VšĮ "Personalo praktikų paslaugos: kas slypi personalo atrankos užkulisiuose

Kovo 21 d. rūmuose įvyko atviras, informatyvus VšĮ "Personalo praktikų paslaugos" organizuotas seminaras-diskusija "Personalo atrankų užkulisiai". Renginys skirtas organizacijų vadovams, padalinių/personalo vadovams, atsakingiems už naujų darbuotojų paiešką ir atranką.

Iškilmingi pietūs ir pokyliai viešbučio Best Western „Santaka“ restorane „Europa“

4* žvaigždučių viešbučio Best Western „Santaka“ restoranas „Europa“– įkurtas stilingai renovuotame kultūros paveldo pastate. Architektūros pasididžiavimą puošia išskirtinis žiemos sodas. Pusryčiaujant jame smagu užuosti besiskleidžiančių gėlių aromatą, o vakarais pro stiklinį stogą jauku stebėti žvaigždėtą dangų. Mėgaujantis subtiliu patiekalų skoniu, ragaujant įvairių Europos šalių virtuvės patiekalus, neabejotinai aplankys žavūs kelionių sentimentai. Profesionalūs restorano darbuotojai tenkins visus Jūsų įgeidžius! Restoranas „Europa“ – geriausias savo vertę žinančio gurmė pasirinkimas!

Įmonės vadovo civilinis profesinis draudimas

Įstatymai ir įmonės steigimo dokumentai įmonės vadovui suteikia plačius įgaliojimus vadovauti įmonės veiklai, disponuoti jos turtu ir organizuoti jos darbą, o tai neatsiejamai susiję su vadovo atsakomybe už savo ir įmonės veiksmus. Verslo pasaulis pilnas nenuspėjamų pavojų. Greta įprastų išorinių ir vidinių rizikos faktorių neretai pasitaiko netipinių, kurie Lietuvos draudimo rinkoje nedraudžiami. Tačiau pasitelkus „Lloyds of London“ galima suformuoti praktiškai bet kokios rizikos draudimą. 

Vakarienė HOF Hotel restorane Kauno miesto centre

HOF Hotel**** - viešbutis, pasižymintis unikaliu interjeru, išskirtiniais restorano patiekalais bei vieta Kauno miesto centre. Kviečiame Rūmų narius mėgautis lengva švediško stalo vakariene HOF Hotel restorane darbo dienomis ir savaitgaliais 18-20 val. Rūmų nariams taikoma 15 proc. nuolaida.

Dienos stovykla būsimiems kūrėjams!

Kviečiame vaikus (5-8 metų) pavasario atostogų metu nuo 9 iki 17 val. įdomiai ir turiningai praleisti laiką kartu ITMC, sužinant visokių įdomybių kaip kurti programas, piešinius, žaidimus ir t.t.
Lauksime. Registracija 8 684 58960 Alina

Kelionė į Šampanę

Rūmų narys „Gourmet studija“ kviečia į ypatingas keliones po pagrindinius Šampanės regionus su pietumis pilyse ir tikro šampano degustacijomis. Paskutinėje kelionėje buvo išragauta net 45 rūšys šampano. Rūmų nariams kelionei taikoma 10 proc. nuolaida.

Šiaulių PPA rūmų narys siūlo gamybines patalpas Šiauliuose

UAB "Nirlita" Ieško partnerių bendram verslui, kurie pageidautų įkurti, perkelti arba turėti padalinį, gamybą Šiaulių mieste. Tam tikslui yra 1400 m2 ploto gamybinės, 6 m aukščio šildomos patalpos su visa reikalinga inžinerine įranga.

Vertimų biuro „Galerita” paslaugos ir nuolaida nariams

Šių metų vasario mėnesį vertimų biuras “Galerita” prisijungė prie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Siekdamas glaudaus bendradarbiavimo, biuras nariams skiria ypatingą 10 proc. nuolaidą vertimo paslaugoms.

Nemokamas seminaras "Personalo atrankų užkulisiai"

2017 m. kovo 21 d. 17.30 – 20.30 val. maloniai kviečiame atvykti į Rūmų nario VšĮ ,,Personalo praktikų paslaugos“ organizuojamą nemokamą seminarą-diskusiją „Personalo atrankų užkulisiai“, skirtą organizacijų vadovams, padalinių/personalo vadovams, atsakingiems už naujų darbuotojų paiešką ir atranką.

Praktinis seminaras „GERIAUSIOS EFEKTYVAUS VALDYMO PRAKTIKOS“

Kviečiame dalyvauti kompanijų ar skyrių Vadovus - atsakingus už IT, Personalo, Kokybės, Plėtros, Procesų, Administracijos, Teisės, Marketingo, Pardavimų ar Tiekimo sritis. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
 

Kai negaunate ko norėjote, įgaunate patirties.

Italų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
2
4
5
6
7
8
11
12
13
18
19
20
22
25
26
27
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Esama daug pavyzdžių įvairiose šalyse, kai bendrumo jausmas įvairiam tikslui pažadino ir sujungė įmones bei kitas institucijas, taip pat ir piliečius. Verslo įmonių vadovai turi tikėti, kad jie taip pat yra reikšmingi bendruomenės santykių kūrėjai.

Dr. Vytautas Šileikis, KPPAR generalinis direktorius

Mokymai ir konsultacijos

Rūmų žinios, 2017-02-23, Nr. 613

nr613.pdf 1,11 MB ;