Pradžia / Paslaugos / Renginiai / Kaip lengvai susikalbėti su sunkiai sukalbamu grafikos dizaineriu? Versija spausdinimui

Kaip lengvai susikalbėti su sunkiai sukalbamu grafikos dizaineriu?

imtc-kppar

Geras leidinys – ne tik puikiai išdėstyta informacija, tai pirmiausia apgalvotų, gerai suformuluotų idėjų aiški išraiška, tinkama struktūra ir spauda.

Kiekviena įmonė užsako reklamą. Dažnai nesusikalbama su reklamą kuriančiais spacialistais. Seminaro metu pažvelgsime į reklamos projektą iš užsakovo ir iš dizainerio pusės.

Seminaro tikslas pasiaiškinti „iš vidaus“, kas vyksta reklaminio projekto kūrimo metu ir kokius paruošiamuosius darbus turi atlikti tiek viena (užsakovo), tiek kita (dizainerio) pusė. Kas neleidžia suprasti vieniems kitų ir kodėl grafikos dizaineris dažniausiai tampa nesukalbamas.

Seminaras skirtas įmonių, padalinių vadovams, priimantiems sprendimus dėl reklamos bei įvaizdžio, marketingo specialistams, viešinimo ir komunikacijos specialistams, asmenims, atsakingiems už reklamos projektus, spaustuvių ir leidyklų darbuotojams.

dovana

Seminaro metu aptarsime: kaip suprasti dizainerius ir rasti bendrą kalbą; iš ko susideda reklamos projektas; kokie veiksniai lemia gerą ir blogą reklamos maketą; kas yra įskaitomas tekstas ir kaip jis formuojamas; ką reiktų žinoti apie spaudos procesus; ką žino dizaineris ir kaip rasti tinkamiausią sprendimą vienu ar kitu dizaino klausimu?

Seminaro metu išdėstyta medžiaga leis suprasti, kaip tiksliai suformuluoti reklaminę užduotį, ką reikia iš anksto sutarti ir ką svarbu įvertinti įgyvendinant reklaminį projektą.

Lektorė Skaidra Vaicekauskienė, Informacijos technologijų mokymo centro, vienintelio Lietuvoje Adobe programų autorizuoto mokymo centro vadovė. Dirbo dizainere įvairiuose žurnaluose, laikraščiuose bei akademinėje leidyboje. Turi ilgametę kompiuterinės grafikos, maketavimo ir grafinio dizaino dėstymo patirtį, sertifikuota kompiuterinės grafikos programų (Adobe InDesign CC, Adobe Photoshop CC) instruktorė.

Dalyvavimas seminare nemokamas

Platesnė informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt  tel. (8 37) 20 34 83

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Inovacija yra nuostabi vaizduotės ir realybės sankirta. Problema ta, kad daug žmonių turi gerą vaizduotę, tačiau realybės suvokimas jiems sako, kad neįmanoma įgyvendinti to, ką jie įsivaizduoja.

Ronas Johnsonas, „JCPenney“ vadovas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Sausis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
18
20
21
22
27
28
29
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Verslo pasaulį moterys daro geresnį“
 

Verslo pasaulį moterys daro geresnį.

Asta Šileikienė, Verslo moterų tinklo Lietuvoje iniciatorė

Rūmų žinios, 2017-12-27, Nr. 621

nr 621.pdf 1,46 MB ;