KAS TAS BIOLAUKAS? ŽMOGAUS ENERGETIKOS TYRIMAI GDV

Ar galima, naudojant šiuolaikines XXI a. technologijas, užfiksuoti subtilius energinius laukus, kuriuos spinduliuoja žmogus – vadinamąją aurą, ar biolauką? Kokią objektyvią informaciją galima gauti, tiriant žmogaus biolauką?  Ar tiesa, kad visų negalavimų ir ligų užuomazgos slypi žmogaus biolauke?  Ar pagal žmogaus energetikos diagnostikos duomenis galima objektyviai įvertinti fizinio kūno sveikatos lygį, psichoemocinę būklę? Kaip vartotojiškas gyvenimo būdas, mitybos įpročiai, emocinė būsena, psicho-socialinė aplinka, ekologiniai faktoriai, stresas ir kiti veiksniai įtakoja mūsų subtilias struktūras?

MEDICINOS RENGINIŲ CIKLAS „FAKTORIUS: ORTOPEDIJA“

Kiekvieną parą į vien į Kauno Raudonojo kryžiaus klinikinės ligoninės (KRKKL) Traumatologijos punktą patenka 150–200 žmonių. Per metus  skaičius siekia  4–5 tūkst. Vaikų traumų skyriuje per parą pagalba suteikiama kelioms dešimtims mažųjų pacientų.

BŪKIME SAUGŪS IR SVEIKI DARBE!

Nelaimingų atsitikimų, profesinių ligų ir traumų darbe galima išvengti, jei vadovai ir darbuotojai turi reikalingas žinias, darbai tinkamai organizuojami ir vykdomi, jei darbo priemonės atitinka saugos ir sveikatos reikalavimus, jei gerai organizuojama saugos ir sveikatos darbe vidinė kontrolė, o darbuotojai vykdo jiems privalomus saugos reikalavimus. 

Konferencija-seminaras „46 TEZĖS APIE VANDENĮ“.

Konferencijos – seminaro  tema: „Gydomoji vandens galia“.

Renginyje: nauji faktai apie vandenį, asociacijos “Aqua est vita” pristatymas kauniečiams. 
Asociacija  “Aquaestvita” („Vanduo yra gyvybė“) įkurta Zarasų krašte  2013 m.
Ji vienija  tuos, kas brangina vandenį, yra atsakingi už tyro vandens išsaugojimą.

Migrena ir kiti galvos skausmai. Saugios gydymo ir prevencijos priemonės.

Kas yra migrena – paprastas galvos skausmas ar sunkios ligos diagnozė ?  Kaip diagozuojama, kaip gydoma?   Kažkada migrena buvo vadinama ponių liga. Turtingos panelės ja dangstydavosi nenorą bendrauti su atgrasiais jaunikaičiais.  Ši liga kamuoja ne tik moteris, bet ir vyrus, vaikus.  Migrena serga vienas iš dešimties besiskundžiančiųjų galvos skausmu. Ja serga 17,6 % moterų ir 6 % vyrų.  Vaikams iki 12 metų migrena dažniau diagnozuojama berniukams. Tai liga, su kuria reikia išmokti gyventi.

Kviečia "Šviesuva"

014 m. sausio  9 d.

Ketvirtadienis

16.00-17.30

Prof.habil.dr. Dalia SEKMOKIENĖ,          LSMU, kinų medicinos bei sveikos mitybos ekspertė:    „NATŪRALŪS AUGALŲ ESTRAKTAI –       FUNKCINIO MAISTO PAPILDAI“.

 

Natūralių maisto papildų pagrindiniai komponentai -  įvairios biologiškai aktyvios medžiagos.  Kaip jose "nepasiklysti"?  Kas yra funkcinis maistas?  Ką sako mokslas apie papildų vartojimą sveikatos palaikymui, kodėl vyksta renesansas jų panaudojimo?

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

 

Nebijok žengti didelių žingsnių. Juk dviem mažais pasišokinėjimais bedugnės neįveiksi. 

Deividas Džordžas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Birželis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
8
9
10
12
13
15
16
17
18
23
24
25
28
29
30
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-05-28, Nr. 626

nr 626.pdf 1,18 MB ;