Pradžia / Paslaugos / Renginiai / Kauno personalo vadovų klubo susitikimas Versija spausdinimui

Kauno personalo vadovų klubo susitikimas

kpvk

Mieli Kauno personalo vadovų klubo nariai!

Kviečiame Jus į klubo susitikimą

 

Įmonės ir savęs reprezentavimas trumposiomis kalbomis

2018 m.  vasario 21 d.  16:00 val.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose - Vytauto pr. 29 (IIa.), Kaunas

image002

Kaip dažnai tenka renginiuose bei susitikimuose pristatyti save, atstovaujamą įmonę? Dažnai tam skiriamos vos kelios minutės, ar net mažiau. Ir per jas reikia ne tik įtikinti ir sudominti, bet ir išsiskirti iš minios kitų tokių pačių prisistatymų. Nenuostabu, kad dažnas neatlaiko įtampos: išpila prakaitas, širdis plaka kaip pašėlusi, o galvoje tampa tuščia...

Šių mokymų metu daug dėmesio skirsime praktinių įgūdžių tobulinimui: mokysimės nugalėti auditorijos baimę, sukurti tinkamą santykį su auditorija, pasiruošti struktūrizuotą ir įdomų pristatymą.

Pranešėja:

Danguolė Kraskauskienė - profesionali  mokymų lektorė, nuo 2005 m. vedanti profesinius ir įvairios  tematikos saviugdos mokymus. Unikalios programos, skirtos viešosios kalbos įgūdžiams vystyti, autorė. Sertifikuota koučingo specialistė (ACC ICF). Nuo 2014 m. Tarptautinės koučingo federacijos ICF Global ir ICF Lietuva narė. Blog‘o "Metas Augti", skirto saviugdai, autorė.

Visų savo vedamų užsiėmimų metu ypatingą dėmesį skiria tam, kad atsiskleistų dalyvių individualumas ir būtų suformuoti tvarūs praktiniai lyderystės, iškalbos, laiko planavimo ir darnaus komandinio darbo įgūdžiai. Lektorės seminarai išsiskiria interaktyvumu, kryptingumu ir palaikančia atmosfera, kuri leidžia dalyviams atrasti bendradarbiavimo norą ir motyvaciją veikti.

Prašome visus, ketinančius dalyvauti susitikime, registruotis el. paštu kpvk@chamber.lt .

 

Pagarbiai,

KPVK iniciatyvinė grupė

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Kai du ginčijasi, kaltesnis tas, kuris protingesnis.

J.V. Gėtė

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
3
4
5
6
7
8
10
11
14
15
16
17
18
19
22
24
25
26
27
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-01-29, Nr. 622

nr 622.pdf 1,76 MB ;