Projektai

Nuo 1998 metų Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose. Jų dėka prasiplėtė rūmų tarptautinis bendradarbiavimas, atsirado naujų partnerių, o taip pat ir naujų projektinių idėjų. Projektuose dalyvauja ir nemaža dalis Kauno PPA rūmų narių – tiek verslo įmonių, tiek mokymo institucijų atstovų.

Būsena


Rengiama vadovų ugdymo programa – priešnuodis stresui

1 iš 10 dirbančiųjų į gydytojus kreipiasi dėl streso darbe sukeltų sveikatos sutrikimų. Stresas dažniausiai lydi aukštesnių pozicijų dirbančiuosius, ypač vidutinio ir aukščiausio lygio vadovus.

Neformalaus ir savaiminio mokymosi pripažinimas švietimo sistemoje

Leonardo da Vinci naujovių perkėlimo projektas „Neformalaus ir savaiminio mokymosi pripažinimas švietimo sistemoje“ „INFORMEDU“ Nr. 2011-1IT1-LEO05-01879- CUP Code G52F11000070006”

„Žalieji tiltai energetikos sektoriuje“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai įgyvendina tarptautinį Leonardo da Vinci projektą „ŽALIEJI TILTAI ENERGETIKOS SEKTORIUJE“, projekto Nr. 518525 - LLP- 2011-ES-LEONARDO-LMP

Aplinkosaugos problemos – galimybės verslui

Pagrindinis projekto tikslas: supažindinti mažas ir vidutines įmones su aplinkosaugos paslaugomis ir parodyti, kokią konkrečią naudą jos gali gauti. Padėti įmonės aplinkosaugos problemas paversti konkrečiomis galimybėmis stiprinti verslą. Tai bus daroma seminarų, mokymų pagalba bei individualiomis konsultacijomis suinteresuotoms įmonėms.

Tarptautinis projektas "PRISM"

PRISM projekto tikslas – supažindinti mažas ir vidutines įmones, gaminančias statybines medžiagas, su apie aplinkosaugos paslaugomis ir parodyti kokią konkrečią naudą jos gali gauti. Padėti įmonės aplinkosaugos problemas paversti konkrečiomis galimybėmis stiprinti verslą. Tai bus daroma seminarų, mokymų pagalba bei individualiomis konsultacijomis suinteresuotoms įmonėms.

Tarptautinis Leonardo da Vinči projektas „Ekonominių tinklų stiprinimas“ (SeBPEN)

Inovatyvių verslo vadybos ir organizavimo metodų perkėlimas bei bendradarbiavimo tarp kalsteriuose veikiančių subjektų ir suinteresuotųjų asmenų stiprinimas sumaniai valdant koordinuojantiems asmenims ar institucijoms; verslo pagyvinimas ekonominiuose tinkluose, ekonominės ir socialinės sanglaudos stiprinimas.

Profesinio mokymo kokybės užtikrinimo sistemų tobulinimas

Profesinio mokymo kokybė yra vienas iš Lisabonos strategijoje nustatytų Europos Sąjungos prioritetų. Kokybės užtikrinimo sistemų tobulinimo įgyvendinimui Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai  kartu su kitais 5 partneriais vykdys projektą „PROFESINIO MOKYMO KOKYBĖS UŽTIKRINIMO SISTEMŲ TOBULINIMAS (LYGINAMOSIOS ANALIZĖS ĮRANKIS) LLP-LdV-TOI-2012-LT-0117“. Projekto trukmė – 2012 10 01–2014 09 30.

CREATE4COMPETE - KŪRYBIŠKUMAS SVV KOMPETENCIJOMS IR KONKURENCINGUMUI DIDINTI Nr.LPR1/010/120

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas kartu su partneriais: Kauno regiono plėtros agentūra (Lietuva), Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmais (Rusija) ir fondu „Victoria“ (Rusija) įgyvendina projektą „Create4Compete – Kūrybiškumas SVV kompetencijoms ir konkurencingumui didinti“ pagal 2007 – 2013 m. Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Programos 2 prioritetas:„Skatinti socialinę, ekonominę ir erdvinę plėtrą“. Priemonė: „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo didinimas ir darbo rinkos vystymas“.

Verslo moterų vadovavimo gebėjimų stiprinimas tobulinant jų kvalifikaciją personalo valdymo klausimais

Gavę paramą iš Europos Sąjungos fondų pagal Mokymosi visą gyvenimą programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų ir paramos fonas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo Leonardo da Vinci mobilumo projektą „Verslo moterų vadovavimo gebėjimų stiprinimas tobulinant jų kvalifikaciją personalo valdymo klausimais“ (VMT-KVAL) Nr. LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0688. Šis mobilumo projektas įgyvendinamas kartu su  IDEC SA organizacija, kuri įsikūrusi Pirėjo mieste, Graikijoje.

Leonardo da Vinci naujovių perkėlimo projektas „Savaiminio mokymosi pripažinimas darbo vietoje (INFORMALEA-JOB)“

Projekto metu visi partneriai perims Jungtinės karalystės partnerių „MRS CONSULTANCY“ projektinę patirtį apie mokymąsi darbo vietoje, mokymosi pripažinimą ir vertinimą. Mokymosi darbo vietoje makro modelis buvo pristatytas pirmojo partnerių susitikimo metu 2013 gruodžio 17-18 dienomis Grosete.  Svarbiausia užduotis italų partneriams  rasti įmonių, kurios sutiktų dalyvauti šiame projekte ir remti savaiminio mokymosi aplinką. Jungtinėje karalystėje analogiški projektai buvo įgyvendinami pasitelkiant smulkias vidutines įmones, jas skatinant įvairiais kokybės apdovanojimais. Kompetencijų pripažinimas vyks jas identifikuojant per nacionalinę kvalifikacijų sąrangą.

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Teisindamiesi neretai įtikinėjame save, kad nepajėgiame pasiekti tikslo; iš tikrųjų esame ne bejėgiai, o bevaliai.

Fransua de Larošfuko

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
3
4
6
10
11
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
 

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Rūmų stiprybė, autoritetas ir įtaka visuomenėje priklauso nuo pačių narių, jų skaičiaus ir solidarumo.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-02-28, Nr. 623

nr 623.pdf 1,15 MB ;