Inovatyvaus verslo galimybės

KTU ir advokatų kontora VARUL rengia konferenciją „Inovatyvus verslas: ar visos galimybės išnaudotos? Kaunas 2015“, kurios partneriai yra rūmai. Kviečiame dalyvauti.

Pavardžių istorija

Paskaitos anonsas. Ar taps Lietuva gerovės ir teisingumo valstybe?

Kiekvieno žmogaus prigimtinė pareiga ir pagrindinis tikslas — išsaugoti savo giminės ir savo tautos kiekinį, genetinį, kalbinį, kultūrinį ir ypač kovingą pasaulėjautinį (sąmoningai ieškantį geresnių sprendimų ir nelaukiantį dievo malonės) paveldą, siekiant išvengti sunaikinimo ar susinaikinimo. 

Kviečia "Šviesuva"

Arvydas Šeškevičius,  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius, Lietuvos paliatyviosios medicinos draugijos prezidentas, knygos “Gedėjimas” autorius : 

 APIE GEDĖJIMĄ IR NETEKTIS. 

Vėlinės daugeliui primena apie mirusius artimuosius, draugus, pažįstamus, o kartu ir apie mūsų pačių baigtinumą. Mintys apie amžinybę, apie būtį ir nebūtį padaro mus atidesniais vienas kitam ir sau, trumpam suvienija mūsų išgyvenimuose praeitį, dabartį ir ateitį.  Įvairiose religijose ir kultūrose priimta skirti gedėjimui apie vienus metus. Tai laikas, per kurį netekęs artimojo žmogus, palaipsniui išgyvena netektį, ją priima, su ja susitaiko ir pradeda naują pilnavertį gyvenimo etapą po netekties.

SVV įmonių marketingo sprendimų receptai

Lektorius: Saulius Kromalcas

Mokymai vyks: Kaune, K.Baršausko g. 59, Salė Nr.3 (II aukštas).

Dalyvavimas – nemokamas, tačiau būtina registruotis. 

Pardavimo algoritmas: pradėk parduoti kokybiškai - Ypatingas pasiūlymas

Geras pardavėjas skaito, kas yra kliento galvoje ir moka išjungti jo saugiklius. Tai lengva. Tereikia žinoti pardavimo algoritmą: ką, kaip ir kada turite sakyti, kad klientas pajaustų poreikį Jūsų produktui. Šiuose mokymuose gausite įrankius, kuriais kursite gyvą, organišką ir sklandų pardavimo procesą.

Investavimo konferencija: turtas, mokesčiai, technologijos

“Orion Securities” ir “Orion Asset Management” – didžiausia ne bankinė finansinė grupė Lietuvoje kviečia Jus lapkričio 6 d. į investavimo konferenciją Kauno Žalgirio arenos Amfiteatre. Konferencija skirta investuotojams, finansų profesionalams ir verslo įmonėms.

Kviečia "Šviesuva"

Žemės magnetinio lauko ir gyvų organizmų sąveikos tyrimai vykdomi visame pasaulyje. Į juos įsitraukė ir Lietuvos mokslininkai. KTU ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) tyrėjai kuria elektroninę įrangą, kuri padėtų tam tikromis ligomis sergantiems žmonėms lengviau pakelti žalingą Žemės magnetinio lauko svyravimų poveikį.

LPVA seminaras-diskusija: Projektų valdymo tendencijos užsienyje ir Lietuvoje

Seminaras-diskusija ”Projektų valdymo tendencijos užsienyje ir Lietuvoje”. Seminaro metu bus pristatytos įžvalgos apie projektų vadovų vaidmenį versle, projektų valdymo modelio tendencijas tarptautiniame versle, taip pat bus pristatyta unikali IPMA projektų vadovų sertifikavimo paslauga Lietuvoje.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 

Inovatyvumas tuo geras, kad čia nėra paskutinio aukso grynuolio. Kiekvienas naujas dalykas sukuria du naujus klausimus ir dvi naujas galimybes.

Jeffas Bezosas, „Amazon“ įkūrėjas ir vadovas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
8
9
10
12
13
15
16
17
18
23
24
25
28
29
30
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Eglė Makselytė
 

Kai žinių, patirties, idėjų ir energijos turi tiek, kad gali dalintis ir dalindamasi augti, lieka viena išeitis – kurti savo verslą.

Eglė Makselytė, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė

Rūmų žinios, 2018-05-28, Nr. 626

nr 626.pdf 1,18 MB ;