Pradžia / Paslaugos / Tarptautiniai ryšiai Versija spausdinimui

Tarptautiniai ryšiai

Verslo partnerių paieška

Bendradarbiaudami su Enterprise Europe Network  partneriais ir naudodamiesi verslo bendradarbiavimo duomenų baze, rūmai padeda ieškoti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Duomenų bazėje talpinama virš 20 000 verslo, technologinių bei tyrimų ir plėtros pasiūlymų. Įmonės gali ne tik peržiūrėti aktualius verslo pasiūlymus įvairiais pjūviais, bet ir pačios patalpinti savo pasiūlymą. Kreiptis telefonu (37) 229212 arba elektroniniu paštu: agne.jaraite@chamber.lt .

Informacija apie parodas-muges

Naudodamiesi įvairiais informacijos šaltiniais, Rūmai teikia informaciją apie tarptautines parodas-muges bei jų organizatorius užsienio valstybėse. Kreiptis telefonu (37) 201491, elektroniniu paštu:cylikas@chamber.lt .

Užsienio įmonių, organizacijų adresų paieška

Bendradarbiaudami su kitų valstybių Prekybos ir pramonės rūmais ir naudodamiesi įvairiais informacijos šaltiniais, rūmai atlieka užsienio įmonių bei organizacijų (gamintojų, importuotojų, didmenininkų, asociacijų) adresų paiešką. Kreiptis telefonu (37) 229212 arba elektroniniu paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt .

Verslo misijų organizavimas užsienio valstybėse 

Atsižvelgdami į pateikiamus Kauno regiono įmonių interesus, Rūmai organizuoja verslo misijas užsienio valstybėse. Renkama įmonių, turinčių verslo interesų tam tikroje valstybėje, grupė. Paruošiami konkretūs komerciniai pasiūlymai bei reikalavimai galimiems partneriams, vyksta konsultacijos. Rūmų partneriai užsienio valstybėje (prekybos ir pramonės rūmai, kitos asociacijos, LR ambasada) ruošia misijos programą, t. y. individualius verslininkų susitikimus, apsilankymus įmonėse, seminarus, kultūrines-pažintines ekskursijas. Verslo misijos metu gali būti numatytas ir tarptautinės parodos ar kito renginio aplankymas. Informacija apie verslo misijas skelbiama interneto svetainėse www.chamber.lt , www.paramaverslui.eu  ir siunčiama įmonėms el. paštu.  Kreiptis telefonu (37) 201491, elektroniniu paštu: cylikas@chamber.lt .

Verslo misijos iš užsienio valstybės priėmimas ir verslininkų susitikimų organizavimas

Rūmai priima verslininkų misijas iš užsienio valstybių, organizuoja individualius susitikimus su Lietuvos įmonėmis, įmonių lankymus, seminarus. Susitikimai vyksta pagal iš anksto suderintą grafiką. Į susitikimus kviečiami Rūmų nariai ir kitos įmonės.

Išvykų į verslo kontaktų renginius bei tarptautines parodas organizavimas

Rūmai organizuoja verslininkų išvykas į verslo kontaktų renginius bei tarptautines parodas. Konsultuoja, kaip pasiruošti ir dalyvauti verslo kontaktų renginiuose bei tarptautinėse parodose. Rūmų nariai ir kitos įmonės apie renginius informuojamos papildomai.

Seminarai apie verslo sąlygas užsienio valstybėse

Rūmai organizuoja susitikimus-seminarus apie verslo sąlygas užsienio valstybėse. Kviečiami užsienio valstybių ambasadų, LR ambasadų, Užsienio reikalų ministerijos bei kitų organizacijų atsakingi darbuotojai, kurie skaito pranešimus aktualiomis verslininkams temomis, atsako į klausimus.

Lietuvos ir Ukrainos ekonomikos forumas

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia į 2-ąjį Lietuvos – Ukrainos ekonomikos forumą, kuris vyks gruodžio 12 d. Kijeve. 

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Jungtinė Karalystė nori plėsti ryšius su Lietuva

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis lapkričio 8 d. susitiko su Jungtinės Karalystės ambasadore Claire Louise  Lawrence  ir Ieva Binkauskaite, ambasados Tarptautinės prekybos departamento atstove. 

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Verslo struktūros vienija jėgas bendrai veiklai su Ukraina ir Baltarusija

Didžiausios tinklinės ir asocijuoto verslo struktūros Lietuvoje – Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asocijacija (LPPARA) – vienija jėgas. Rugsėjo 30 d. abi verslo organizacijos pasirašė susitarimą dėl bendros veiklos ir sąveikos dvišalėse Verslo Tarybose su Ukraina ir Baltarusija.

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Svečiai iš Kinijos

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo Kauno kolegijos partneriai iš Kinijos – Hainanio programinės įrangos technologijų kolegijos (Hainan College of Software Technology) atstovai. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

Kai negaunate ko norėjote, įgaunate patirties.

Italų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
   
2
4
5
6
7
8
11
12
13
18
19
20
22
25
26
27
31
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Esama daug pavyzdžių įvairiose šalyse, kai bendrumo jausmas įvairiam tikslui pažadino ir sujungė įmones bei kitas institucijas, taip pat ir piliečius. Verslo įmonių vadovai turi tikėti, kad jie taip pat yra reikšmingi bendruomenės santykių kūrėjai.

Dr. Vytautas Šileikis, KPPAR generalinis direktorius

Mokymai ir konsultacijos

Rūmų žinios, 2017-02-23, Nr. 613

nr613.pdf 1,11 MB ;