Pradžia / Paslaugos / Universitetų paslaugos / Verslo ir pramonės problemų matematinio sprendimo dirbtuvės Versija spausdinimui

Verslo ir pramonės problemų matematinio sprendimo dirbtuvės

KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas startuoja su nauju projektu „Verslo ir pramonės problemų matematinio sprendimo dirbtuvės“ ir kviečia jose dalyvauti Lietuvos verslo ir pramonės įmones.

Pirmą kartą Lietuvoje ir šiaurės rytų Europoje rengiamos vienos savaitės trukmės pramonės ir verslo problemų sprendimo dirbtuvės – mathforbusiness.ktu.edu . Dirbtuvės vyks 2017 metų birželio 12–16 dienomis Palangoje.

Renginio idėja – įmonė, turinti gamybinę, technologinę, verslo planavimo, logistikos ar kitą problemą, o galbūt tiesiog idée fixe, gali pateikti ją dirbtuvių organizatoriams.

Renginio formatas –  matematikos mokslininkų komanda dirba prie atrinktų problemų ir ieško geriausio būdo ją išspręsti. Įmonės atstovas dalyvauja problemos sprendimo procese kaip konsultantas, galintis atsakyti į visus komandos klausimus.

Renginio rezultatas – įmonei pateikiamas problemos sprendimas arba nurodomi problemos sprendimo etapai ir rekomendacijos.

Tokie renginiai pasaulyje yra labai populiarūs, nes per sąlyginai trumpą laiką ir su minimaliomis sąnaudomis galima gauti atsakymus į ilgai kankinusius klausimus ar išgvildenti naują idėją.

Kviečiame įmones aprašyti savo problemą iki gegužės 1 dienos užpildant elektroninę registracijos formą mathforbusiness.ktu.edu.

Daugiau informacijos – mathforbusiness.ktu.edu.

Pasiūymas įmonėms( 430,95 kB) Trumpas projekto pristatymas( 585,04 kB)

Kilus klausimams maloniai prašome susisiekti su Dirbtuvių koordinatoriumi:

KTU MGMF lekt. dr. Mantas Landauskas
mob.tel . (8 677) 13231
mathforbusiness@ktu.lt

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Tik kieto charakterio žmonės gali būti tikrai minkšti; o kitų regimas minkštumas – iš tikrųjų tai paprastas silpnumas, kuris lengvai virsta barningumu.

Fransua de Larošfuko

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
18
20
21
22
25
27
28
29
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Kai valdžios keičiasi, verslui svarbiausia darbų tęstinumas ir nuoseklumas. Jei vienais metais ragins sodinti svogūnus, po ketverių metų – tulpes, nieko gero nebus.

Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis

Rūmų žinios, 2017-12-27, Nr. 621

nr 621.pdf 1,46 MB ;