Spec. baneriai kairėje pusėje

Pradžia / Projektai / Įvykdyti / Profesinio mokymo kokybės užtikrinimo sistemų tobulinimas / EfVET prezidentas dalyvavo EXPANDVET projekto trečiame partnerių susitikime Versija spausdinimui

EfVET prezidentas dalyvavo EXPANDVET projekto trečiame partnerių susitikime

EfVET prezidentas dalyvavo EXPANDVET  projekto trečiame partnerių susitikime

Trečias partnerių susitikimas vyko EFVET prezidento,  Norton Radstock Koledžo direktoriaus pavaduotojo Peter Hodgsono (nuotraukoje pirmas kairėje) gimtinėje - Bate, Jungtinėje Karalystėje. Tarptautinis partnerių susitikimas vyko lapkričio 21-22 dienomis, jame dalyvavo projekto partneriai iš Lietuvos, Jungtinės karalystės, Austrijos, Graikijos ir Lenkijos.

efvet

Expandveto projektas sėkmingai pasiekė planuotus tarpinius rezultatus, visas susitikimas buvo produktyvus – ypač daug dėmesio buvo skirta elektroninio įrankio išbandymo fazei. Šio įrankio pagalba profesinio rengimo institucijos gali įsivertinti kokybės vadybos sistemos etapus, įskaitant planavimą, įgyvendinimą, įvertinimą ir peržiūrą (pagal EQAVET).

Kodėl gi ne pabandžius? Lietuvos profesinio rengimo institucijos gali naudotis svetainėje www.bequal.info  (užpildyti klausimyną truks ne ilgiau nei 15 min.) esančiu elektroniniu kokybės palyginimo įrankiu ir „pamatuoti“ save nacionaliniu ir europiniu lygmeniu. Svetainė veikia ir lietuvių kalba, tad užpildyti elektroninį klausimyną, leidžiantį atlikti kokybės procesų lyginamąją analizę, nebus sudėtinga. Klausimynas suskirstytas į keturias dalis, kuriose vertinamas planavimas, vykdymas, vertinimas ir grįžtamasis ryšys bei procesų gerinimas. Pasirinkus skyrių „Mano statistika“, kiekviena įstaiga matys savo rezultatus, privalumus ir trūkumus palyginti su kitomis profesinio mokymo organizacijomis tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse. BEQUAL  statistika apibendrina duomenų visumą, taip pat rodiklius pagal šalį, organizacijos tipą ir kt. Jeigu profesinio rengimo institucijos atsakymai pateks tarp 20 proc. geriausiųjų, įstaiga svetainėje galės pateikti savo gerosios patirties pavyzdį ir pusantrų metų nemokamai reklamuotis 11 skirtingų kalbų veikiančioje svetainėje.

Norton Radstock koledžas

Per kelis metus ši mokymo įstaiga įgyvendino nemažai rekonstrukcijos projektų, atnaujino mokymo programas ir techninę bazę. Taip pat šiame koledže puikiai veikia pameistrystės mokymo būdas. Projekto koordinatorė  Aušra Giedrienė teigia, kad Jungtinės karalystės (arba koledžo) patirtis įgyvendinat pameistrystę, Lietuvai gali tapti puikiu pavyzdžiu ir gerosios praktikos šaltiniu.

www.nortcoll.ac.uk

Pakeliui į partnerių susitikimo vietą, architektūrinis paminklas „Karališkasis pusmėnulis“  - Royal Crescent (nuotraukoje, šaltinis http://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Crescent ). 

Royal_Crescent

Royal Crescent yra 30 kotedžų,  išdėstytų plačia pusmėnulio forma. Šį pastatą suprojektavo architektas John Wood, pastatyta tarp 1767 ir 1774 metų. Tai vienas iš didžiausių gruzinų architektūros pavyzdžių, kuriuos  galima rasti Didžiojoje Britanijoje.

Daugiau informacijos apie  EXPANDVET projektą:

Projekto svetainė: www.idec.gr/expandvet/

Linkedin: www.linkedin.com/groups/Quality-assurance-in-VET-4940977?gid=4940977&goback=.gde_68302_member_229079158

Facebook: www.facebook.com/Expandvet

Twitter: HTTPS://twitter.com/EXPANDVET

Lyginamosios analizės įrankis: www.bequal.info

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Sėkmingi žmonės užduoda geresnius klausimus, todėl gauna ir geresnius atsakymus.

Tony Robbins

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Bendrauti su bankininkais visada buvo sunku. Manau jie per daug gerai apie save galvoja, arba verslas ir visuomenė jiems skiria išskirtinį dėmesį, nors jie to neverti.
 

Bendrauti su bankininkais visada buvo sunku. Manau jie per daug gerai apie save galvoja, arba verslas ir visuomenė jiems skiria išskirtinį dėmesį, nors jie to neverti.

Vytautas Niedvaras, AB „Betonika“ generalinis direktorius

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;