Pradžia / Paslaugos / Renginiai / Konsultacijos dėl paraiškų rengimo pagal priemones „Eco-Inovacijos LT+“ ir „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ Versija spausdinimui

Konsultacijos dėl paraiškų rengimo pagal priemones „Eco-Inovacijos LT+“ ir „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai rengia konsultacijas rūmų nariams, kurie nori ir planuoja teikti paraiškas pagal priemonės „Eco-Inovacijos LT+“ irAtsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“.

Taip pat bus galima sužinoti apie kitas ES finansuojamas nacionalines  priemones. Registruojantis prašome nurodyti, kurios priemonės Jus domintų.

Kada: Rugsėjo 19 d. (antradienį) 15:00 val.

Kur? Kauno PPA rūmų salėje

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

DAUGIAU APIE PRIEMONES:

Priemonė „Eco-Inovacijos LT+“

Kvietimo tikslas: skatinti labai mažas įmones, mažas įmones ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) diegtis technologines ekoinovacijas, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.

Tinkamas pareiškėjas: MVĮ, veikianti ne trumpiau kaip vienerius metus ir kurios vidutinės pačios MVĮ pagamintos produkcijos metinės pajamos per pastaruosius 3 finansinius metus arba per laiką nuo MVĮ įregistravimo dienos (jeigu MVĮ vykdė veiklą mažiau nei 3 finansinius metus) yra ne mažesnės kaip 145 000 Eur (šimtas keturiasdešimt penki tūkstančiai eurų.

Pateikimo terminas: lapkričio 15 d.

Daugiau informacijos apie priemonę čia

Priemonė „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“

Finansavimo tikslas: sumažinti energijos vartojimo intensyvumą pramonės įmonėse, didinant atsinaujinančių energijos išteklių (toliau – AEI) gamybą ir vartojimą.

Finansuojamos veiklos: AEI naudojančių energijos gamybos pajėgumų įrengimas, naujų AEI efektyvesnio panaudojimo technologijų kūrimas ir diegimas pramonės įmonėse, siekiant naudoti energiją pačių įmonių vidiniams poreikiams tenkinti ir esant galimybei perteklinę energiją tiekti kitoms pramonės įmonėms ar perduoti į centralizuotus energetinius tinklus.

Galimi pareiškėjai: didelės pramonės įmonės, atitinkančios  priemonės „Atsinaujinantysenergijosištekliaipramonei LT+“ projektų finansavimo sąlygų aprašo (toliau – Aprašas) 16.3 papunktyje nurodytą specialųjį projektų atrankos kriterijų.

Pateikimo terminas: gruodžio 15 d.

Daugiau informacijos apie priemonę čia

Renginys atšauktas

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Pakako, kad vienas vyras įsimylėtų moterį, ir pasaulis tapo toks, koks yra. 

Volteras

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Liepa ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kodėl sodiname gėles, o ne bulves? Tai atsakymas į skeptiko klausimą, ką man duos rūmai.
 

Kodėl sodiname gėles, o ne bulves? Tai atsakymas į skeptiko klausimą, ką man duos rūmai.

Benjaminas Žemaitis, Rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;