Renginiai

Mėnesio renginiai. 2017 m. spalis

Verslo kontaktų renginys „Tour d‘Europe“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su kolegomis ir pagrindiniais organizatoriais iš Vokietijos kviečia Lietuvos įmones į tarptautinį verslo kontaktų renginį Kiolne maisto ir gėrimų sektoriams „Tour d‘Europe“. Renginys vyks spalio 6 d. (1 diena prieš tarptautinę parodą ANUGA). Šios Enterprise Europe Network iniciatyvos tikslas yra paskatinti aktyvesnį bendradarbiavimą tarp maisto produktų ir gėrimų gamintojų bei platintojų.

Saugi darbo vieta visoms amžiaus grupėms. Rizikos vertinimas. Interaktyvi rizikos vertinimo priemonė OiRA

Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network ), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) Lietuvos ryšių punktu, veikiančiu Valstybinėje darbo inspekcijoje, vykdydami Europos 2016-2017 m. saugių darbo vietų kampaniją „Saugi darbo vieta visoms amžiaus grupėms“ spalio 10 d. Kaune organizuoja nemokamą seminarą „Saugi darbo vieta visoms amžiaus grupėms. Rizikos vertinimas. Interaktyvi rizikos vertinimo priemonė OiRA“.

Ginčų sprendimas arbitražu

Turinys:

  • Arbitražas kaip alternatyva teisminiam ginčų nagrinėjimui: privalumai ir trūkumai.
  • Ginčai, kurie gali būti sprendžiami arbitražu.
  • Arbitražo procesas: arbitražo išlyga, ieškinio pateikimas, arbitrai ir jų skyrimas, arbitražinis nagrinėjimas, arbitražo teismo sprendimo priėmimas ir vykdymas. 

Įtaigus bendravimas ir efektyvus prieštaravimų pašalinimas

Pagrindinė bet kurio verslo užduotis – parduoti savo prekę (paslaugą). Kad ir kokį tobulą produktą turi verslas, nėra pardavimų – nėra verslo. Ir, rodos, pardavimų tema jau seniai išsemta. Tačiau ir šiandien dažnas vadybininkas daro klaidų, dėl kurių praranda klientus arba nesudaro pelningų sandorių. Viena iš dažnų klaidų – įtaigaus bendravimo stoka ir nepakankami prieštaravimų pašalinimo įgūdžiai.

Tarptautinis forumas „Verslo dienos Gomelyje“ ir paroda „Verslas regionuose“

Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Gomelio skyrius spalio 25-28 d. kviečia Lietuvos verslininkus dalyvauti tarptautiniame forume „Verslo dienos Gomelyje“ ir parodoje „Verslas regionuose“. Tai puiki proga užmegzti naujus verslo ryšius su Baltarusijos ir kitų šalių įmonėmis. Renginio programa  (PDF, 124KB)

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Labai lengva būti geram, bet sunku būti teisingam.

V. Hugo

Renginių kalendorius

‹‹ 2017, Spalis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
           
1
2
3
4
5
7
8
9
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
29
30
31
         

Artimiausi renginiai

Eksportuotojų klubas

Rūmų klubas

Verslo kontaktų renginys „Subcontractor Connect“

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Kazimieras Jakutis
 

Jei žmogus nuolat netvarkingai, kreivai pastato automobilį, jis man kelia įtarimų. Toks elgesys šį tą pasako apie žmogaus asmenines savybes.

UAB „Lonas“ akcininkas Kazimieras Jakutis

Rūmų žinios, 2017-06-26, Nr. 617

nr617.pdf 1,41 MB ;