„Statybų ekonominiai skaičiavimai“: profesionalios nepriklausomų specialistų konsultacijos ir sprendiniai

UAB „Statybų ekonominiai skaičiavimai“ jau keturioliktus metus specializuojasi sąmatinių skaičiavimų  ir sąmatų sudarymo programų kūrimo  srityje. Ypač didelį dėmesį bendrovė skiria statybinių įmonių informacinių sistemų vystymui, turimų programinių priemonių efektyvesniam taikymui, integravimui su projektavimo, kalendorinio planavimo, apskaitos sistemomis, statybų ekonomikos klausimams. Stengiamasi šviesti ir informuoti visuomenę, būsimuosius statybos specialistus apie statybos dokumentacijos ir sąmatos, kaip statybos organizacinio dokumento, vertę. Jos iš esmės neįmanoma pervertinti.

ses-logo.gif 20,25 kB ;

UAB "Inlinen" - "Fashion bazaar"

Norėtumėme Jums pasiūlyti dalyvauti mados mugėje "Fashion bazaar", kuri vyks š.m. kovo 30 d. (šeštadienį) Kaune, "Žalgirio" arenoje. Šioje mugėje rasite stiliumi, kokybe ir mados ritmu šurmuliuojančius lankytojus.

Kviečia "Šviesuva"

Su Ž. Užkuraičiu aiškinsimės, kuo vegetarai skiriasi nuo veganų, kuo ypatinga Ajurvedinė mityba. Šis žodis susideda iš dviejų reikšmių: ayur – gyvenimąs, gyvybė. Veda – žinios. Ajurveda – žinojimas, kaip gyventi arba menas gyventi. Ji suteikia žinias apie gyvybinę energiją, mitybą, kaip pašalinti ligų priežarstis. Ajurveda moko, kaip subalansuoti veiklą, mitybą, protą, kad pasiektume harmoniją gyvenime. 

UAB LOGNET skubių siuntų siuntimo pasiūlymas PPA rūmų nariams

UAB LOGNET organizuoja smulkių ir skubių siuntų gabenimo paslaugas visame pasaulyje. Patikimų partnerių dėka, galime Jums pasiūlyti gabenimo paslaugas: nuo dokumentinės siuntos, iki siuntinių, sveriančių po kelis šimtus kilogramų patraukliomis kainomis.

Slidinėjimas aukštuosiuose tatruose

Ne vienam paragavusiam kalnų slidinėjimo, suprantamas jausmas, kaip sunku atsispirti šiai pagundai. Todėl Kelionių organizatorius „EURA“ siūlo kelionę tiems, kas neturi ilgesnių atostogų žiemą, o be svaiginančio kalnų grožio negali gyventi. Kelias dienas savaitgalį pailsėkime ir paslidinėkime didinguose Tatrų kalnuose vos 1000 km nuo Lietuvos. Regione iš viso per valandą gali pramogauti 21 tūkst. turistų. Siekiant užtikrinti įvairovę ir skirtingus poilsiautojų poreikius, regione veikia skirtingo ilgio kalnų ir lygumų slidinėjimo trasos vaikams, naujokams ir pažengusiems. Taip pat įrengtas 21 naujas šešiavietis keltuvas, per valandą pakeliantis 13 tūkst. žmonių, bei dirbtinis sniegas, užtikrinantis slidinėjimo sezoną keturis mėnesius.“

Restoranas Appetitus

Vasario 14 d. Specialiai meilės dienai ruošta vakarienė ir koncertas "Love Is Jazz". Atlikėjai: A.Jofė (mušamieji); R.Babraitis (klavišiniai); Ž.Povilaitytė (vokalas).

Kviečia "Šviesuva"

Kaip maloniai bendraujant turėti įtakos su specifinėm problemom - švietimu, vyresnio amžiaus žmonių vienišumu, alkoholizmu, narkomanija, depresijoms ir savižuda.

Reklamos psichologiniai aspektai

VšĮ „Psichologinio konsultavimo grupė“ kviečia į mokymus. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 

Nebijok žengti didelių žingsnių. Juk dviem mažais pasišokinėjimais bedugnės neįveiksi. 

Deividas Džordžas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
8
9
10
12
13
15
16
17
18
23
24
25
28
29
30
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-05-28, Nr. 626

nr 626.pdf 1,18 MB ;