo 30 d. 17.30 – 20.30 val. maloniai kviečiame atvykti į Rūmų nario VšĮ ,,Personalo praktikų paslaugos“ organizuojamą seminarą „Ką turi žinoti įmonės vadovas, bendraudamas su buhalteriu?“, skirtą naujų organizacijų vadovams, naujai paskirtiems vadovams, bet naudingas ir patyrusiems organizacijų vadovams, siekiantiems kokybiškai tvarkyti įmonės buhalteriją ir su buhalteriu kabėti „ta pačia kalba“. 

Sėkmingas 90 dienų darbuotojo adaptacijos planas. Praktinė nauda

2017 m. kovo 9 d. 17.30 – 20.30 val. maloniai kviečiame atvykti į Rūmų nario VšĮ ,,Personalo praktikų paslaugos“ organizuojamą seminarą – praktikumą „Sėkmingas 90 dienų darbuotojo adaptacijos planas. Praktinė nauda“, skirtą organizacijų vadovams, padalinių/personalo vadovams, atsakingiems už naujų darbuotojų adaptaciją įmonėje, siekiantiems sėkmingai adaptuoti naują darbuotoją organizacijoje bei sumažinti adaptacijos nuostolingumą.

AŠ MATOMAS - AŠ SAUGUS

Daugiau nei 300 – tiek pirmų klasių moksleivių, dalyvavusių Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, UAB „Hegelmann Transporte“ bei „Cinamon“ kino centro organizuotame konkurse „Aš matomas – aš saugus“ pirmadienio rytmetį ne tik pramogavo kino centre, bet ir mokėsi saugaus elgesio kelyje. Vaikai turėjo progą išvysti policijos bičiulį Amsį, bet ir stebėti Kauno apskrities vyriausio policijos komisariato Patrulių rinktinės kinologo ir jo keturkojo kolegos – belgų aviganio Šako pasirodymą, žiūrėjo kino filmą „Lego Betmenas. Filmas“. Renginio pabaigoje visi renginyje dalyvavę pirmokai gavo „Hegelmann Transporte“ įsteigtas dovanas – šviesą atspindinčias liemenes ir saugaus eismo knygeles „Eismuolytės užduotėlės“, įsiamžino su policijos bičiuliu Amsiumi.

Rūmų atstovas skaitys pranešimą seminare apie eProcesus

Lietuvos informacinių ryšių ir technologijų asociacija INFOBALT ruošia seminarų ciklą apie eProcesus skaitmeninėse rinkose ir kviečia vadovus ir finansų vadovus į pirmąjį seminarą „i.MAS, i.VAZ, i.SAF, i.SAF-T, eSąskaita, eParašas - kaip prievolę paversti nauda?

Seminaras: „Metinis darbuotojo veiklos vertinimas. Darbuotojo įkainavimas, susitarimas dėl bendrų tikslų ar stresas visiems?“

2017 m. kovo 2 d. 17.30 – 20.30 val. maloniai kviečiame atvykti į Rūmų nario VšĮ ,,Personalo praktikų paslaugos“ organizuojamą seminarą – praktikumą „Metinis darbuotojo veiklos vertinimas. Darbuotojo įkainavimas, susitarimas dėl bendrų tikslų ar stresas visiems?“, skirtą valstybinio ir privataus sektorių įstaigų/įmonių vadovams, padalinių, personalo vadovams, planuojantiems metinį darbuotojo veiklos vertinimą. 

Personalo specialistų diena: efektyvumas šiuolaikinėse organizacijose

Kaip prisitaikyti prie nuolat kintančių išorės reikalavimų ir vidinių organizacijos pokyčių? Ką organizacijose daryti su baziniais žmogaus poreikiais – pastovumu ir galimybe prognozuoti? Kur dėti emocijas ir jausmus – palikti namuose, kaip pataria vyraujančios vadybos nuostatos, ar „neštis“ į darbą ir jais dalintis? Kaip padaryti, kad vykstantys kultūros pokyčiai įtrauktų, o ne atstumtų darbuotojus? Kaip įmonės taiko naujausius neuropsichologijos atradimus darbuotojų motyvacijai sustiprinti?

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
         

 

 

Logika nuves tave nuo A iki B. Vaizduotė - visur.

Albertas Einšteinas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
14
15
16
17
21
22
23
24
28
29
30
           

Šiandien:

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Verslo pasaulį moterys daro geresnį“
 

Verslo pasaulį moterys daro geresnį.

Asta Šileikienė, Verslo moterų tinklo Lietuvoje iniciatorė

Rūmų žinios, 2018-04-27, Nr. 625

nr 625.pdf 1,23 MB ;