Inovatyvaus verslo galimybės

KTU ir advokatų kontora VARUL rengia konferenciją „Inovatyvus verslas: ar visos galimybės išnaudotos? Kaunas 2015“, kurios partneriai yra rūmai. Kviečiame dalyvauti.

Pavardžių istorija

Paskaitos anonsas. Ar taps Lietuva gerovės ir teisingumo valstybe?

Kiekvieno žmogaus prigimtinė pareiga ir pagrindinis tikslas — išsaugoti savo giminės ir savo tautos kiekinį, genetinį, kalbinį, kultūrinį ir ypač kovingą pasaulėjautinį (sąmoningai ieškantį geresnių sprendimų ir nelaukiantį dievo malonės) paveldą, siekiant išvengti sunaikinimo ar susinaikinimo. 

Kviečia "Šviesuva"

Arvydas Šeškevičius,  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius, Lietuvos paliatyviosios medicinos draugijos prezidentas, knygos “Gedėjimas” autorius : 

 APIE GEDĖJIMĄ IR NETEKTIS. 

Vėlinės daugeliui primena apie mirusius artimuosius, draugus, pažįstamus, o kartu ir apie mūsų pačių baigtinumą. Mintys apie amžinybę, apie būtį ir nebūtį padaro mus atidesniais vienas kitam ir sau, trumpam suvienija mūsų išgyvenimuose praeitį, dabartį ir ateitį.  Įvairiose religijose ir kultūrose priimta skirti gedėjimui apie vienus metus. Tai laikas, per kurį netekęs artimojo žmogus, palaipsniui išgyvena netektį, ją priima, su ja susitaiko ir pradeda naują pilnavertį gyvenimo etapą po netekties.

SVV įmonių marketingo sprendimų receptai

Lektorius: Saulius Kromalcas

Mokymai vyks: Kaune, K.Baršausko g. 59, Salė Nr.3 (II aukštas).

Dalyvavimas – nemokamas, tačiau būtina registruotis. 

Pardavimo algoritmas: pradėk parduoti kokybiškai - Ypatingas pasiūlymas

Geras pardavėjas skaito, kas yra kliento galvoje ir moka išjungti jo saugiklius. Tai lengva. Tereikia žinoti pardavimo algoritmą: ką, kaip ir kada turite sakyti, kad klientas pajaustų poreikį Jūsų produktui. Šiuose mokymuose gausite įrankius, kuriais kursite gyvą, organišką ir sklandų pardavimo procesą.

Investavimo konferencija: turtas, mokesčiai, technologijos

“Orion Securities” ir “Orion Asset Management” – didžiausia ne bankinė finansinė grupė Lietuvoje kviečia Jus lapkričio 6 d. į investavimo konferenciją Kauno Žalgirio arenos Amfiteatre. Konferencija skirta investuotojams, finansų profesionalams ir verslo įmonėms.

Kviečia "Šviesuva"

Žemės magnetinio lauko ir gyvų organizmų sąveikos tyrimai vykdomi visame pasaulyje. Į juos įsitraukė ir Lietuvos mokslininkai. KTU ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) tyrėjai kuria elektroninę įrangą, kuri padėtų tam tikromis ligomis sergantiems žmonėms lengviau pakelti žalingą Žemės magnetinio lauko svyravimų poveikį.

LPVA seminaras-diskusija: Projektų valdymo tendencijos užsienyje ir Lietuvoje

Seminaras-diskusija ”Projektų valdymo tendencijos užsienyje ir Lietuvoje”. Seminaro metu bus pristatytos įžvalgos apie projektų vadovų vaidmenį versle, projektų valdymo modelio tendencijas tarptautiniame versle, taip pat bus pristatyta unikali IPMA projektų vadovų sertifikavimo paslauga Lietuvoje.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

 

Silpnas keršija, stiprus atleidžia, laimingas pamiršta. 

Autorius nežinomas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
24
25
26
27
28
30
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.
 

Visas partijas vienija paniška baimė atsisakyti bet kokių funkcijų, perduoti jas vykdyti Rūmams.

Rimantas Šidlauskas, LPPAR asociacijos generalinis direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;