Pradžia / Paslaugos / Renginiai / Eksportuotojų klubo susitikimas: Efektyvi tarpasmeninė komunikacija ir įtakos darymas Versija spausdinimui

Eksportuotojų klubo susitikimas: Efektyvi tarpasmeninė komunikacija ir įtakos darymas

EKSPORTUOTOJŲ KLUBO narius

kviečiame į susitikimą-mokymus

EFEKTYVI TARPASMENINĖ KOMUNIKACIJA

IR ĮTAKOS DARYMAS

Mokymai paremti Nigel Risner „ZOO“ (Zoologijos sodas) metodika žmonių skirstymu į tipažus pagal elgseną: liūtas, beždžionė, delfinas ir dramblys.

Išmoksite atpažinti save ir kitus (kolegas ir darbuotojus, pavaldinius, klientus, tiekėjus ir kitus asmenis, su kuriais bendraujama tiesiogiai, raštu, telefonu), turėsite galimybę patikrinti ir taikyti efektyvios komunikacijos, delegavimo, susišnekėjimo principus, atsižvelgiant į žmogaus tipažą.

Mokymai pasižymi dideliu praktiniu pritaikomumu ne tik kasdienybėje, bet ir darbe. Nepraleiskite progos pagilinti žinias apie žmonių tipus ir išsiaiškinti, kaip galima daryti jiems įtaką ir efektyviai komunikuoti! 

Lektorius: Justas Gavėnas - sertifikuotas vadybos konsultantas (CMC), mažmeninės prekybos ekspertas, apmokytas LEGO® Serious Play™ treneris, UAB „Talentų namai” vadovaujantis partneris, turintis daugiau nei 10 metų patirtį mažmeninės prekybos, pardavimų, klientų aptarnavimo ir marketingo, strateginio valdymo ir vadybos srityse.
 Konsultuoja efektyvios prekybos klausimais, marketingo planavimo, naujų produktų vystymo, klientų lojalumo, prekinių ženklų valdymo, strateginio planavimo, konkurencinių pranašumų, veiklos efektyvumo temomis.  

Susitikimas-mokymai vyks:

kovo 23 d. (ketvirtadienį) 13-17 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

K. Donelaičio g. 8 Kaunas.  

Maloniai lauksime Jūsų atvykstant! 

P.S. renginys skirtas tik Eksportuotojų klubo nariams.

Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 37 229212 el.paštas: irma.taparauskiene@chamber.lt

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Neatidėliokite rytojui to, ką galite padaryti poryt. 

Albertas Enšteinas

Renginių kalendorius

‹‹ 2018, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
7
8
14
15
16
17
21
22
23
24
28
29
30
           

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Daugelis suvokiame socialinės atsakomybės poreikį, tačiau kartu ir jaučiame stygių, kaip tai daryti kryptingai ir prasmingai.

Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis

Rūmų žinios, 2018-03-27, Nr. 624

nr 624.pdf 1,25 MB ;