Spec. baneriai kairėje pusėje

Pradžia / Projektai / Įvykdyti / Profesinio mokymo kokybės užtikrinimo sistemų tobulinimas / Ketvirtasis projekto EXPANDVET partnerių susitikimas Vienoje Versija spausdinimui

Ketvirtasis projekto EXPANDVET partnerių susitikimas Vienoje

Ketvirtasis projekto EXPANDVET partnerių susitikimas Vienoje

Ketvirtasis partnerių susitikimas vyko Vienoje, svečiuose pas Austrijos partnerį -  BEST tęstinio mokymo centre. Tarptautinis susitikimas vyko gegužės 22-23 dienomis, jame dalyvavo projekto partneriai iš Lietuvos, Austrijos, Graikijos ir Lenkijos. 

viena1

Projektas sėkmingai pasiekė planuotus tarpinius rezultatus ir  visas susitikimas buvo produktyvus –  susitikimo metu daugiausiai  dėmesio buvo skirta nacionalinių valorizacijos seminarų organizavimui  bei baigiamosios konferencijos (planuojama 2014 m. rugsėjo 11-12 d. Kaune) pasirengimui.

Projektui labai svarbu turėti  ilgalaikę rezulktatų panaudojimo ir sklaidos strategiją, todėl  bendras visų partnerių siekis yra   išplėsti projekto partnerių bei naujų šalių, naudojančių elektroninį kokybės savianalizės įrankį, ratą. Projekto rėmuose bus kreipiamąsi į Portugaliją, Slovėniją, Švediją, Norvegiją, Latviją, kviečiant tęsti pradėtą projektą pagal Erzamus + programą. Šiuo metu bequal.info portalas veikia 12 kalbomis.

31 Lietuvos profesinio rengimo institucija jau pasinaudojo elektroniniu kokybės palyginimo įrankiu ir „pamatavo“ save nacionaliniu ir europiniu lygmeniu. Kokybės procesų lyginamoji analizė suskirstyta į keturias dalis, kuriose vertinamas planavimas, vykdymas, vertinimas ir grįžtamasis ryšys bei procesų gerinimas. Pasirinkus skyrių „Mano statistika“, mokymo įstaigos mato savo rezultatus, privalumus ir trūkumus palyginti su kitomis profesinio mokymo organizacijomis tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse. BEQUAL statistika apibendrina duomenų visumą, taip pat rodiklius pagal šalį, organizacijos tipą ir kt.

Pakeliui į partnerių susitikimo vietą, architektūrinis  žymieji  Vienos operos rūmai.

viena2

Vienos opera buvo  įkurta XVII a., tačiau per antrąjį pasaulinį karą sugriauta.  Po karo atstatyta  1955 m.  Operos scena yra viena didžiausių Europoje. Taip joje vyksta kasmetinis Vienos pokylys. Daugiau informacijos http://www.wiener-staatsoper.at.

Daugiau informacijos apie  EXPANDVET projektą:

Projekto svetainė: www.idec.gr/expandvet/

Linkedin: www.linkedin.com/groups/Quality-assurance-in-VET-4940977?gid=4940977&goback=.gde_68302_member_229079158

Facebook: www.facebook.com/Expandvet

Twitter: HTTPS://twitter.com/EXPANDVET

Lyginamosios analizės įrankis: www.bequal.info

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Pakako, kad vienas vyras įsimylėtų moterį, ir pasaulis tapo toks, koks yra. 

Volteras

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kodėl sodiname gėles, o ne bulves? Tai atsakymas į skeptiko klausimą, ką man duos rūmai.
 

Kodėl sodiname gėles, o ne bulves? Tai atsakymas į skeptiko klausimą, ką man duos rūmai.

Benjaminas Žemaitis, Rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;