Smulkaus ir vidutinio verslo vadovai kviečiami į seminarą „Anti-trapus verslas“

Kaip pasiekti, kad įmonė dirbtų savininkui, o ne savininkas įmonei? Kada atrasti laiko užsiimti strateginiais klausimais, kai kasdieniai darbai veja vienas kitą? Kaip verslo steigėjui ir vadovui išsiveržti iš amžino streso ir išgyvenimų rato? Ateikite į susitikimą, kuriame TOC ir LEAN ekspertas Nerius Jasinavičius papasakos, kaip padaryti pirmą verslo sistemos statymo žingsnį – verslo stabilizavimą.

Mokymai „Svarbiausi maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų sektoriaus veiklos teisiniai aspektai”

Advokatų profesinės bendrijos „JurisConsultus” teisininkai kviečia maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų sektoriaus atstovus dalyvauti vienos dienos praktiniuose mokymuose.

„Nordic Sugar Kėdainiai“ investuoja – bus statoma milžiniška saugykla

Danijos bendrovės „Nordic Sugar“ kontroliuojama įmonė „Nordic Sugar Kėdainiai“ investuoja į plėtrą. Artimiausiu metu jos valdomoje teritorijoje bus pradėta statyti itin didelė, 8 tūkst. kubinių metrų, melasos talpykla. Šios investicijos vertė siekia apie 800 tūkst. eurų, o statybos darbus ketinama pabaigti iki žiemos pradžios.

Kauno įmonė, Rūmų narys, ieško investuotojo

Įmonė 8 metus sėkmingai dirba statybinių įrankių didmeninėje prekyboje: tiekia prekes į daugiau kaip 250 statybinių prekių parduotuvių ir prekybos centrų visoje Lietuvoje, dirba su didžiausiais Lietuvos statybinių medžiagų prekybos tinklais.

Firminė „Aconitum“ maisto papildų parduotuvė

Trečiadienį, rugpjūčio 1-ąją, Kauno LEZ‘e duris atveria nauja firminė „Aconitum“ maisto papildų parduotuvė, kurioje gerai žinomas gamintojas produkciją klientams pasiūlys itin patraukliomis – gamintojo kainomis.

Kauno technologijos universiteto mokymai „Big Data School“

KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas rugsėjo 26-28 dienomis organizuoja tarptautinius mokymus „Big Data School“. Mokymai skirti praktikams, mokslininkams ir studentams.

UAB „Docinta“ pristato naujus „Individualios veiklos apskaita“ mokymus klasėje

Individuali veikla pagal pažymą – puikiai pažįstama sąvoka, tačiau dažniausiai gąsdinantis jų aspektas – apskaita. Šių mokymų metu sužinosite visus svarbiausius mokestinius aspektus dirbant pagal individualią veiklą - kada galima rinktis pinigų principą, o kada reikia pasirinkti kaupimo principą, kokį apskaitos žurnalą reikia pildyti ir kaip jį pildyti tinkamai. Išmoksite, kokius dokumentus (sąskaita – faktūra, pinigų priėmimo kvitas ir kt.) ir kaip turite juos parengti.

icy365 beta rūmų nariams nemokamai

Rūmų narys UAB „Sekasoft” ruošia produktą užsienio rinkai ir kviečia rūmų narius prisijungti prie icy365 testuotojų grupės ir naudotis aplikacija nemokamai.

ASU veržliam startuoliui ar pumpurinei įmonei siūlo įsikurti moderniame inkubatoriuje

Startuoliui ar pumpurinei įmonei verslo inkubatoriuje siūloma:

  • biuro patalos
  • laboratorijos
  • diskusijų erdvės verslo susitikimams
  • patogi automobilių stovėjimo aikštelė
  • KTPC komandos konsultacijos verslo vystymo, intelektinės nuosavybės, rinkodaros ir finansavimo šaltinių paieškos klausimais.

Kam nepatinka Italija? O jeigu Italija kvepėtų ir Jūsų namų interjeras?

Kviečiame visus, kurie šiuo metu įsirenginėja namus ir ieško įkvėpimo savo interjerams į „Itališko dizaino savaitę“, kuri vyks birželio 25-29 dienomis UAB „Trukmė“ salonuose: Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

 

 

Verslininkas yra balerinos ir kalkuliatoriaus hibridas.

P. Valery

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Rugpjūtis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
24
25
26
27
28
30
31
   

Šiandien:

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Moterų verslumo ES” projekte supratau, kad visos Europos moterys turi tokias pačias svajones, susiduria su tomis pačiomis problemomis, atranda tuos pačius dalykus.
 

„Moterų verslumo ES” projekte supratau, kad visos Europos moterys turi tokias pačias svajones, susiduria su tomis pačiomis problemomis, atranda tuos pačius dalykus.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;